Gaby Gieskens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 3
Dorpsronde van Rijsenhout (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2019 10
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 50
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2019 7
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-05-2019 21
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 85
24 e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-05-2019 13
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 8
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2019 66
71e Ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-03-2019 11
NK Veldrijden Belofte-Vrouwen 13-01-2019 17
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-01-2019 17
TC - Janet Memorial Veldrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-11-2018 12
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 42
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-10-2018 6
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-10-2018 21
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 68
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 50
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 44
Watersley Ladies Challenge Junior Women 08-09-2018 41
Watersley Ladies Challenge Junior Women 07-09-2018 67
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen Eindklassement 02-09-2018 23
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 24
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 24
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 27
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 13
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 12
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 4
Ronde van Zwanenburg ;Grote Prijs Drieluik HSC De Bataaf". (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 30-06-2018 3
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 24-06-2018 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 35
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 39
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 51
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 63
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-06-2018 2
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 2
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 1
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 30
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-05-2018 8
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 9
Ronde van Moerdijk (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2018 8
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 9
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 5
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 64
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 40
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 12
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 49
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 2
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 10
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 08-04-2018 14
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 08-04-2018 17
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 07-04-2018 17
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 59
D'n Bergsewielerronde Junior-Vrouwen 02-04-2018 5
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 11
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 19
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junior-Vrouwen 04-11-2017 8
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2017 14
9e Veldrit van Montfoort Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-10-2017 9
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 14
11e Hartje Baarn Junior-Vrouwen 10-09-2017 2
Klompenronde Junior-Vrouwen 09-09-2017 2
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 18
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 29
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 25
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 24
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Junior-Vrouwen 26-08-2017 3
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 12
47e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-07-2017 15
56e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 16-07-2017 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 16
Wielerronde van Rijsenhout De grote Drieluik HSC de Bataaf (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 15-06-2017 3
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 94
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 8
Jeugdronde van Geldrop Junior-Vrouwen 03-06-2017 4
Omloop van Wervershoof (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-05-2017 14
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 10
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 24-05-2017 9
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 21-05-2017 7
Ronde van de Wijk Junior-Vrouwen 20-05-2017 10
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 13
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 07-05-2017 3
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 29-04-2017 2
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 6
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 19
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 31
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 13
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 43
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 9
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 15-04-2017 17
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 13
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 16
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 25
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 14
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 41
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 8
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junior-Vrouwen 08-01-2017 16
24e Veldrit van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-12-2016 15
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 10-12-2016 4
5e Nationale Veldrit Rhenen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-11-2016 13
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-11-2016 16
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 12-11-2016 11
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-11-2016 13
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-10-2016 12
8e Veldrit van Montfoort Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2016 7
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 25-09-2016 10
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 18-09-2016 1
10e Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 11-09-2016 1
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 2
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 3
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Nieuweling-Meisjes 15-08-2016 1
55e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 17-07-2016 2
51ste Ronde van Philippine Nieuweling-Meisjes 16-07-2016 4
Ronde van Zwanenburg - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 02-07-2016 6
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 17
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 22-06-2016 14
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 6
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 13
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 11-06-2016 12
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 09-06-2016 16
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 28
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 27
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 23
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuweling-Meisjes 21-05-2016 4
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 3
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 13
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Nieuweling-Meisjes 11-05-2016 4
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2016 3
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 3
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 2
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 16-04-2016 1
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 10-04-2016 4
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 1
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 03-04-2016 7
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 9
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 4
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuweling-Meisjes 17-01-2016 4
NK VELDRIJDEN Nieuweling-Meisjes 09-01-2016 17
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT Nieuweling-Meisjes 03-01-2016 8
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 1
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Nieuweling-Meisjes 31-10-2015 4
Rabocyclocross van Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-10-2015 25
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 20-10-2015 9
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2015 25
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 04-10-2015 5
7e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-10-2015 21
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 10
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 13-09-2015 7
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 12-09-2015 11
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 27
11e vestingronde Nieuwpoort (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-08-2015 7
Wielerronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-08-2015 1
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-07-2015 5
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Nieuweling-Meisjes 25-07-2015 1
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 16
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 6
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 1
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 8
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuweling-Meisjes 24-06-2015 9
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2015 3
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 8
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-05-2015 5
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 23
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 5
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 4
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-05-2015 9
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 10
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Nieuweling-Meisjes 06-05-2015 5
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2015 9
Jeugdronde van Eijsden Nieuweling-Meisjes 26-04-2015 12
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 11
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 10
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 31
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 2
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 2
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 10-01-2015 3
20e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Nieuweling-Meisjes 02-01-2015 4
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 21-12-2014 19
Rabobank Weekend cyclocross Nieuweling-Meisjes 14-12-2014 9
10e veldrit van Schaijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-12-2014 15
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuweling-Meisjes 29-11-2014 12
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuweling-Meisjes 23-11-2014 6
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuweling-Meisjes 22-11-2014 9
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 12
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Nieuweling-Meisjes 01-11-2014 4
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2014 22
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2014 22
14e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 21-10-2014 5
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 05-10-2014 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 6
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 6 21-09-2014 5
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 6 20-09-2014 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 13-09-2014 6
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 9
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 5
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 31-08-2014 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 16
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 29-08-2014 8
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 8
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 6
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 9
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 6 15-08-2014 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 6
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 8
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 7
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 4
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 1
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 18-05-2014 3
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 17-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 5
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 7
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 24
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 15
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 19
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 14
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 6
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 11
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-01-2014 3
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 18
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 12
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 20
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 15
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 21
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 19
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 6 17-11-2013 16
NK Omnium DIVLIC 09-11-2013 6
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 21
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 27-10-2013 25
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 7 13-10-2013 13
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2013 9
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 21-09-2013 18
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 6 15-09-2013 10
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 11
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 11
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 11
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 6 01-09-2013 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 31-08-2013 11
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 13-07-2013 8
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 10-07-2013 21
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 2
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 06-07-2013 9
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 6 30-06-2013 5
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 29-06-2013 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 23-06-2013 8
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 25
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 15-06-2013 15
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 2
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-05-2013 20
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 25-05-2013 15
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 18
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 19-05-2013 3
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 6 18-05-2013 12
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 14
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 11
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 16
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 21
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 34
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 8
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 6 20-04-2013 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 14-04-2013 21
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-04-2013 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 16
Eierrace Jeugd Cat. 6 01-04-2013 25
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 30-03-2013 13
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 16-03-2013 5
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2013 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 31
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 20
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 26
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 30
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 18
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 26
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2012 22
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 5 16-09-2012 21
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 19
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 24
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2012 21
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2012 21
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2012 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 23
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 19-08-2012 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 18-08-2012 14
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 5 14-07-2012 12
Criterium Volendam Jeugd Cat. 5 08-07-2012 14
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 18
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 04-07-2012 6
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 15
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 23-06-2012 14
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 28
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 16-06-2012 18
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 12
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 34
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-06-2012 21
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 5 28-05-2012 9
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 25
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 7
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 5 19-05-2012 6
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 22
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 10
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 27
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 28
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 22
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 28
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 21
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 5 21-04-2012 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2012 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 14-04-2012 11
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 13
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 5 01-04-2012 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 29
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 12 jaar 21-01-2012 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 23
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 22
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 25
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 29
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 22
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 06-11-2011 28
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 28
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 26
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 30
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 15
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2011 16
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 17-09-2011 11
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 29
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 18
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 03-07-2011 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 25-06-2011 15
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 5
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-06-2011 4
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 4 05-06-2011 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 04-06-2011 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 16
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 8
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 15
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 15-05-2011 16
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 10
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 17
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 18
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 13
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 4 17-04-2011 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 22
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 7
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 18
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 19-09-2010 6
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2010 33
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 04-09-2010 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 41
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 17-07-2010 11
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 04-07-2010 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 19
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 24
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2010 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-06-2010 7
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 12
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 12
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 21
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 16
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 14
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 12
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 9
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 16
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 18-04-2010 8
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 3 17-04-2010 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 12
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 13
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 03-04-2010 11
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 24-03-2010 14
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 20-03-2010 8
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 2 17-01-2010 10
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 27-12-2009 9
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 2 13-12-2009 15
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-12-2009 8
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 14
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 05-12-2009 9
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 14
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 22-11-2009 6
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 21-11-2009 13
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 14-11-2009 9
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2009 12
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 01-11-2009 6
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 2 31-10-2009 12
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 1 27-09-2009 5
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 20-09-2009 3
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 11
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 1 23-08-2009 4
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-07-2009 9
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 18-07-2009 1
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 4
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 5
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2009 6
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 21-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2009 7
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 1 07-06-2009 2
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 06-06-2009 6
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 30-05-2009 3
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 3
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 2 24-05-2009 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 21-05-2009 3
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2009 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 9
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 1 10-05-2009 2
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 1 09-05-2009 5
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 1 25-04-2009 5
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2009 4
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 3
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 9
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 04-04-2009 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 28-09-2008 6
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 20-09-2008 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 9
26-ste jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2008 14
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 21
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 26
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 19
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 1 22-06-2008 18
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 1 15-06-2008 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 14-06-2008 5
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 08-06-2008 10
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1-1-M 31-05-2008 12
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 14
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-2 Meisjes 11-05-2008 19
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 10-05-2008 3
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-2 meisjes 27-04-2008 11
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 12-04-2008 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.