Marijn Berg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Olympia's Tour Beloften 20-10-2019 8
Olympia's Tour Beloften Eindklassement 20-10-2019 5
Olympia's Tour Beloften 19-10-2019 7
Olympia's Tour Beloften 18-10-2019 7
Olympia's Tour Beloften 17-10-2019 15
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 08-09-2019 8
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 21-08-2019 13
ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Under 23 10-08-2019 21
U23 RS - Hel van Voerendaal Beloften 04-08-2019 10
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 3
Midden-Brabant Poort Omloop M_ELITE 16-06-2019 29
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 02-06-2019 27
U23 RS - RegioBank Kersenronde Beloften 30-05-2019 13
Arno Wallaard memorial M_ELITE 20-04-2019 15
Tacx Pro Classic/Ronde van Zeeland & NK Wattmeister M_ELITE 13-10-2018 21
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 1
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 5
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 31
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 3
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 72
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 8
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 22
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 12
12e Hartje Baarn (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2018 3
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 19
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 23
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 15
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 9
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 18
District Kampioenschap Midden Beloften 21-05-2018 1
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 30
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 15
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 30
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 17-03-2018 19
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 60
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 37
62ste Ster van Berkel Junioren 09-09-2017 1
Residence Valkenburg Klim Classic 2017 Junioren 20-08-2017 17
43e Ronde van De Lier Junioren 08-08-2017 2
Omloop der Zevenheuvelen Junioren 09-07-2017 2
7e Klimomloop van Ulestraten Junioren 02-07-2017 11
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 2
Omloop van de Maasvallei Junioren Bergklassement 03-06-2017 11
Omloop van de Maasvallei Junioren 03-06-2017 17
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 21-05-2017 10
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men Eindklassement 21-05-2017 23
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 60
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 21
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 40
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 3
Ronde van Woensdrecht Junioren 19-03-2017 3
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 05-03-2017 5
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 11
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 8
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 17-12-2016 7
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 14
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Junioren 10-12-2016 2
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 18-09-2016 8
Valkenburg Klim Classic Junioren 21-08-2016 24
42e Ronde van De Lier Junioren 09-08-2016 3
62e Ronde van Maasdijk Junioren 03-08-2016 3
67e Ronde van Poeldijk Junioren 24-07-2016 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Junioren 26-06-2016 2
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 15
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2016 13
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junioren 28-05-2016 9
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 22-05-2016 18
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 22-05-2016 6
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 65
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 24
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junioren 18-05-2016 13
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 4
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 15-05-2016 5
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 7
12 e Ronde van Ameide Nieuwelingen 19-09-2015 5
Wielerronde van Uden (dag 1) Nieuwelingen 12-09-2015 5
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 29-08-2015 1
Ronde van Vreeland Nieuwelingen 22-08-2015 16
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 05-08-2015 8
42 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 11-07-2015 2
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuwelingen 24-06-2015 14
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 2
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 13-06-2015 16
62e Ronde van papendrecht Nieuwelingen 06-06-2015 3
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 27-05-2015 3
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 4
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 3
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 17-05-2015 1
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 5
49e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 06-04-2015 2
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 17
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 07-09-2014 9
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 30-08-2014 8
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 09-06-2014 8
Bergcriterium Nieuwelingen 25-05-2014 33
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 19-05-2014 15
44e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 17-05-2014 9
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2014 31
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 83
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 06-07-2013 25
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 30-06-2013 16
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 24
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 02-06-2013 6
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 25-05-2013 9
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 19-05-2013 13
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 7 04-05-2013 4
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 7 04-05-2013 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 19
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 7 20-04-2013 6
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 14-04-2013 10
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 7
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 31-03-2013 11
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 9
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 20
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 02-09-2012 5
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-09-2012 5
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 19-08-2012 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 32
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 10
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 27-05-2012 5
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 12-05-2012 6
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 21-04-2012 5
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2012 11
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 29
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 8
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 24
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 12
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2011 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 14
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2011 10
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 26
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 5 18-06-2011 1
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 5 18-06-2011 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 17
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 5 04-06-2011 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 7
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 29-05-2011 8
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 15-05-2011 5
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 5 14-05-2011 5
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 19
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 01-05-2011 3
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 10
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 24-04-2011 11
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2011 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 27
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 18
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 9
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 14
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 04-07-2010 6
Districts Kampioenschappen Jeugd 2010 Jeugd Cat. 4 26-06-2010 4
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 19
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 05-06-2010 6
Jeugd wielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 30-05-2010 1
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 5
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 4 18-04-2010 5
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 4 17-04-2010 4
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 04-04-2010 2
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 18
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 8
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 11
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 50
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 3 07-06-2009 7
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 11
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 10
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 19-04-2009 13
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 12-04-2009 4
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 19
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 10
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 2 22-06-2008 6
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 08-06-2008 2
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-2 31-05-2008 3
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 2 24-05-2008 5
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 7
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 13
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 8
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-1 27-04-2008 6
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 2 19-04-2008 8
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 8
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 2 05-04-2008 5
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 1 01-07-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 1 09-06-2007 10
Jeugd Selectie Wedstrijd : 4e Ronde Wheelerplanet Jeugd Cat. 1 26-05-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 20-05-2007 10
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 15
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 12-05-2007 7
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 05-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 29-04-2007 7
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 15-04-2007 2
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 1 08-04-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 25-03-2007 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.