Auke Broex

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeep MTB Beachrace Scheveningen Licentiehouders Mannen 01-12-2019 75
Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 02-11-2019 99
Ronde van Oudorp (C)-Sportklasse/Basisleden 25-08-2019 10
Ronde van Beverwijk Sportklasse 10-08-2019 17
Ronde van Nieuw Vennep Sportklasse 23-06-2019 6
63e Pinkster Wielerronde van Krommenie Sportklasse 09-06-2019 7
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Masters 40+ 05-05-2019 7
Ronde van Drenthe Col du Vam Masters 50+ 16-03-2019 11
TC - Janet Memorial Veldrit Masters (40+) 17-11-2018 34
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Masters 50+ 22-07-2018 3
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 17
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel Masters 40+ 17-06-2018 6
Ronde van Kortenhoef (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 27-05-2018 5
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-05-2018 27
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Sportklasse 20-05-2018 14
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Masters 40+ 06-05-2018 5
13 e Omloop Ottoland Sportklasse 23-09-2017 13
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 3
NK Masters Masters 50+ 11-06-2017 5
De Wageningse Wielermuur (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 03-06-2017 21
Van Spengen Ronde van Hilversum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-05-2017 11
Wielerweekend Omloop der Kempen (B)-Amateurs/Sportklasse 20-05-2017 22
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-05-2017 45
Ronde van Woerden (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-05-2017 65
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 12-03-2017 3
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Masters (50+) 05-11-2016 13
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Masters 05-11-2016 27
Ronde van Lisse Masters 50+ 25-09-2016 3
10e Wielerronde Hartje Baarn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-09-2016 42
Ronde van Dedemsvaart (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2016 10
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-07-2016 6
66 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 23-07-2016 2
31e Ronde van Kwintsheul (B)-Amateurs/Sportklasse 15-07-2016 14
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-06-2016 13
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 05-06-2016 14
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-05-2016 10
62e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2016 22
Ronde van Gelderland 2016 Masters 40+ Masters 40+ 17-04-2016 24
Veldrit van Harderwijk Masters (50+) 24-10-2015 20
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Masters 40+ 19-09-2015 58
9e Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-09-2015 18
Ronde van Uithoorn Sportklasse 06-09-2015 5
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 14
65e Ronde van Santpoort Sportklasse 05-08-2015 18
43e Ronde van Oostzaan Sportklasse 02-08-2015 12
Omloop van IJburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 26-07-2015 24
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 18
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-06-2015 6
Ronde van Uitgeest Sportklasse 21-06-2015 7
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2015 14
NK Masters Weg Masters 40+ 07-06-2015 80
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse/Masters 40+ 31-05-2015 16
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-05-2015 8
District Kampioenschap Noord-Holland Masters 40+ 25-05-2015 7
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Masters 40+ 10-05-2015 3
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 9
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 07-09-2014 15
42e Ronde van Oostzaan Sportklasse 03-08-2014 14
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-06-2014 10
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-06-2014 49
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-06-2014 9
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 14-06-2014 26
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Masters 40+ 11-05-2014 6
46e Wielerronde van 't Zand Masters 40+ 04-05-2014 9
60e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 26-04-2014 13
10e Wielerronde van Weesp Masters 40+ 20-04-2014 2
41e Ronde van lexmond Sportklasse 12-04-2014 11
3e Trainingsomloop de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 23-03-2014 33
41e Kermis Ronde van Assendelft Sportklasse 05-10-2013 14
Najaarskampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (B) 08-09-2013 4
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 24-08-2013 7
Wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 18-08-2013 8
Ronde van Beverwijk Sportklasse 11-08-2013 17
41e Ronde van Oostzaan Sportklasse 04-08-2013 5
63e Ronde van Santpoort Sportklasse 31-07-2013 9
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Masters 40+ 16-06-2013 8
Specialized Klimcriterium 's-Heerenberg Sportklasse 08-06-2013 2
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Diverse Licentiecategorieen (B) 05-06-2013 22
Grote Prijs Vijfhuizen Masters 40+ 02-06-2013 5
District Kampioenschap Noord-Holland Masters 40+ 20-05-2013 12
9e Wielerronde van Weesp - onderdeel Amstel en Vechtklassement Masters 40+ 19-05-2013 6
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Masters 40+ 05-05-2013 6
59e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2013 69
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Diverse Licentiecategorieen (B) 28-04-2013 15
PROFIN RONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Sportklasse 20-04-2013 4
Cyclocross Haarlemmermeer Masters 09-12-2012 17
Ronde van Voorhout Diverse Licentiecategorieen (B) 15-09-2012 12
Ronde van Uithoorn Sportklasse 09-09-2012 8
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Sportklasse 02-09-2012 19
Ronde van Beverwijk Sportklasse 12-08-2012 7
1e Masters Wielerfestijn Masters 40+ 17-06-2012 4
30e Ronde van Uitgeest Sportklasse 10-06-2012 5
Wieler Ronde Van Rijsenhout Sportklasse 07-06-2012 9
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 29-05-2012 5
Wielerronde van Weesp Masters 40+ 27-05-2012 2
Ronde van Sloten Masters 40+ 20-05-2012 2
Ronde van Amstelveen Masters 40+ 06-05-2012 4
49 ste Ronde van Enkhuizen Sportklasse 30-04-2012 11
Twee Bruggen Ronde van Zaandam Sportklasse 22-04-2012 8
Rijswijkse wielerronde Sportklasse 24-03-2012 16
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Masters 26-11-2011 54
RK Veldrijden Noord en Zuid-Holland Masters 29-10-2011 6
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 01-10-2011 3
Ronde van Uithoorn Sportklasse 18-09-2011 4
Rabo wielerronde van Purmerend Sportklasse 11-09-2011 7
De OOGZIEKENHUIS ZONNESTRAAL Wielerronde van Hilversum 2011 Sportklasse 04-09-2011 10
39e Ronde van Oostzaan Sportklasse 07-08-2011 4
Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2011 8
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 03-07-2011 68
43e Ronde van Ouderkerk Masters 40+ 19-06-2011 13
District Kampioenschap Noord-Holland Masters 40+ 13-06-2011 4
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 11-06-2011 49
Ronde van Steenwijkerwold Masters 40+ 04-06-2011 2
Ronde van Weesp Masters 40+ 29-05-2011 5
Ronde van Sloten Masters 40+ 22-05-2011 3
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 21-05-2011 1
Ronde van Amstelveen Masters 40+ 08-05-2011 10
Ronde van Waterland Sportklasse 01-05-2011 5
Twee Bruggenronde van Zaandam Sportklasse 25-04-2011 1
Cyclocross Haarlemmermeer Masters 12-12-2010 16
Rabo Cyclo Cross Lierop Masters 20-11-2010 22
Regio Kamp. veldrijden NH + ZH Masters 30-10-2010 8
8e Nationale veldrit van Dordrecht Masters 03-10-2010 26
ronde van IJburg Elite/Beloften/Amateurs A 25-09-2010 25
Ronde Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen 22-08-2010 8
Wielerronde Hartje Barneveld Amateurs A 14-08-2010 20
39e Ronde van Oostzaan Elite/Beloften/Amateurs A 01-08-2010 30
Swift 3-daagse Diverse Licentiecategorieen 31-07-2010 23
NK Weg Amateurs A, Masters 40+ & 50+ & 60+ Masters 40+ 04-07-2010 28
58e Ronde van Gouda Masters 40+ 26-06-2010 7
Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland en Zuid-Holland (Vrouwen) en District Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland Masters 40+ 09-06-2010 7
Grote Prijs Vijfhuizen Masters 40+ 30-05-2010 2
Districtskampioenschappen Masters 40+ 24-05-2010 3
Ronde van Amstelveen Diverse Licentiecategorieen 09-05-2010 10
Rabo Wielerronde van Purmerend Elite/Beloften 13-09-2009 21
Wielerronde van Nieuwegein Masters 40+ 21-08-2009 1
NK Amateurs A, Masters 40+,50+ & 60+ Masters 40+ 05-07-2009 9
Ronde van Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen 28-06-2009 5
Districtkampioenschap tijdrijden Noord-Holland Masters 40+ 24-06-2009 6
41e Ronde van Ouderkerk Diverse Licentiecategorieen 21-06-2009 6
Grote Prijs Vijfhuizen Masters 40+ 07-06-2009 2
Ronde van Amstelveen Diverse Licentiecategorieen 10-05-2009 3
Afwachtingswedstrijden Eneco Ronde van het Groene Hart Amateurs A 22-03-2009 4
Ronde van Diemen Elite/Beloften 20-09-2008 7
Ronde van Heemskerk Elite/Beloften/Amateurs A 31-08-2008 7
Pilot Tour de Waard Elite 24-08-2008 14
Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Diverse Licentiecategorieen 15-06-2008 13
Ronde van Weesp Diverse Licentiecategorieen 08-06-2008 2
Districtskampioenschappen Masters 40+ 12-05-2008 4
Ronde van Amstelveen Diverse Licentiecategorieen 27-04-2008 4
RABOBANK Ronde van Hilversum Amateurs A 02-09-2007 14
Excelsiors wielerdag Amateurs A 26-08-2007 3
Ronde van Haastrecht Masters 40+ 18-08-2007 4
43e Wielerronde van Nes aan de Amstel Diverse Licentiecategorieen 06-07-2007 6
NK Amateurs A, Masters 40+ en 50+ Masters 40+ 24-06-2007 5
ronde van Ouderkerk a/d Amstel Amateurs A 17-06-2007 2
1e omloop van Hierden Masters 40+ 19-05-2007 1
Ronde van Uithoorn Amateurs A 22-04-2007 4
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 18-03-2007 4
9e Rabobank Ronde van Hilversum Amateurs A 03-09-2006 10
Wielerronde van Weesp Amateurs A 09-07-2006 5
Districtskampioenschap Noord-Holland voor Amateurs A, Amateurs B en Masters Amateurs A 05-06-2006 3
36e Maartensdijkse Acht Amateurs A 20-05-2006 4
Rondom De Luttenberg Masters 40+ 23-04-2006 5
Regiokampioenschap Veldrijden Noord-Holland en Zuid-Holland Masters 29-10-2005 5
Zwanenburg’s Wielerspektakel in het kader van 150 jaar Gemeente Haarlemmermeer Amateurs B/ Amateurs C 17-09-2005 9
Weesp 650 Amateurs B 10-07-2005 3
Ronde van Ouderkerk a/d Amstel Amateurs B 19-06-2005 1
20e Wielerronde van Zwaag Amateurs B 12-06-2005 6
20e Wielerronde van Zwaag Amateurs B 12-06-2005 6
20e Wielerronde van Zwaag Amateurs B 11-06-2005 4
20e Wielerronde van Zwaag Amateurs B 11-06-2005 3
Omloop van het Munnikenland Amateurs B 28-05-2005 2
2e Ronde van Wormerveer Amateurs B 22-05-2005 16
Pinksterdrie Ronde van Krommenie Amateurs B 17-05-2005 2
Districtskampioenschap Noord-Holland Amateurs B 16-05-2005 5
Ronde van Mijdrecht Amateurs B 05-05-2005 2
Ronde van Uithoorn Amateurs B 01-05-2005 1
Twee Bruggen Ronde van Zaandam Amateurs B 24-04-2005 1
Ronde van Noordwijkerhout Amateurs A 08-09-2004 8
De 1e Slump & Bos Omloop van de Kompenije Drachster Compagnie: omloop 5,4 km Amateurs A 12-06-2004 9
Districtskampioenschap Noord-Holland en Zuid-Holland + Midden-Nederland (Vrouwen/ Meisjes) Amateurs A 30-05-2004 10
Ronde van Zoetermeer Amateurs A 24-04-2004 11
Bergcriterium Beek-Ubbergen Elite/Beloften 14-09-2003 9
Ronde van Zwanenburg - 80 jarig Jubileum de Bataaf Amateurs A 07-09-2003 7
18e Wielerronde ‘De Wageningse Muur’ Amateurs A 14-06-2003 6
Pinksterdrie Ronde van Krommenie Amateurs A/ Amateurs B 10-06-2003 4
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland Amateurs A 09-06-2003 7
Rabobank Ronde van Hilversum Amateurs A 01-06-2003 10
Rabobank Ronde van Hilversum Amateurs A 01-06-2003 4
Ronde van Klein Zwitserland Amateurs A 25-05-2003 4
Ronde van de Bult Amateurs A 27-04-2003 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.