Rafael Solar Kluwen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 7 15-08-2014 11
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 06-07-2014 16
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 14-06-2014 20
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 7 08-06-2014 14
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 03-05-2014 20
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 27-04-2014 24
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2014 21
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 12-04-2014 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 06-04-2014 21
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 05-04-2014 15
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 35
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 38
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 30
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 24
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 7 29-12-2013 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 28-12-2013 19
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 22-12-2013 17
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 7 21-12-2013 17
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 15-12-2013 12
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 07-12-2013 15
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 7 30-11-2013 24
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 7 17-11-2013 13
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 27-10-2013 33
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 19
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 01-09-2013 11
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 29-06-2013 12
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 6 09-06-2013 4
Klimomnium Jeugd Cat. 6 02-06-2013 14
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 25-05-2013 14
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 19-05-2013 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 09-05-2013 25
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 22
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 15
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 18
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 21
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 33
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 25
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 10
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 17
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 17
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 27
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 14
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 16-06-2012 15
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 28
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 5 28-05-2012 13
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 22
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 17-05-2012 27
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 23
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 24
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 16
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 25
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 20
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2012 22
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 14-04-2012 18
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 26
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 17-09-2011 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 27
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 15
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 5 09-07-2011 16
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 27
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 12
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 12
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 15-05-2011 13
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 18
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 9
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 24-04-2011 12
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 4 17-04-2011 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 14
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 13
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 13
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 19
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 17
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 10
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 21
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 14
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 04-04-2010 8
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 03-04-2010 14
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 24-03-2010 20
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 16
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 2 04-07-2009 15
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 14
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 23
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 26
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2009 13
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 12-04-2009 5
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 25

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.