Christiano Wilshaus

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 110
34e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 09-08-2019 21
47e editie Profronde Westland Nieuwelingen 01-08-2019 21
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 58
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 43
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 53
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 61
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 64
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 85
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Nieuwelingen 10-06-2019 20
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 46
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 05-05-2019 32
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 63
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-07-2018 22
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 17
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 23
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2018 28
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 7 23-06-2018 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 09-06-2018 24
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 7 26-05-2018 11
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 7 19-05-2018 8
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 26
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 24
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 7 27-04-2018 14
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 21-04-2018 13
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 7 15-04-2018 12
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 11
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 02-04-2018 13
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 45
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 06-05-2017 25
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 30-04-2017 26
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 25
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 16-04-2017 27
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 28
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 01-04-2017 21
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 27
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 25
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-04-2016 20
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 09-04-2016 13
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 15
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 18
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 29
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 15
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 19
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 34
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 31-05-2015 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 14-05-2015 14
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 4 10-05-2015 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 19
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 25-04-2015 15
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2015 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 11
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 22
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 29
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-03-2015 17
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 29-11-2014 18
Klompenronde Jeugd Cat. 3 13-09-2014 15
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-09-2014 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2014 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 10
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 22-06-2014 14
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 21-06-2014 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 39
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 3 01-06-2014 10
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 29-05-2014 12
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 25-05-2014 11
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 3 18-05-2014 10
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 15
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 10-05-2014 8
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 03-05-2014 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 21
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2014 10
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 18
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-04-2014 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 06-04-2014 6
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 05-04-2014 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 15-03-2014 12
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 2 15-09-2013 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 12
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 07-09-2013 4
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 2 30-06-2013 5
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 29-06-2013 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 23-06-2013 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 15-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 09-06-2013 23
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 01-06-2013 4
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 2 26-05-2013 9
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 19-05-2013 11
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 05-05-2013 14
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 04-05-2013 8
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2013 10
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-04-2013 12
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 2 27-04-2013 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2013 6
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 20-04-2013 7
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 2 14-04-2013 6
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 07-04-2013 9
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 16-03-2013 14
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 1 16-09-2012 12
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 09-09-2012 11
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2012 14
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 1 28-07-2012 18
Criterium Volendam Jeugd Cat. 1 08-07-2012 15
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 01-07-2012 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 24-06-2012 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 23-06-2012 13
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-06-2012 10
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 1 28-05-2012 7
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 1 27-05-2012 8
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 12-05-2012 12
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 22-04-2012 15
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 1 21-04-2012 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 15-04-2012 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 14-04-2012 9
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2012 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2012 14
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 17-03-2012 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.