Roel Vrancken

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 30
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 36
4e Bereveldrit van Benschop Nieuwelingen 29-12-2018 21
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 23-12-2018 28
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 35
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 39
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 22
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuwelingen 11-11-2018 14
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuwelingen 27-10-2018 15
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 25
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 40
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 47
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 13-10-2018 12
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 33
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 38
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuwelingen 08-09-2018 31
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 19-08-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 21
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 7 10-06-2018 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 25
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 27-05-2018 3
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 21-05-2018 13
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 19-05-2018 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 13-05-2018 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2018 11
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 29-04-2018 18
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 7 22-04-2018 6
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 15-04-2018 8
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 02-04-2018 9
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 18
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 13-01-2018 16
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 18
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2017 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2017 8
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 23-12-2017 17
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 7 17-12-2017 14
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 10-12-2017 8
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 24
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 03-12-2017 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 25-11-2017 24
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 18-11-2017 23
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 05-11-2017 16
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 14
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 29-10-2017 14
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 7 22-10-2017 14
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 7 21-10-2017 20
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 14-10-2017 20
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 18-06-2017 11
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 11-06-2017 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 11-06-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 15
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 14
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-05-2017 15
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 20-05-2017 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 14-05-2017 12
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 06-05-2017 17
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 14
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 16-04-2017 4
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 6 02-04-2017 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 34
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2016 23
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 26
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 11-12-2016 20
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 20
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 17
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 07-05-2016 18
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 17
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 27
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 9
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-04-2016 13
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 27
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 36
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2015 18
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 08-11-2015 11
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 16
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 20-09-2015 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 14-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 8
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 7
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 21-09-2014 5
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 06-07-2014 4
Baanomnium Jeugd Cat. 3 22-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 8
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 31-05-2014 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 29-05-2014 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 25-05-2014 5
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 18-05-2014 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 11-05-2014 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 10-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 04-05-2014 5
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 20-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 7
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 2 29-09-2013 6
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 22-09-2013 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 15-09-2013 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 31-08-2013 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 25-08-2013 8
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 22-06-2013 11
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 16-06-2013 11
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 02-06-2013 9
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2013 3
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 25-05-2013 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-04-2013 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.