Menno Broex

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 15-06-2019 52
63e Pinkster Wielerronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-06-2019 24
49e Maartensdijkse Acht (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 18-05-2019 28
Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 13-04-2019 37
Omloop van de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 31-03-2019 45
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 19-08-2018 48
44e Ronde van De Lier Junioren 14-08-2018 6
64e Wielerronde van Maasdijk Junioren 04-07-2018 15
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junioren 21-05-2018 13
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Junioren 19-05-2018 18
Flevo tour Junioren 12-05-2018 69
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 59
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 52
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 3
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 21
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Junioren 17-09-2017 13
68e Ronde van Poeldijk Junioren 23-07-2017 23
63e Wielerronde van Maasdijk Junioren 19-07-2017 13
Omloop der Zevenheuvelen Junioren 09-07-2017 22
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 82
68e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 25-06-2017 55
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 74
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 68
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 24-06-2017 57
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 88
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 18-06-2017 18
Ronde van Nieuwendijk Junioren 03-06-2017 20
Wielerweekend Omloop der Kempen Junioren 20-05-2017 15
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-05-2017 45
Ronde van Woerden (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-05-2017 75
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 06-05-2017 20
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 06-05-2017 41
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 06-05-2017 60
Ronde van Woensdrecht Junioren 19-03-2017 22
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 48
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 10-12-2016 21
5e Nationale Veldrit Rhenen Junioren 26-11-2016 22
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Junioren 19-11-2016 18
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-11-2016 33
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Junioren 05-11-2016 9
16e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2016 28
12 e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 24-09-2016 16
13e Ronde van Ameide Nieuwelingen 17-09-2016 22
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 20
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 27-08-2016 30
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Nieuwelingen 15-08-2016 21
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2016 25
66 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 23-07-2016 23
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 31
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 11
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Nieuwelingen 12-06-2016 20
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 8
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 16-04-2016 23
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 38
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 8
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 43
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 31
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 6
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Nieuwelingen 19-03-2016 6
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 38
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 43
23e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 19-12-2015 30
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 21-11-2015 35
4e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 14-11-2015 25
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 20-10-2015 41
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 31
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 04-10-2015 34
7e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 03-10-2015 17
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 20-09-2015 20
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 06-09-2015 19
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 30-08-2015 42
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 29
Ronde van Vreeland Nieuwelingen 22-08-2015 19
43e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 02-08-2015 13
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Nieuwelingen 25-07-2015 7
65 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 18-07-2015 26
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 12
46e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Nieuwelingen 14-06-2015 29
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 96
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuwelingen 30-05-2015 34
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 28-05-2015 17
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 32
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 45
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2015 18
Voorwedstrijd 3landenomloop Nieuwelingen 02-05-2015 36
Jeugdronde van Eijsden Nieuwelingen 26-04-2015 26
Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 12-04-2015 27
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Nieuwelingen 05-04-2015 18
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Nieuwelingen 21-03-2015 30
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 49
22e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 20-12-2014 33
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 47
EVM19 Wielerevent Maurik Nieuwelingen 08-11-2014 33
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 01-11-2014 11
14e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 21-10-2014 38
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 50
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 7 21-09-2014 16
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 20-09-2014 10
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 13-09-2014 15
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 7 07-09-2014 11
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 7 31-08-2014 30
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 24-08-2014 25
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 28-06-2014 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 22-06-2014 23
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 21-06-2014 18
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 60
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 7 25-05-2014 17
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 24-05-2014 14
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 18-05-2014 11
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 17-05-2014 28
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 7 11-05-2014 10
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 10-05-2014 17
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 03-05-2014 17
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 7 27-04-2014 12
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 29
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 13-04-2014 13
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 06-04-2014 7
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 05-04-2014 21
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 15-03-2014 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 28-12-2013 27
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 7 21-12-2013 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 14-12-2013 27
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 7 23-11-2013 29
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 09-11-2013 26
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 24
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 26
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 7 13-10-2013 20
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 6 29-09-2013 17
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 22-09-2013 20
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 21-09-2013 29
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 6 15-09-2013 18
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 30
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 30
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 19
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 23-06-2013 33
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 6 05-06-2013 8
Klimomnium Jeugd Cat. 6 02-06-2013 31
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 6 26-05-2013 27
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 25-05-2013 24
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 6 19-05-2013 11
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-04-2013 22
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 21
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 22
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 6 20-04-2013 18
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 14-04-2013 22
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 07-04-2013 25
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 42
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 31
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 05-01-2013 25
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 28
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 6 22-12-2012 27
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 09-12-2012 20
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 20
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 07-10-2012 18
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 30-09-2012 13
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 5 23-09-2012 28
WK Breedte Sport Evenement Jeugd Cat. 5 20-09-2012 3
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 5 16-09-2012 20
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 09-09-2012 22
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2012 26
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 16
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 17
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 04-07-2012 11
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 23
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 31
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 27-05-2012 13
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 26-05-2012 13
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 13-05-2012 14
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 32
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 5 05-05-2012 32
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 32
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 5 21-04-2012 19
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 5 15-04-2012 7
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 5 07-04-2012 9
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 01-04-2012 14
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 21-01-2012 20
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2011 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 17-12-2011 23
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 11-12-2011 18
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 24
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2011 18
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2011 18
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 11-09-2011 7
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 14
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 26
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 4 21-08-2011 7
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 03-07-2011 20
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 26-06-2011 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 25-06-2011 21
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 05-06-2011 15
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-06-2011 34
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 15-05-2011 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 44
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 17-04-2011 10
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 03-04-2011 10
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 26
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 25
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 25
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-12-2010 17
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-11-2010 15
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 27
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 16
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 19-09-2010 8
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 11-09-2010 17
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-09-2010 21
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 26
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 3 27-06-2010 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 26
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-06-2010 16
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 3 13-06-2010 15
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 3 22-05-2010 12
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 3 16-05-2010 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 27
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 18-04-2010 10
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 04-04-2010 11
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 21-11-2009 24
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 24
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-09-2009 5
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 2 23-08-2009 16
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 21-06-2009 12
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2009 8
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 06-06-2009 10
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 30-05-2009 16
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 10-05-2009 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.