Noa Jansen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 8
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 32
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 8
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 8
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 5
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 13
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 15
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 21-06-2017 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 13
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Junior-Vrouwen 07-06-2017 2
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 9
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 21-05-2017 6
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 11
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 19
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 22
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 7
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 12
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 30
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 15-04-2017 9
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 12
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 36
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 10
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 49
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 29
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 31
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 16
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 18-09-2016 3
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 4
55e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 17-07-2016 1
51ste Ronde van Philippine Nieuweling-Meisjes 16-07-2016 1
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 22-06-2016 1
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 24
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 3
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Nieuweling-Meisjes 18-05-2016 1
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 2
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 12
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 1
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 16-04-2016 2
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 10-04-2016 6
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 3
NK VELDRIJDEN Nieuweling-Meisjes 09-01-2016 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 31-10-2015 1
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 11
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 17
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 24
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 24
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 21
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 16
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 05-07-2015 9
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 15
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuweling-Meisjes 24-06-2015 7
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 27-05-2015 2
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 26
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 05-04-2015 11
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 14
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 4
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 10-01-2015 16
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuweling-Meisjes 04-01-2015 7
12e Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2014 17
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 21-12-2014 15
Rabobank Weekend cyclocross Nieuweling-Meisjes 14-12-2014 6
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuweling-Meisjes 29-11-2014 9
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 16-11-2014 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 01-11-2014 8
6e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-10-2014 10
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 20
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 6 14-09-2014 12
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 6 07-09-2014 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 3
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 3
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 33
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 5
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 2
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 28-06-2014 5
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 26-06-2014 2
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 6
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 7
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 25-05-2014 5
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 7
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 8
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 7
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 26-04-2014 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 21-04-2014 4
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 4
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 6 13-04-2014 3
Criterium Jeugd Cat. 6 06-04-2014 3
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-01-2014 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 17
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 08-12-2013 13
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2013 9
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 15
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 18
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 19
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 14
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 10
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 9
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 9
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 9
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 4
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 30-06-2013 2
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 27-06-2013 1
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 22
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 10
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 6
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 01-06-2013 2
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 6
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 4
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 19-05-2013 5
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 7
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 5
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 9
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2013 5
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-04-2013 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 5
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 2
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 4
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2013 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 10
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 15
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 14
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 23-12-2012 12
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 9
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2012 16
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 9
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 12
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2012 18
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 8
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 13-10-2012 13
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 8
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 5
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 03-06-2012 8
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 6
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 39
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 5
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 5
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 9
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 13
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 29-04-2012 9
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 11
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 2
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 11
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 7
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 4 (11 jaar) 24-03-2012 12
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 12 jaar 21-01-2012 4
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 4 14-01-2012 7
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 17-12-2011 5
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 8
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 11
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 03-12-2011 14
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 11
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-11-2011 14
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 14
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 11
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 15
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 23-10-2011 7
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 12
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 14
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 09-10-2011 6
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 3 10-09-2011 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 7
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 16-07-2011 2
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 3
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 6
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 10
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 19-06-2011 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 02-06-2011 6
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 9
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 28-05-2011 4
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 4 22-05-2011 2
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 7
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 5
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 6
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 3
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 4 22-01-2011 3
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 8
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 29-12-2010 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 18-12-2010 4
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 12-12-2010 3
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 6
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 05-12-2010 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 6
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 5
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 20-11-2010 9
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 5
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 10
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 31-10-2010 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2010 7
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 10
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 19-09-2010 3
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 8
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 2 11-09-2010 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 3
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 17-07-2010 3
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 04-07-2010 5
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 26-06-2010 2
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2010 7
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 3
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 29-05-2010 2
Baanomnium Jeugd Cat. 2 24-05-2010 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 2
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2010 4
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2010 2
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 24-04-2010 1
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 18-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 7
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 3
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 5
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 2 14-03-2010 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-12-2009 7
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-12-2009 4
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 7
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 14-11-2009 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 08-11-2009 8
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 5
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 9
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 12-09-2009 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 3
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 1
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 3
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-07-2009 4
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 12-07-2009 4
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 5
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 3
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 2
Gouda Jeugd Cat. 1 20-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2009 4
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 1 07-06-2009 1
Baanomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2009 5
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 30-05-2009 2
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 1
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2009 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-05-2009 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2009 4
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 26-04-2009 3
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 1 25-04-2009 2
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 19-04-2009 3
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 2
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 4
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 1 05-04-2009 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.