Emiel Fontijne

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Junioren 10-06-2019 27
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 47
Ronde van Aalten Junioren 14-04-2019 2
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 19-08-2018 29
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 80
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 51
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Junioren 10-06-2018 7
KTJ - Acht van Heelsum Junioren 27-05-2018 6
DK Tijdrijden Zuid Holland Junioren 23-05-2018 8
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 13
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 13-05-2018 9
43e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 10-05-2018 8
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 14
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 18
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 39
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 24
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 55
Veldrit van Oudewater Junioren 25-11-2017 12
Ronde van Dongen Nieuwelingen 24-09-2017 12
13 e Omloop Ottoland Nieuwelingen 23-09-2017 12
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 9
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 51
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 03-09-2017 21
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 6
62e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 06-08-2017 5
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 25
Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 02-07-2017 7
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 25-06-2017 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 19
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 05-06-2017 3
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 45
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 8
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 52
77e ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2017 11
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 9
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 16-05-2016 12
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 61
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 21
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 10
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 11
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 8
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 27-09-2015 4
Klompenronde Jeugd Cat. 7 12-09-2015 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2015 8
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 08-07-2015 9
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 5
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 5
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 10-05-2015 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 09-05-2015 3
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2015 4
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 25-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 12-04-2015 7
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 8
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 10
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 08-11-2014 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 5
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 21-09-2014 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 2
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 21
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 6
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 28-06-2014 4
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 14
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 19
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 3
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 6 29-05-2014 3
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 4
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 18
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 2
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 18
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 20
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 5
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 13
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 13
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 9
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 18
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 3
Rabo jeugd omnium BBC Jeugd Cat. 5 15-09-2013 1
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 9
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 4
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 5
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 4
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 5 07-07-2013 15
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 30-06-2013 10
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 7
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 13
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 5
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 13
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 5 05-06-2013 3
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 5
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 5
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 2
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 12
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-04-2013 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 19
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 7
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 31-03-2013 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 11
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 13
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 09-12-2012 17
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 14
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 18-11-2012 13
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2012 12
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 9
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 3
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 4 26-08-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 3
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 5
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 3
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 02-06-2012 3
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 5
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 5
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 41
RABO Komtoer Jeugd Cat. 4 13-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 4
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 4
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 15
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 5
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 4
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 07-01-2012 9
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 4 18-12-2011 12
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 11
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 13
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 13
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2011 9
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 25-09-2011 8
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 3
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 4
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 16
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 3
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 5
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 04-06-2011 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 6
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 22-05-2011 3
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 7
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 14-05-2011 4
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 7
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 9
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 3 17-04-2011 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 31
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 6
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 13
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 02-01-2011 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 11
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 31-10-2010 9
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 11
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2010 2
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 09-10-2010 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 4
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 5
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 26-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 3
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 2
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 3
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2010 2
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2010 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 24-04-2010 3
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 18-04-2010 1
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 2 17-04-2010 4
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 4
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 04-04-2010 1
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 1
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 5
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 2 17-01-2010 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 10-01-2010 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 7
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 27-12-2009 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-12-2009 9
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 05-12-2009 5
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 4
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 21-11-2009 9
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 14-11-2009 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 08-11-2009 6
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 2 31-10-2009 6
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 5
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 7
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 3
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 3
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2009 7
Gouda Jeugd Cat. 1 20-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 5
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 06-06-2009 3
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 24-05-2009 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 21-05-2009 6
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 17-05-2009 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 16
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 1 09-05-2009 12
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2009 8
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 13
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 04-04-2009 13

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.