Larissa Hartog

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Junior-Vrouwen 23-06-2019 1
NK MTB Eliminator Vrouwen (15+) 21-06-2019 2
Zwiep Trek mtb cup Junior-Vrouwen 12-05-2019 1
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Junior-Vrouwen 14-04-2019 1
Grote prijs Kivada Junior-Vrouwen 24-03-2019 2
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 13-01-2019 6
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 30-12-2018 9
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junior-Vrouwen 09-12-2018 2
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 08-12-2018 2
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 25-11-2018 3
TC - Janet Memorial Veldrit Junior-Vrouwen 17-11-2018 6
NLcup - Zwiep Trek mtb cup Junior-Vrouwen 23-09-2018 1
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Junior-Vrouwen 16-09-2018 8
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Junior-Vrouwen 22-07-2018 1
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Junior-Vrouwen 01-07-2018 10
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Junior-Vrouwen 24-06-2018 3
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Junior-Vrouwen 17-06-2018 1
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Junior-Vrouwen 09-06-2018 1
NK Streetrace Goirle DIVLIC 21-05-2018 2
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Junior-Vrouwen 06-05-2018 3
NLcup - Koningscup Havelte Junior-Vrouwen 29-04-2018 1
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Junior-Vrouwen 22-04-2018 7
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Junior-Vrouwen 15-04-2018 5
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Junior-Vrouwen 08-04-2018 4
NLcup - Wollebrand Junior-Vrouwen 01-04-2018 1
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Junior-Vrouwen 18-03-2018 1
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-01-2018 26
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junior-Vrouwen 13-01-2018 7
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junior-Vrouwen 06-01-2018 5
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 26-11-2017 2
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-11-2017 10
Janet Memorial Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2017 10
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junior-Vrouwen 04-11-2017 4
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 28-10-2017 5
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-10-2017 20
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2017 5
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 7
Benelux Cup Nieuweling-Meisjes 27-08-2017 2
Benelux Cup - Kluisbergen Nieuweling-Meisjes 20-08-2017 2
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Nieuweling-Meisjes 30-07-2017 1
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 2
Giant NK MTB Eliminator Vrouwen (15+) 14-07-2017 4
NL Cup - Stappenbelt Trophy Nieuweling-Meisjes 02-07-2017 2
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Nieuweling-Meisjes 24-06-2017 3
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuweling-Meisjes 18-06-2017 1
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Nieuweling-Meisjes 28-05-2017 3
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 3
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Nieuweling-Meisjes 17-04-2017 3
Benelux Cup - GP Stad Beringen Nieuweling-Meisjes 09-04-2017 2
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 2
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 5
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Nieuweling-Meisjes 19-03-2017 2
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2016 14
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuweling-Meisjes 18-12-2016 8
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 12
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuweling-Meisjes 19-11-2016 9
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 12-11-2016 9
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 05-11-2016 8
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 25-10-2016 8
veldrit van Albrandswaard Nieuweling-Meisjes 15-10-2016 5
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 09-10-2016 4
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 2
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Nieuweling-Meisjes 18-09-2016 2
NK Streetrace DIVLIC 03-09-2016 1
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Nieuweling-Meisjes 28-08-2016 1
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Nieuweling-Meisjes 31-07-2016 3
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Nieuweling-Meisjes 16-07-2016 2
Pearl Izumi Cup Landgraaf Nieuweling-Meisjes 26-06-2016 8
Baggelhuizerplas MTB Nieuweling-Meisjes 19-06-2016 1
MTB Cup Heeswijk Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 1
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Nieuweling-Meisjes 05-06-2016 5
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 53
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuweling-Meisjes 21-05-2016 21
Koningscup Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 1
Zwiep Trek MTB Cup Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 1
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 6 26-09-2015 11
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 30-08-2015 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 26
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2015 16
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 6 27-06-2015 11
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 32
LJC Wijchen Jeugd Cat. 6 06-06-2015 9
MTB Cup Heeswijk Jeugd (13-14 jr.) 31-05-2015 5
LJC Jeugd Cat. 6 30-05-2015 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-05-2015 15
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 6 16-05-2015 5
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 17
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 6 09-05-2015 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 6 02-05-2015 5
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 6 25-04-2015 3
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 4
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 6 18-04-2015 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 24
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 10
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 28-03-2015 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 21-03-2015 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 14-03-2015 3
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 20
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 9
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 7
Finale topcompetitie Jeugd (13-14 jr.) 30-08-2014 18
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 16
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2014 4
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 06-07-2014 9
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 14-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 8
MTB CUP Heeswijk Jeugd (13-14 jr.) 01-06-2014 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 6
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 26-04-2014 5
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 3
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 4
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 14
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 5
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Funklasse Jeugd (11-12 jr.) 07-09-2013 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 18
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 14
Ronde van Gramsbergen (omloop Holtheme) Jeugd Cat. 4 15-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 12
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 01-06-2013 1
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 8
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 3 28-05-2012 7
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 6
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 4 20-05-2012 2
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 3
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 3 (10 jaar) 24-03-2012 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 07-01-2012 13
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2011 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 3
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 5
NK mountainbike jeugd 2011 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-06-2011 1
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 5
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2011 6
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 6
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 2 (9 jaar) 19-03-2011 5
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-12-2010 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 13-11-2010 9
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 06-11-2010 13
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 16-10-2010 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 12
LJW Honselersdijk Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 25-09-2010 4
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 04-09-2010 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 12
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 19-06-2010 7
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 08-05-2010 8
2e LJC MTB Breda Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 17-04-2010 6
14e Wollebrand Mountainbike Wedstrijd Funklasse Jeugd (8-10 jr.) 21-03-2010 12
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 05-09-2009 12
LJC MTB Breda Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 25-04-2009 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.