Johnny Berg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-09-2018 31
12e Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2018 25
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 26-08-2018 8
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 07-07-2018 40
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 14
9e Kasteelronde van Mill Sportklasse 17-06-2018 13
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 8
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 26
13 e Omloop Ottoland Sportklasse 23-09-2017 20
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 17-09-2017 21
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 27-08-2017 15
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 13-08-2017 25
67e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 33
Ronde van Enter (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 08-07-2017 24
39e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 02-07-2017 14
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2017 18
44e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 01-06-2017 19
42e Rabobank Ronde van Wichmond Masters 40+ 20-05-2017 50
8e Kasteelronde van Mill Sportklasse 07-05-2017 34
63e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2017 9
Omloop van Hierden Sportklasse 22-04-2017 23
12 e Omloop van Ottoland Sportklasse 24-09-2016 25
78e wielerronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2016 23
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 14-08-2016 21
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 12-08-2016 19
38e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 26-06-2016 37
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-06-2016 15
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2016 18
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 12-06-2016 13
63e Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2016 15
7e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2016 15
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 49
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-08-2015 35
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2015 20
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 14-08-2015 15
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-07-2015 20
65 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-07-2015 25
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 30
Van Raam Ronde van Varsseveld Sportklasse 28-06-2015 12
Ronde van Elden Sportklasse 21-06-2015 11
37e Wielerronde van Vorden (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-06-2015 22
Wielerronde van Didam op Stelten Sportklasse 06-06-2015 12
RK Zuid (Vrouwen & Amateurs) & RK Zuid-Oost & Limburg (Nieuwelingen) Amateurs/Sportklasse 25-05-2015 25
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-05-2015 39
6e Kasteelronde van Mill Sportklasse 10-05-2015 21
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 36
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 18-04-2015 16
Ronde van Noord Sportklasse 27-09-2014 18
Ronde van Oosterhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-09-2014 18
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 17
Daags na de Tour Sportklasse 28-07-2014 14
Ronde van Herwijnen Sportklasse 28-06-2014 29
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 29
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 12
Ronde van Elden Sportklasse 15-06-2014 13
29e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 14-06-2014 18
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 07-06-2014 20
Nacht van Hengelo Masters 40+ 06-06-2014 15
5e Kasteelronde van Mill Sportklasse 25-05-2014 24
39e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 24-05-2014 42
TUWI Ronde van Aalten Sportklasse 18-05-2014 7
50ste Ronde van Rijssen Sportklasse 17-05-2014 39
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 17
Ronde van de Vijver Masters 40+ 19-04-2014 17
41e Ronde van lexmond Sportklasse 12-04-2014 32
75e Ronde van Dordrecht om de Grote prijs Kloens Sportklasse 07-09-2013 24
33e Ronde van Abbenbroek Sportklasse 01-09-2013 23
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Sportklasse 25-08-2013 14
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (C) 23-08-2013 33
Wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 18-08-2013 11
Dwars deur Grolle Sportklasse 17-08-2013 7
Ronde van Elspeet Sportklasse 14-08-2013 10
49e Wielerronde van Maassluis Sportklasse 12-08-2013 14
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 09-08-2013 20
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 31
Ronde van De Meern op het Lint Diverse Licentiecategorieen (B) 14-07-2013 20
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 07-07-2013 5
Ronde van Enter Sportklasse 06-07-2013 19
Ronde van Herwijnen Sportklasse 29-06-2013 17
47e Ronde van Luyksgestel Diverse Licentiecategorieen (B) 24-06-2013 29
35e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 23-06-2013 18
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 19-06-2013 10
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 08-06-2013 18
60e ste Ronde van Papendrecht Masters 40+ 01-06-2013 34
Regio Kampioenschap Zuid-Oost, Zuid-West en Limburg Masters 40+ 20-05-2013 13
Ronde van Rijssen Sportklasse 18-05-2013 8
38e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 11-05-2013 10
33e Katja Fascini wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2013 30
59e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2013 18
Ronde van Aalten Masters 40+ 28-04-2013 18
Ronde van Heerde Sportklasse 27-04-2013 13
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 39
WK Breedte Sport Evenement Diverse Licentiecategorieen (B) 20-09-2012 12
74e Ronde van Dordrecht Sportklasse 01-09-2012 27
Dwars deur Grolle Sportklasse 18-08-2012 8
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic Diverse Licentiecategorieen (B) 17-08-2012 17
48e Wielerronde van Maassluis Sportklasse 13-08-2012 23
Ronde van Oosterhout Sportklasse 12-08-2012 20
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 10-08-2012 14
2e (Prof) Cityronde Sportklasse 29-07-2012 27
Lus van Almkerk Sportklasse 28-07-2012 27
Daags na de Tour Masters 40+ 23-07-2012 19
62e Ronde van Ochten Sportklasse 21-07-2012 15
42e Ronde van Barendrecht Sportklasse 07-07-2012 51
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 01-07-2012 23
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 26-06-2012 19
Ronde van Herwijnen Sportklasse 23-06-2012 16
Ronde van Vaassen Sportklasse 20-06-2012 13
Ronde van Elden Sportklasse 17-06-2012 20
Omloop Exel Masters 40+ 03-06-2012 13
59e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 02-06-2012 39
46e Ronde van Oudenbosch Diverse Licentiecategorieen (A) 27-05-2012 20
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 26-05-2012 23
Ronde van Sloten Sportklasse 20-05-2012 7
Ronde van Rijssen Sportklasse 19-05-2012 20
3e Kasteelronde van Mill Sportklasse 13-05-2012 13
58e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2012 14
koninginnedag ronde van Heerde Sportklasse 28-04-2012 15
ronde van Waterland Sportklasse 22-04-2012 17
39e Ronde van Lexmond Sportklasse 14-04-2012 20
Omloop Nieuwlande Sportklasse 07-04-2012 15
73e Ronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2011 30
Rabo Wielerronde van Bemmel Sportklasse 28-08-2011 9
In memoriam Pieter Hendriks ronde van Oosterhout ( bij Nijmegen) Sportklasse 20-08-2011 16
Afwachtingswedstrijd "Dutch Food Valley Classic" Diverse Licentiecategorieen (B) 19-08-2011 15
Megaland WielerWeekend Diverse Licentiecategorieen (B) 06-08-2011 12
Daags na de Tour Sportklasse 25-07-2011 20
41 Ronde van Barendrecht Sportklasse 23-07-2011 21
61e Ronde van Ochten Sportklasse 16-07-2011 10
Ronde van Dodewaard Sportklasse 09-07-2011 12
61e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 03-07-2011 15
Ronde van Herwijnen Sportklasse 25-06-2011 16
Ronde van Katendrecht Sportklasse 12-06-2011 7
Nacht van Hengelo Masters 40+ 03-06-2011 32
Ronde van Rijssen Sportklasse 28-05-2011 14
2e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2011 5
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 21-05-2011 13
36e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 14-05-2011 19
31e Katja-Fascini ronde van Stokkum Sportklasse 01-05-2011 21
57e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2011 11
Ronde van Aalten Masters 40+ 25-04-2011 26
Ronde van SOEST Sportklasse 17-04-2011 19
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 16-04-2011 15
Omloop Nieuwlande Sportklasse 09-04-2011 10
30e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Amateurs B 05-09-2010 18
72e Ronde van Dordrecht Amateurs B 04-09-2010 19
Wielerronde van Bemmel Amateurs B 29-08-2010 17
Afwachtingswedstrijd Dutch Food Valley Classic Amateurs B 13-08-2010 10
ronde van Zutphen Amateurs B 04-08-2010 14
Lus van Almkerk Amateurs B 31-07-2010 28
36ste Daags na de Tour Amateurs B 26-07-2010 10
40e Ronde van Barendrecht Amateurs B 24-07-2010 17
60 e Ronde van Ochten Amateurs B 17-07-2010 14
Ronde van Dodewaard Amateurs B 10-07-2010 17
60 e A.H. Theo Driessen Ronde van Driel Amateurs B 04-07-2010 7
44e ronde van luyksgestel DIVLIC 28-06-2010 33
ronde van Vorden Amateurs B 27-06-2010 15
Ronde van Herwijnen Amateurs B 26-06-2010 13
Omloop van Helenaveen (NWB) Masters 40+ 06-06-2010 15
57e ste Ronde van Papendrecht Amateurs B 05-06-2010 18
Ronde van Sloten Amateurs B 16-05-2010 16
16e Draai Rond de Kraai Amateurs B 15-05-2010 11
56e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 30-04-2010 8
RABO Omloop van het Munnikenland Amateurs B 24-04-2010 21
5e Omloop van Ottoland. Amateurs B 26-09-2009 7
De 52e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 20-09-2009 24
14e Rabobank Ronde van Neede Amateurs B 14-08-2009 8
Lus van Almkerk Amateurs B 08-08-2009 16
Daags na de Tour Amateurs B 27-07-2009 14
39e Ronde van Barendrecht Amateurs B 25-07-2009 9
59 e Rabobank ronde van Driel Amateurs B 05-07-2009 8
Afwachtingswedstrijden 60e BTH Acht van Bladel Amateurs A 28-06-2009 17
RaboRonde van Herwijnen Amateurs B 27-06-2009 17
Ronde van Elden Amateurs B 21-06-2009 18
56e Ronde van Papendrecht Amateurs B 06-06-2009 23
Ronde van Uithoorn Amateurs B 24-05-2009 27
29e Katja Fascini ronde van Stokkum Amateurs B 03-05-2009 22
55e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 30-04-2009 13
Wielerspektakel Druten Amateurs B 26-04-2009 10
Rabo Omloop van het Munnikenland Amateurs B 25-04-2009 17
4e Omloop van Ottoland Amateurs B 27-09-2008 15
De 51e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 21-09-2008 15
Rabobank Omloop van het Groene Woud Amateurs B 06-09-2008 38
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 30-08-2008 18
Wielerronde van Zuidland Amateurs B 23-08-2008 11
Ronde van Almkerk Amateurs B 16-08-2008 20
13e Rabobank van Neede Amateurs B 15-08-2008 11
31 e Ronde van Oosterhout Amateurs B 09-08-2008 26
Ronde van Zutphen Amateurs B 06-08-2008 13
ronde van Ugchelen Amateurs B 02-08-2008 20
58e Rabobank Ronde van Driel Amateurs B 06-07-2008 21
Ronde van de Paasberg Amateurs B 01-06-2008 18
ronde van rijssen Amateurs B 24-05-2008 13
Wheelerplanet Amateur-B Criterium Amateurs B 18-05-2008 14
Regio Kampioenschap Zuid (Masters Jun. Nwl.) en District Kampioenschap Zuid-Oost Masters 40+ 12-05-2008 19
wielerspektakel druten Amateurs B 01-05-2008 25
Ronde van Aalten Masters 40+ 27-04-2008 16
Omloop van het Munnikenland Amateurs B 26-04-2008 48
Afwachtingswedstrijd Campina Ronde van het Groene Hart Masters 40+ 23-03-2008 19
50e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 23-09-2007 16
4e Omloop van Ameide Amateurs B 15-09-2007 16
Excelsiors wielerdag Amateurs B 26-08-2007 5
Ronde van Veldhoven Amateurs B 09-07-2007 16
Ronde van Gouda Amateurs B 30-06-2007 9
Ronde van Elden Amateurs B 17-06-2007 8
Ronde van Weesp Amateurs B 10-06-2007 15
56e Ronde van de Paasberg Amateurs B 03-06-2007 22
Omloop van het Munnikenland Amateurs B 02-06-2007 17
25e Rabo jubileum ronde van Steenwijkerwold Amateurs B 19-05-2007 5
ronde van Stokkum Amateurs B 06-05-2007 13
Ronde van Den Dungen Amateurs B 22-04-2007 7
41e wielerronde van Lage Zwaluwe Amateurs B 19-08-2006 10
31e Ronde van Stolwijk Amateurs B 03-06-2006 2
Omloop van het Munnikenland Amateurs B 27-05-2006 5
52e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 29-04-2006 14
Ronde van Den Dungen Amateurs B 23-04-2006 16
Afwachtingswedstrijden Internationale Acht van Bladel Amateurs B 10-09-2005 9
Elektro-Lus van Schijndel om de GP Broer Manders Amateurs B 04-09-2005 10
Rabobank Wielerronde van Twello Amateurs B 03-09-2005 12
Ronde van Elburg Amateurs B 20-08-2005 7
10e Rabobank Ronde van Neede Amateurs B 12-08-2005 10
Wielerronde van Zutphen Amateurs B 10-08-2005 12
35e Ronde van Barendrecht Amateurs B 23-07-2005 18
Ronde van Oldebroek Amateurs B 16-07-2005 18
22e Ronde van Laren (Gld) Amateurs B 03-07-2005 9
Rabobank Wielerronde van Herwijnen Amateurs B 25-06-2005 18
Ronde van Papendal Amateurs B 12-06-2005 13
23e Ronde van de Witte Brug Amateurs B 11-06-2005 10
20e Parel van de Veluwe & In Memorial Connie Meyer Trofee Amateurs B 01-06-2005 15
8e Wielerronde van Winterswijk Amateurs B 29-05-2005 17
Omloop van het Binnenveld Amateurs B 14-05-2005 14
18e Parel van de Veluwe & In Memorial Connie Meyer Trofee Amateurs B 02-06-2004 9
4e Rabobank Wielerronde van Tilburg-Reeshof Amateurs B 29-05-2004 6
Ronde van Vlokhoven Amateurs B 02-05-2004 22
Ronde van Eibergen tevens Open NK Tandems Weg Amateurs B 07-06-2003 7
Wielerronde van Brakel Amateurs B 31-05-2003 15