Nickey Huenders

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 55
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 36
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 6 26-05-2018 17
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 19
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 6 12-05-2018 36
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 25
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 28
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 26
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 30
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 24-06-2017 15
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 52
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 19
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 19
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 23
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 4 03-09-2016 18
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 25
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 23
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 48
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 39
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 22-05-2016 23
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 24
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 18
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 4 14-05-2016 11
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 32
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 21
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 09-04-2016 21
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 14
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 21
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 28
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 12-09-2015 17
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 19
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 27-06-2015 16
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 17
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 32
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 35
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 3 23-05-2015 20
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 17-05-2015 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 14-05-2015 15
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 3 10-05-2015 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 21
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 25-04-2015 10
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 3 19-04-2015 10
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-03-2015 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 20
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 2 20-09-2014 9
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 06-07-2014 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-06-2014 10
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 22-06-2014 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 29
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 29-05-2014 13
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 2 25-05-2014 7
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 19
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 18-05-2014 10
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 2 11-05-2014 11
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 2 10-05-2014 7
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 20-04-2014 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 23
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 13-04-2014 10
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 2 06-04-2014 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 20
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 11
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 21-09-2013 6
Klompenronde Jeugd Cat. 1 14-09-2013 9
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 07-09-2013 9
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 1 01-09-2013 6
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 1 30-06-2013 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 23-06-2013 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 15-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 21
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 1 05-06-2013 4
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 1 26-05-2013 8
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 1 19-05-2013 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 09-05-2013 11
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 28-04-2013 5
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 1 27-04-2013 9
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 1 20-04-2013 6
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 1 14-04-2013 6
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 07-04-2013 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 16-03-2013 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.