Serginho Wilshaus

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
2e Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 22-09-2019 28
45e Ronde van De Lier Junioren 20-08-2019 5
34e Ronde van Kwintsheul (B)-Amateurs/Junioren 09-08-2019 8
28 e Ronde van Noordeloos Junioren 05-08-2019 2
47e editie Profronde Westland Junioren 01-08-2019 5
59e Ronde van 's-Gravenzande (B)-Amateurs/Junioren 17-07-2019 20
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 30-06-2019 41
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 34
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 19
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2019 42
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 31
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 6
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2019 18
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 16-06-2019 21
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 15-06-2019 23
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Junioren 10-06-2019 5
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (B)-Amateurs/Junioren 24-05-2019 8
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren 04-05-2019 23
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 20
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2019 8
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 14
CCM - Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2019 38
Wielerdag Huijbergen 2019 Junioren 24-03-2019 4
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 19
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 30-12-2018 5
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 29-12-2018 3
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 28-12-2018 17
NK 50km - Omlijstingsprogramma Masters 35+ en 45+ Diverse Licentiecategorieen 22-12-2018 6
NK Derny Junioren 15-12-2018 2
NK Omnium Junioren 02-12-2018 6
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 5
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Junioren 01-09-2018 16
69e Wielerspektakel van Naaldwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-08-2018 6
44e Ronde van De Lier Junioren 14-08-2018 4
46e Editie Profronde Westland Junioren 02-08-2018 10
69e Ronde van Poeldijk Junioren 29-07-2018 2
33e Super Criterium van Kwintsheul (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-07-2018 14
52e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2018 21
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 57
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 01-07-2018 44
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 45
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 53
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 25
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2018 8
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 50
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-06-2018 6
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Junioren 10-06-2018 5
Ronde van Nieuwendijk Junioren 09-06-2018 28
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 49
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-05-2018 16
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junioren 21-05-2018 5
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 29
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 122
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 69
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 13-05-2018 6
Flevo tour Junioren 12-05-2018 29
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Junioren 29-04-2018 16
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 27
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 46
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 12
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 21
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Junioren 17-12-2017 12
B E A T Track Series "ENDURANCE" Junioren 03-12-2017 3
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 4
Beat Track Series Endurance Junior mannen Junioren 11-11-2017 6
13 e Omloop Ottoland Nieuwelingen 23-09-2017 8
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 8
62ste Ster van Berkel Nieuwelingen 09-09-2017 9
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 13
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 20
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 2
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 22
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 2
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Nieuwelingen 18-06-2017 5
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 5
Goossens Wielerronde van Exel Nieuwelingen 28-05-2017 2
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 15
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 19-05-2017 6
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 5
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 18
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 07-05-2017 7
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 16
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 27
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 13
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 35
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 12
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 9
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 10
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuwelingen 10-12-2016 6
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 9
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn/ENERGYSTOCK Nieuwelingen 03-09-2016 46
67e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 16-08-2016 18
44e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2016 12
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 10
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 15
35e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 19-06-2016 11
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Nieuwelingen 12-06-2016 8
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 75
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 26
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) Nieuwelingen 20-05-2016 18
District Kampioenschap Zuid Holland Nieuwelingen 16-05-2016 25
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 10
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 38
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 54
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 17
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Nieuwelingen 19-03-2016 16
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 25
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 13
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 31-05-2015 8
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 14
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-05-2015 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 12
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 19-04-2015 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 18-04-2015 12
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 31
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 23
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-03-2015 15
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 29-11-2014 18
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 08-11-2014 13
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 20-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 13-09-2014 11
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 17
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 21
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 8
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 6 08-06-2014 18
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 13
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 28
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 6 25-05-2014 15
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 27
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 12
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 25
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 22
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 28
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 31
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 21
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 27
NK Omnium Diverse Licentiecategorieen 09-11-2013 25
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 12
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 23
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 5 30-06-2013 8
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 18
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 19
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 15-06-2013 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 20
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 9
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 28
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 05-05-2013 16
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 25
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 24
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-04-2013 10
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 13
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 28
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 13
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 10
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 21
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 7
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 4 29-09-2012 6
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 8
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 09-09-2012 11
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 13
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 4 28-07-2012 15
Criterium Volendam Jeugd Cat. 4 08-07-2012 15
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 01-07-2012 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 7
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 7
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 9
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 9
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 11
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 22
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 18
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 27
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 27
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 13
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 5
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2011 10
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 6
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 11-09-2011 5
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 17
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 25
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 13
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 04-06-2011 10
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 29-05-2011 17
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2011 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-05-2011 6
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 15-05-2011 6
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 18
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 17-04-2011 10
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 10-04-2011 18
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 03-04-2011 23
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 19-09-2010 5
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-09-2010 16
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 2 27-06-2010 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 26-06-2010 17
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-06-2010 6
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 2 13-06-2010 8
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-06-2010 14
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 10
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 21
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 2 22-05-2010 7
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2010 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 24-04-2010 17
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 2 18-04-2010 9
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 23
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 04-04-2010 7
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 17
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 20-03-2010 6
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 06-06-2009 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.