René Rotscheid

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Masters 40+ 08-09-2018 23
12e Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2018 7
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 26-08-2018 17
Rond Om De Graaf Sportklasse 25-08-2018 15
Nacht van 's-Gravendeel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 24-08-2018 20
46e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2018 14
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2018 16
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-07-2018 34
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Masters 50+ 22-07-2018 4
68e Ronde van OCHTEN (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-07-2018 8
Ronde van Epe Sportklasse 12-07-2018 17
De Borghman ronde van Bredevoort (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2018 11
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 18
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 22
9e Kasteelronde van Mill Sportklasse 17-06-2018 12
45 e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 16-06-2018 3
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 32
43e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 26-05-2018 8
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 21-05-2018 12
37e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 06-05-2018 15
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 05-05-2018 11
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2018 54
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 2
Ronde van de Vijver Masters 40+ 21-04-2018 39
Ronde van Drenthe col du vam Masters 50+ 10-03-2018 4
Ronde Van Lisse Masters 50+ 24-09-2017 15
De Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 10-09-2017 38
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Masters 40+ 19-08-2017 11
45e Ronde van Oostzaan Sportklasse 06-08-2017 25
Ronde van Epe Sportklasse 06-07-2017 21
NK Masters Masters 50+ 11-06-2017 59
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 05-06-2017 12
Nacht van Hengelo Masters 40+ 02-06-2017 17
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 28-05-2017 3
Ronde van Aalten Masters 50+ 21-05-2017 20
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) Sportklasse 14-05-2017 19
36e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 07-05-2017 9
63e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2017 1
ronde van de Vijver Masters 40+ 22-04-2017 16
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 19-04-2017 65
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 12-03-2017 48
Ronde van St. Pancras Sportklasse 03-09-2016 32
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 28-08-2016 5
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 20-08-2016 31
Nacht van s-Gravendeel (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-08-2016 19
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 14-08-2016 45
Rond Om De Graaf Sportklasse 13-08-2016 28
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 12-08-2016 10
Ronde van Enter. VIRO CCT klassement. (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-07-2016 24
53e Slag van Ambacht Sportklasse 07-07-2016 31
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 02-07-2016 27
42e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 11-06-2016 16
Nacht van Hengelo Masters 40+ 03-06-2016 15
7e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2016 19
41e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 21-05-2016 20
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 17-05-2016 14
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 40+ 16-05-2016 32
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 34
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-05-2016 39
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen) Sportklasse 01-05-2016 28
Koningsronde van Almelo Masters 40+ 27-04-2016 12
Ronde van de vijver Masters 40+ 23-04-2016 3
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 20-04-2016 51
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-04-2016 30
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-09-2015 34
9e Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-09-2015 23
Jeugdronde van Hasselt (B)-Amateurs/Sportklasse 12-09-2015 14
Omloop van Dalen Sportklasse 06-09-2015 20
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 44
8e Lus van Vledder Sportklasse 23-08-2015 6
Nacht van 's-Gravendeel Sportklasse 21-08-2015 12
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 14-08-2015 11
65 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-07-2015 38
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 20
Van Raam Ronde van Varsseveld Sportklasse 28-06-2015 11
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 20-06-2015 2
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 17-06-2015 14
37e Wielerronde van Vorden (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-06-2015 61
ronde van Muntendam Sportklasse 12-06-2015 2
24e acht van Annen (B)-Amateurs/Sportklasse 10-06-2015 14
NK Masters Weg Masters 40+ 07-06-2015 64
Nacht van Hengelo Masters 40+ 05-06-2015 10
59e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-05-2015 13
40e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 23-05-2015 51
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-05-2015 10
RONDE VAN RIJSSEN Sportklasse 16-05-2015 7
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 50
6e Kasteelronde van Mill Sportklasse 10-05-2015 37
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-05-2015 14
Katja Fascini Ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 03-05-2015 23
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 74
Excelsior's wielerdag Sportklasse 07-09-2014 14
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 52
10e Vestingronde Nieuwpoort Sportklasse 30-08-2014 7
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 24-08-2014 7
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2014 46
Lus van Almkerk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2014 17
Ronde van De Meern op het Lint (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-07-2014 58
32e Ronde van Sliedrecht Sportklasse 28-06-2014 4
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 3
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 47
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 21-06-2014 5
29e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 14-06-2014 1
58e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie Sportklasse 10-06-2014 13
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 07-06-2014 12
Nacht van Hengelo Masters 40+ 06-06-2014 21
Omloop van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-06-2014 68
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 31-05-2014 1
5e Kasteelronde van Mill Sportklasse 25-05-2014 36
Katja Fascini ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-05-2014 16
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 11
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 25-04-2014 6
Ronde van de Vijver Masters 40+ 19-04-2014 12
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 07-07-2013 3
Ronde van Enter Sportklasse 06-07-2013 2
Ronde van Ermelo Masters 40+ 03-07-2013 11
Ronde van Herwijnen Sportklasse 29-06-2013 18
35e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 23-06-2013 5
31e Ronde van Sliedrecht Sportklasse 22-06-2013 17
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 19-06-2013 2
28e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 15-06-2013 2
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 08-06-2013 7
Wielerronde Didam op Stelten Diverse Licentiecategorieen (B) 01-06-2013 5
nacht van Hengelo Masters 40+ 31-05-2013 8
District Kampioenschap Oost Sportklasse 20-05-2013 34
Ronde van Rijssen Sportklasse 18-05-2013 19
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 12-05-2013 12
Ronde van Aalten Masters 40+ 28-04-2013 57
Ronde van Heerde Sportklasse 27-04-2013 4
PROFIN RONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Sportklasse 20-04-2013 60
1e Omloop van Kalenberg Sportklasse 06-04-2013 32
Ronde van Oosterhout Sportklasse 12-08-2012 43
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 10-08-2012 2
Ronde van Elspeet Sportklasse 08-08-2012 7
40e Ronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2012 14
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 01-07-2012 35
27e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 16-06-2012 7
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 09-06-2012 34
Omloop Exel Masters 40+ 03-06-2012 31
Nacht van Hengelo Masters 40+ 01-06-2012 15
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 28-05-2012 31
Ronde van Staphorst Sportklasse 26-05-2012 15
37e Rabo Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 12-05-2012 27
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 01-10-2011 23
8e Wielerronde van Ameide Masters 40+ 24-09-2011 24
Ronde van Uithoorn Sportklasse 18-09-2011 5
7e Omloop van Ottoland Sportklasse 17-09-2011 9
Ronde van Krimpen Sportklasse 14-09-2011 11
Rabobank omloop Noordbroek Sportklasse 11-09-2011 7
Rabobank omloop Noordbroek Masters 50+ 11-09-2011 7
Rabobank Wielerronde van Twello Diverse Licentiecategorieen (B) 03-09-2011 34
Excelsior's Wielerdag Sportklasse 28-08-2011 4
De Acht van Heelsum Diverse Licentiecategorieen (C) 27-08-2011 11
Dwars deur Grolle Masters 40+ 21-08-2011 13
In memoriam Pieter Hendriks ronde van Oosterhout ( bij Nijmegen) Sportklasse 20-08-2011 51
Rabobank Ronde van Neede Masters 40+ 12-08-2011 14
39e Ronde van Oostzaan Sportklasse 07-08-2011 23
Ronde van Dodewaard Sportklasse 09-07-2011 22
Ronde van Borger / RABO Megawielerspektakel Sportklasse 02-07-2011 9
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 04-06-2011 13
Wielerronde van Hilversum Amateurs B 05-09-2010 20
Rabobank Ronde van Boxtel Amateurs B 02-07-2006 3
55e Ronde van Oud-Beijerland Amateurs B 30-06-2006 5
Wielerronde Dorpshuis Hazerswoude-Dorp Amateurs B 08-06-2006 9
36e Maartensdijkse Acht Amateurs B 20-05-2006 12
26e Katja Fascini Ronde van Stokkum Amateurs B 07-05-2006 10
Ronde van Den Dungen Amateurs B 23-04-2006 21
Excelsior’s Wielerdag Amateurs B 28-08-2005 3
31e Hornbach Wielerronde van Nieuwegein Amateurs B 12-08-2005 5
31e Hornbach Wielerronde van Nieuwegein Amateurs B 10-08-2005 2
41e Wielerronde van Maassluis Amateurs B 08-08-2005 4
35e Ronde van Barendrecht Amateurs B 23-07-2005 12
2e Ronde van Wormerveer Amateurs B 22-05-2005 15
Districtskampioenschap Midden Amateurs B 16-05-2005 4
30e Ronde van Stolwijk Amateurs B 14-05-2005 7
43e Ronde van Lekkerkerk Amateurs B 05-05-2005 6
4e Katja Sour-Power Ronde van Stokkum Amateurs B 01-05-2005 15
Internationale Acht van Bladel Amateurs B 11-09-2004 9
28e Ronde van Kortgene Amateurs B 24-07-2004 11
Ronde van Ouderkerk aan den IJssel Amateurs B 09-06-2004 18
Districtskampioenschap Midden Amateurs B 31-05-2004 4
Omloop van de Hoekse Waard Afwachtingswedstrijd Amateurs B 29-05-2004 10
Ronde van Vlokhoven Amateurs B 02-05-2004 3
39e Oranjeronde van Tiel Amateurs B 30-04-2004 8
21e Ronde van Schoonoord Amateurs B 01-08-2003 7
37e Ronde van Gerwen Amateurs B 21-04-2003 14