Tijn Kisters

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 7 10-09-2017 11
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 03-09-2017 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 26-08-2017 6
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 20-08-2017 10
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 01-07-2017 10
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 7 25-06-2017 17
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 7 05-06-2017 2
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 7 04-06-2017 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-05-2017 14
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 10
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 20-05-2017 14
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 29
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 13
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 27
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 29
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 7 02-04-2017 19
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 21
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 7 10-12-2016 6
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2016 25
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 35
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 6 25-09-2016 18
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2016 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2016 16
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 21-08-2016 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 45
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 29
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 50
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 26
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 26
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 29
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 26
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 24
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 29
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 25
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 30
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 27
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 34
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 5 13-09-2015 13
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 23
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 38
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 37
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 05-07-2015 12
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 27
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 21
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 49
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 31
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 22
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 29
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 30
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 47
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 14
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 20
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 12
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 18
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 24-01-2015 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 33
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 23
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 30
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 26
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 35
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 28
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 5 30-11-2014 24
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 24
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 25
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 38
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 4 14-09-2014 17
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 29
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 24
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 06-07-2014 16
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 05-07-2014 17
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 28-06-2014 13
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 8
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 25
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 24
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 25
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 18
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 39
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 32
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 23
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 31
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 18
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 40
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 26
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 33
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 27
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 27
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 15-12-2013 22
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 29
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 24
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 17
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 18
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 29
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 28
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 19
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 13
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 15
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 21
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 23
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 17
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 21
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 14
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 27
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 23
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 22
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-04-2013 18
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 14-04-2013 9
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 8
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 19
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 21
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2013 14
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 16-09-2012 19
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 02-09-2012 15
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-09-2012 10
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 07-07-2012 19
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2012 13
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-06-2012 18
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 20-05-2012 20
RABO Komtoer Jeugd Cat. 2 13-05-2012 18
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2012 21
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 21-04-2012 18
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2012 21
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.