Max Staps

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2013 12
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 21-04-2013 20
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 17
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 31
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 41
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 31-03-2013 27
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-06-2012 5
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 12
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 24
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 23
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 25
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 30
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 15-04-2012 6
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 23
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 20
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 29
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 25
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 17
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 18-09-2011 8
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 16-07-2011 4
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 11
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 7
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 7
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 19-06-2011 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 23
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 05-06-2011 7
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 4 04-06-2011 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 17
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 22-05-2011 12
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 15-05-2011 11
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 4 08-05-2011 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 24
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 11
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 22
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2011 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 Jongens 03-04-2011 9
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 20
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 8
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 3 12-09-2010 9
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 05-09-2010 8
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 35
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 11-07-2010 3
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 7
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 3 20-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 16
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2010 9
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 7
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 30-05-2010 13
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 16
Baanomnium Jeugd Cat. 3 24-05-2010 13
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 19
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 15
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 8
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-04-2010 8
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 3 18-04-2010 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 14
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 14
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 04-04-2010 8
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 13
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 21
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2009 17
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 20
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 20
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 2 27-09-2009 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 11
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2009 7
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 30-08-2009 10
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 6
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 22
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 7
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 21-06-2009 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 15
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 9
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 06-06-2009 4
Baanomnium Jeugd Cat. 2 01-06-2009 9
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 30-05-2009 12
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 2 27-05-2009 11
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 11
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 2 09-05-2009 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 24
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 2 25-04-2009 12
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 19-04-2009 21
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 13-04-2009 5
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2009 8
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 2 05-04-2009 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 23
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 25
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 18
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 28-12-2008 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 9
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 2 20-12-2008 17
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 06-12-2008 15
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-11-2008 13
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 23-11-2008 11
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 08-11-2008 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 34
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 7
26-ste jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2008 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-08-2008 5
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 8
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 11
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 14
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 16
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 14
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 10
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 07-06-2008 5
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 1 31-05-2008 2
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 21
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 10
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 11
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-1 27-04-2008 5
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 20-04-2008 14
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 22
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 16
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 23-03-2008 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.