Esmée Ellermann

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 6 13-07-2019 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 20
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 20
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 21
OWC jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 04-05-2019 22
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2019 11
Eierrace 2019 Jeugd Cat. 6 22-04-2019 14
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 17
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-04-2019 7
3e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 6 06-04-2019 8
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 30-03-2019 14
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-03-2019 8
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-03-2019 7
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 6
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 15
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 26-08-2018 4
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 18-08-2018 5
39ste Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 14-07-2018 12
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Jeugd Cat. 5 01-07-2018 6
Jeugd ronde van Haarle Jeugd Cat. 5 30-06-2018 11
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 31
2e Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 5 27-05-2018 10
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 5 12-05-2018 11
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 5 06-05-2018 13
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2018 19
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 21-04-2018 12
2e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 5 07-04-2018 8
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 5 02-04-2018 14
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2018 14
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 31-03-2018 14
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-03-2018 11
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 8
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 19-08-2017 8
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 4 08-07-2017 6
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 4 21-05-2017 7
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 07-05-2017 6
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2017 16
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 22-04-2017 9
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 4 17-04-2017 7
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 12
Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 4 08-04-2017 4
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 01-04-2017 8
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 12
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 25-09-2016 4
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 3 18-09-2016 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 10-09-2016 4
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2016 6
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 03-09-2016 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 21-08-2016 4
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 3 09-07-2016 7
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 3 02-07-2016 4
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 3 18-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-06-2016 6
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 29-05-2016 5
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 3 28-05-2016 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-05-2016 1
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 21-05-2016 3
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 15-05-2016 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2016 7
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-04-2016 8
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2016 3
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 3 24-04-2016 3
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 23-04-2016 6
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 17-04-2016 8
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 02-04-2016 7
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 3 28-03-2016 8
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 22-11-2015 5
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 15-11-2015 2
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 01-11-2015 15
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 18-10-2015 11
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 10
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 22-08-2015 5
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 15-08-2015 5
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 2 20-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 3
4de Criterium Sappemeer Jeugd Cat. 2 31-05-2015 3
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 1
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 23-05-2015 8
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 2 10-05-2015 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 12
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2015 6
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 25-04-2015 3
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 1
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 2 11-04-2015 3
Eierrace Jeugd Cat. 2 06-04-2015 5
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 04-04-2015 5
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 28-03-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-01-2015 7
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 2 30-11-2014 10
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 02-11-2014 10
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 19-10-2014 8
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 2 18-10-2014 4
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 13-09-2014 2
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 07-09-2014 3
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 30-08-2014 1
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 06-07-2014 3
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 1 29-06-2014 1
35e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 1 28-06-2014 2
Rabo Jeugdronde en ID Cycling Stadskanaal Jeugd Cat. 1 21-06-2014 1
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 1 14-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 08-06-2014 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 29-05-2014 3
3de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 1 25-05-2014 2
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 18-05-2014 2
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 10-05-2014 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 04-05-2014 2
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 03-05-2014 4
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2014 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 26-04-2014 3
Eierrace Jeugd Cat. 1 21-04-2014 3
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 1 12-04-2014 2
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 1 06-04-2014 3
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 05-04-2014 5
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 29-03-2014 3
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 1 07-07-2013 4
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 1 30-06-2013 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 23-06-2013 4
Rabo Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 1 15-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 09-06-2013 2
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 02-06-2013 5
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 01-06-2013 9
2de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 1 26-05-2013 6
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 1 25-05-2013 6
Ronde van Elim Jeugd Cat. 1 18-05-2013 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 09-05-2013 7
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 1 05-05-2013 6
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2013 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 28-04-2013 4
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 1 20-04-2013 5
Woonexpo Kapenga Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-04-2013 6
Eierrace Jeugd Cat. 1 01-04-2013 8
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 30-03-2013 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.