Sven Mulder

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
51e Ronde van Dongen Nieuwelingen 29-09-2019 3
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 22-09-2019 9
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 59
64e Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 11-08-2019 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 07-07-2019 9
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 3
Kermis ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 30-06-2019 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 31
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Nieuwelingen 12-06-2019 9
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuwelingen 10-06-2019 13
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 01-06-2019 24
57e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 30-05-2019 6
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 34
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 4
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 17
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 13
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 66
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 18
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 30
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 16
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 13
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 24-06-2018 2
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 40
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 73
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 13
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 02-06-2018 31
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 5
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 23-05-2018 14
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 20
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 42
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 18
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 21
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 12
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 45
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 16
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 20
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 24-09-2017 5
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 26-08-2017 19
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 20-08-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 6
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 02-07-2017 7
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 01-07-2017 1
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 7 25-06-2017 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 18-06-2017 3
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 7 11-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 6
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 7 28-05-2017 1
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-05-2017 8
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 20-05-2017 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 8
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 7 07-05-2017 2
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 1
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 7 29-04-2017 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 5
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 7 23-04-2017 5
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 17-04-2017 8
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 3
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 7 08-04-2017 11
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 02-04-2017 6
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 7 01-04-2017 3
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 16
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 10
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 17
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 11
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 7 08-01-2017 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 11
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 18-12-2016 11
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 7 10-12-2016 15
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 27-11-2016 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 13
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 8
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 15
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 11
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 42
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2016 3
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2016 6
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 2
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 5
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 6 19-06-2016 2
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 12-06-2016 3
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 05-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 28
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 6 22-05-2016 8
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 6 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 07-05-2016 13
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 6 05-05-2016 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 9
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 6
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 1
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2016 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 28
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-03-2016 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 17
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 15
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 16
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 20
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2015 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 15
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 16
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 16
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 8
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 18
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 3
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 6
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 16
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 08-11-2015 9
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 18
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 12
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 14
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 18-10-2015 11
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 17-10-2015 11
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 13-09-2015 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2015 7
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 10
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 7
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 11
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 14-06-2015 2
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 5 13-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 20
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 13
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 16
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 10
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 5 14-05-2015 6
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 10-05-2015 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 21
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 20
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 55
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 17
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 18-04-2015 5
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 17
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 04-04-2015 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 7
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 18
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 24-01-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 9
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 16
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 11
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2014 14
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 11
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 16
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 15
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 5 30-11-2014 5
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 13
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 12
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 20
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 5
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 8
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 20
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 02-11-2014 8
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 10
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 12
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-10-2014 15
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 19-10-2014 10
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 18-10-2014 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 22
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 4 21-09-2014 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 14-09-2014 2
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 07-09-2014 3
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 9
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 14
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 4 24-08-2014 5
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 23-08-2014 2
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 9
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 05-07-2014 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 8
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 15-06-2014 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 19
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 10
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 9
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 14
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 04-05-2014 8
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2014 6
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 26-04-2014 7
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 19-04-2014 8
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 17
Criterium Jeugd Cat. 4 06-04-2014 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 05-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 14
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 15-03-2014 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 9
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 29-12-2013 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 11
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 5
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 15-12-2013 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 7
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 8
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 4 30-11-2013 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 4
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 10
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 17-11-2013 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 16-11-2013 13
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 9
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 03-11-2013 7
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 12
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 12
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 10
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 4
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 8
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 13
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 6
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 07-07-2013 14
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 23-06-2013 5
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 16-06-2013 8
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 18
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 3 02-06-2013 5
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 7
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 25-05-2013 7
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 6
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 11-05-2013 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 16
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-05-2013 6
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 8
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-04-2013 6
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 14-04-2013 7
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 07-04-2013 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-04-2013 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-03-2013 3
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 3 26-01-2013 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 20-01-2013 12
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 11
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 3 22-12-2012 16
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 18
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 3 24-11-2012 11
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 18-11-2012 5
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 17-11-2012 13
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 13
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 7
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 09-09-2012 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2012 5
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2012 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 18-08-2012 6
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 07-07-2012 3
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 24-06-2012 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 17-06-2012 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 11
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 15
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 2 28-05-2012 9
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 26-05-2012 8
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 19-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 12
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 13-05-2012 8
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 06-05-2012 4
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 7
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 15
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 21-04-2012 4
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 15-04-2012 3
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 2 09-04-2012 5
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 07-04-2012 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 01-04-2012 6
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 2 08-01-2012 15
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 17-12-2011 12
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 18-09-2011 6
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 17-09-2011 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 11-09-2011 8
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 1 10-09-2011 9
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2011 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 28-08-2011 6
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 1 20-08-2011 6
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2011 5
st Linie Crossers Jeugd Cat. 1 19-06-2011 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 11
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 1 04-06-2011 5
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 6
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 28-05-2011 4
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 22-05-2011 5
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 1 15-05-2011 4
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 6
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2011 5
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 24-04-2011 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-04-2011 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2011 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.