Maike Tazelaar

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 4 18-05-2019 2
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 4 12-05-2019 1
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 4 11-05-2019 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 1
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 04-05-2019 1
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2019 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 22-04-2019 1
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 21-04-2019 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 1
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 06-04-2019 6
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 4 31-03-2019 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 30-03-2019 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 23-03-2019 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 09-03-2019 4
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 3 22-09-2018 4
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 3 15-09-2018 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 1
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 3 01-09-2018 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 1
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (8-10 jr.) 25-08-2018 1
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 3 18-08-2018 2
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 3 14-07-2018 3
Bar End LJC Jeugd Cat. 3 07-07-2018 4
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 01-07-2018 1
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 30-06-2018 1
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 3 23-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 4
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 1
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 3
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 3 26-05-2018 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 2
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 2
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 3 13-05-2018 5
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 12-05-2018 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 3
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 3 28-04-2018 3
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 1
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 07-04-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 31-03-2018 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 17-03-2018 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 10-03-2018 5
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 30-09-2017 3
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 24-09-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 1
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 2 16-09-2017 1
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 2 10-09-2017 2
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 2 09-09-2017 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 1
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 26-08-2017 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 1
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 2 01-07-2017 2
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 2 25-06-2017 1
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 2 24-06-2017 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 18-06-2017 1
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 11-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 1
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 2 03-06-2017 2
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 2 28-05-2017 3
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-05-2017 1
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-05-2017 3
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 13-05-2017 2
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 2 07-05-2017 1
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 2 29-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 2
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 2
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 2 15-04-2017 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 2 08-04-2017 2
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 02-04-2017 1
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 2 01-04-2017 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 2 25-03-2017 2
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 2 18-03-2017 2
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 11-03-2017 2
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 1 08-10-2016 3
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 1 01-10-2016 3
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 1 24-09-2016 2
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 1 17-09-2016 3
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 1 25-06-2016 2
LJC Wijchen Jeugd Cat. 1 04-06-2016 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 1 26-03-2016 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 1 19-03-2016 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 1 12-03-2016 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.