Julian Stolk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
27 e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 06-08-2018 20
69e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 51
48e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 31
64e Wielerronde van Maasdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2018 22
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 46
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-06-2018 27
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2018 26
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 54
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 21
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 55
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 15
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 38
Wim Hendriks Trofee - 36e Elite/Beloften eendaagse Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 18
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 69
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-04-2018 22
Wielerdag Huijbergen 2018 Elite-Mannen/Beloften 25-03-2018 9
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniƫn Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 67
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 16-09-2017 31
Grote Prijs EMERGO (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-08-2017 14
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Elite-Mannen/Beloften 19-08-2017 17
68e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-07-2017 37
43e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 14
53e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-07-2017 14
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 01-07-2017 12
54e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-06-2017 38
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 11-06-2017 32
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Beloften 05-06-2017 19
37e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 56
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 34
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 06-05-2017 29
Omloop van Hierden Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2017 26
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-04-2017 19
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 23
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 49
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 30
Ronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 27
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 28
63e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 12-03-2016 65
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 33
Ronde van Hoogerheide Junioren 30-08-2015 8
VAG Techniek Ronde van Nuenen Junioren 23-08-2015 2
66e Wielerspektakel van Naaldwijk Junioren 18-08-2015 23
Ronde van Pijnacker Junioren 15-08-2015 13
41e Ronde van De Lier Junioren 11-08-2015 16
Ronde van Nootdorp Junioren 06-08-2015 6
Ronde van IJmuiden Junioren 15-07-2015 11
Ronde van Heusdenhout Junioren 05-07-2015 5
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 65
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 55
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 24
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 70
34e Ronde van Zoeterwoude (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-06-2015 33
Hart van Gilze (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-06-2015 31
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 15
Omloop van Schijndel Junioren 08-03-2015 7
65e Wielerspektakel Naaldwijk Junioren 26-08-2014 10
40e Ronde van De Lier Junioren 19-08-2014 16
Ronde van Pijnacker Junioren 16-08-2014 11
Ronde van Nootdorp Junioren 07-08-2014 21
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Junioren 05-07-2014 22
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 96
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 09-06-2014 22
6e GP Tour de Leur Junioren 01-06-2014 7
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 24-05-2014 41
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Junioren 17-05-2014 20
Rijswijkse wieler ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-05-2014 32
Wielerronde van Yerseke Junioren 03-05-2014 13
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junioren 27-04-2014 49
Ronde van Waddinxveen Junioren 21-04-2014 14
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 58
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Junioren 05-04-2014 64
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 16-03-2014 10
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 29-09-2013 2
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 14-09-2013 2
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 07-09-2013 2
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 31-08-2013 5
64e Ronde van Naaldwijk Nieuwelingen 27-08-2013 4
39e Ronde van De Lier Nieuwelingen 20-08-2013 6
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 17-08-2013 7
58e Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-08-2013 4
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 08-08-2013 4
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 90
64e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 21-07-2013 20
52e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 17-07-2013 6
28e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 11-07-2013 8
38ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 06-07-2013 11
59e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 03-07-2013 7
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 30-06-2013 40
50e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 27-06-2013 8
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 08-05-2013 15
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2013 11
59e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2013 10
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 44
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 17
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 28
47e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 01-04-2013 9
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 27-03-2013 3
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 17-03-2013 5
Ronde van Lisse Nieuwelingen 23-09-2012 10
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 15-09-2012 8
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 08-09-2012 17
17de Kleine Omloop van de Veenkolonien Nieuwelingen 01-09-2012 38
63e Ronde van Naaldwijk Nieuwelingen 14-08-2012 2
57e Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 11-08-2012 22
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 09-08-2012 13
40e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 26-07-2012 30
63e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 22-07-2012 6
51e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 18-07-2012 9
27e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 12-07-2012 20
37ste Wieler Ronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 08-07-2012 6
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 01-07-2012 13
49e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2012 7
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2012 5
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 68
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 09-06-2012 13
62ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 03-06-2012 7
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 28-05-2012 12
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 26-05-2012 14
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 12-05-2012 24
Omloop van Margraten Nieuwelingen 06-05-2012 19
58e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2012 2
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 8
49e Flevotour Nieuwelingen 24-03-2012 29
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 26
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 25-09-2011 8
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 17-09-2011 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 7 11-09-2011 4
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2011 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2011 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2011 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 21-08-2011 3
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 12-08-2011 4
62e Ronde Van Naaldwijk Jeugd Cat. 7 09-08-2011 2
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 09-07-2011 11
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 06-07-2011 10
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 26-06-2011 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 25-06-2011 5
st Linie Crossers Jeugd Cat. 7 19-06-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 12-06-2011 13
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 04-06-2011 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 7 29-05-2011 4
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 7 27-05-2011 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 22-05-2011 6
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 7 21-05-2011 3
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 15-05-2011 6
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 14-05-2011 5
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 08-05-2011 8
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 7 30-04-2011 8
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 7 25-04-2011 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2011 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 16-04-2011 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 10-04-2011 7
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 02-04-2011 8
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-12-2010 18
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 13-11-2010 21
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 23-10-2010 23
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 26-09-2010 7
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2010 19
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 04-09-2010 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 28-08-2010 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 22-08-2010 7
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 13-08-2010 2
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 6 10-08-2010 4
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 07-07-2010 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 27-06-2010 9
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 6 20-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2010 29
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 28-05-2010 6
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 6 23-05-2010 11
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 6 16-05-2010 9
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 6 15-05-2010 4
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 08-05-2010 10
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 25-04-2010 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 24-04-2010 7
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 6 17-04-2010 10
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 10-04-2010 12
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-04-2010 10
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 03-04-2010 7
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 6 28-03-2010 10
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 24-03-2010 6
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-12-2009 16
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 5 04-10-2009 9
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 19-09-2009 12
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 9
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2009 6
Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 23-08-2009 5
60e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 18-08-2009 3
38e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 08-07-2009 7
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 05-07-2009 11
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-06-2009 5
Gouda Jeugd Cat. 5 20-06-2009 9
Jeugd en Vrouwenronde van Pijnacker Jeugd Cat. 5 14-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 13
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 06-06-2009 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 21-05-2009 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-05-2009 11
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 5 09-05-2009 7
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 5 25-04-2009 9
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2009 7
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 13-04-2009 4
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 11-04-2009 6
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 04-04-2009 6
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 20-09-2008 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 30-08-2008 5
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 24-08-2008 5
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 4 22-06-2008 5
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4-1 31-05-2008 10
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 4 12-05-2008 5
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-1 11-05-2008 13
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-1 27-04-2008 7
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 12-04-2008 13
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-09-2007 6
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2007 8
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2007 4
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2007 7
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 19-08-2007 6
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 3 01-07-2007 5
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 17-06-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 09-06-2007 13
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 17-05-2007 14
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 3 05-05-2007 7
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-04-2007 9
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 14-04-2007 11
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2007 5
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 28-03-2007 5
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-09-2006 4
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 20-08-2006 10
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 1 05-06-2006 6
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 1 28-05-2006 8
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 1 26-05-2006 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.