Youp Leeuwen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 24
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 7 13-06-2015 10
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 20-09-2014 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 21
Klompenronde Jeugd Cat. 6 13-09-2014 17
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 16
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 06-07-2014 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 37
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 21
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 23
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 6 08-06-2014 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 34
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 23
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 28
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 17-05-2014 14
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 29
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 25
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 28
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 34
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 37
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 46
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 34
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 29
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 28
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 21
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 31
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 30
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 34
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 28
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 26
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 22
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 27
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 35
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 32
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 28
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-04-2013 28
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 27
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 32
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 27
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 32
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 16
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 11
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 09-09-2012 15
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 19-08-2012 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 15
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 20
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 25
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 13
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 24
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 17-05-2012 37
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 21
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 36
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 38
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 19
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 25
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 15
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 35
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 20
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 30
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 15
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 20
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-06-2011 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 17
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 27
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 02-06-2011 29
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 24
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 22-05-2011 21
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 19
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 14-05-2011 16
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 30
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 3 17-04-2011 21
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 21
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 21
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 26
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 2 27-06-2010 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 26-06-2010 14
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-06-2010 13
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 2 13-06-2010 13
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 17
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 29
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 21
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2010 25
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 18-04-2010 27
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 22
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 24

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.