Jelle Nieuwpoort

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 26
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 50
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 90
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 29
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 84
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 27
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 23
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 58
Ronde van Sint Pancras (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-09-2018 13
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 51
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 33
44e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2018 18
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-08-2018 20
61e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 30-07-2018 18
69e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 30
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 16
NK Tijdrijden Beloften 27-06-2018 44
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-06-2018 7
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 44
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 41
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 64
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 81
Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 6
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 19
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 75
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 45
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 16-09-2017 98
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 56
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 56
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 70
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 60
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 53
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 57
Ronde van Sint Pancras (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2017 20
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 132
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 140
36e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 14-08-2017 11
Rond om de Graaf Elite-Mannen/Beloften 12-08-2017 12
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2017 18
Gouden Pijl Professionals 08-08-2017 35
45e Ronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-08-2017 10
37e Profwielerronde van Oostvoorne Professionals 03-08-2017 21
60e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 31-07-2017 19
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 66
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 18-06-2017 111
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2017 103
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2017 112
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2017 105
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2017 97
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 14-06-2017 117
71ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 14-05-2017 60
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 76
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 42
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 115
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 56
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Elite-Mannen/Beloften 05-03-2017 15
Ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 25-09-2016 20
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 18-09-2016 7
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 17-09-2016 141
KOGA Slag om Norg M_ELITE 14-08-2016 27
Rabobank Gouden Pijl Professionals 09-08-2016 21
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 06-08-2016 35
Acht van Chaam Professionals 27-07-2016 19
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 74
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 19-06-2016 72
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 19-06-2016 120
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2016 129
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2016 123
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2016 111
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2016 144
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 12
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Beloften 11-05-2016 4
20e Brand Bier Drielandenomloop Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 70
47ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 09-04-2016 20
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 13
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 8
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 55
56e Craft Ster van Zwolle M_ELITE 05-03-2016 122
Ronde van Sint Pancras Junioren 12-09-2015 9
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") Junioren 28-06-2015 2
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junioren 24-06-2015 18
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 6
District Kampioenschap Noord-Holland Junioren 25-05-2015 5
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Junioren 10-05-2015 15
52e Flevotour Junioren 09-05-2015 13
Zuiderzeeronde Junioren 11-04-2015 8
44e Omloop van Noord West Overijssel Junioren 28-03-2015 8
42ste Ronde van het Lage Land Junioren 22-03-2015 2
NK Baanwielrennen Junioren 29-12-2014 4
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 8
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 2
NK Baanwielrennen Junioren 27-12-2014 14
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Junioren 06-12-2014 3
Kwalificatiewedstrijden NK Omnium Junioren 09-11-2014 25
Ronde van Sint Pancras Junioren 13-09-2014 6
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Junioren 06-09-2014 82
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Junioren 31-08-2014 9
Math Salden Klimcriterium Junioren 30-08-2014 7
Ronde van Nootdorp Junioren 07-08-2014 5
35e Draai van de Kaai Junioren 04-08-2014 19
51e Ronde van Honselersdijk Junioren 26-06-2014 3
NK Tijdrijden Junioren 25-06-2014 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 5
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 09-06-2014 3
Ronde van Warnsveld Junioren 07-06-2014 6
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 24-05-2014 44
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Junioren 21-05-2014 6
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 29
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 35
51e Flevotour Junioren 10-05-2014 29
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Junioren 05-04-2014 38
64ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-03-2014 7
Nederlandse Baankampioenschappen Junioren 30-12-2013 4
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Nieuwelingen 28-09-2013 9
Rabo Wielerronde van Purmerend Diverse Licentiecategorieen (C) 15-09-2013 7
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 14-09-2013 17
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 07-09-2013 18
53e Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 01-09-2013 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 16
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen 28-07-2013 5
41e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 25-07-2013 2
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 33
52e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 17-07-2013 7
28e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 11-07-2013 17
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 30-06-2013 4
50e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 27-06-2013 4
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 23-06-2013 3
CSgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 16-06-2013 4
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 09-06-2013 6
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 05-06-2013 9
Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 26-05-2013 8
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 21
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 20-05-2013 3
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 18-05-2013 10
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 07-05-2013 2
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuwelingen 28-04-2013 11
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 8
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 21-04-2013 8
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 4
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 6
Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 31-03-2013 12
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 27-03-2013 12
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 17-03-2013 7
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuwelingen 10-02-2013 4
Ronde van Lisse Nieuwelingen 23-09-2012 13
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 08-09-2012 5
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuwelingen 02-09-2012 13
17de Kleine Omloop van de Veenkolonien Nieuwelingen 01-09-2012 4
Klimomloop Wielersport Math Salden Nieuwelingen 25-08-2012 17
42e Ronde van Heerhugowaard Nieuwelingen 19-08-2012 13
40e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 26-07-2012 19
51e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 18-07-2012 4
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 15-07-2012 11
27e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 12-07-2012 13
De Jeugdtour Utrecht Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2012 5
Ronde van Wolvega Nieuwelingen 01-07-2012 11
49e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2012 19
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2012 10
30e Ronde van Sliedrecht. Nieuwelingen 23-06-2012 16
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 8
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 09-06-2012 17
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 06-06-2012 22
Ronde van de Kerspelen Nieuwelingen 02-06-2012 18
DK Noord-Holland (Nwl./Masters 30+ 40+ 50+ 60+) Nieuwelingen 28-05-2012 4
Kleeberg Cycling Classic Nieuwelingen 26-05-2012 9
DK tijdrijden NH (Mannen) & RK tijdrijden NH/ZH (Vrouwen) Nieuwelingen 23-05-2012 1
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 12-05-2012 39
Jeugdwielercriterium Eijsden Nieuwelingen 29-04-2012 2
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 21
ronde van Waterland Nieuwelingen 22-04-2012 9
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 9
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 23
Leisure World Zuiderzee ronde Nieuwelingen 07-04-2012 18
40e RABO Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 31-03-2012 24
49e Flevotour Nieuwelingen 24-03-2012 61
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 10
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2012 6
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 7 01-10-2011 2
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 25-09-2011 13
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 18-09-2011 7
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 17-09-2011 12
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 7 11-09-2011 5
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2011 9
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 03-09-2011 16
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 7 28-08-2011 14
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 16-07-2011 7
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-07-2011 6
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 09-07-2011 8
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 06-07-2011 5
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 7 03-07-2011 10
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 26-06-2011 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 25-06-2011 14
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 19-06-2011 4
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2011 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 12-06-2011 9
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 7 29-05-2011 5
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 7 28-05-2011 1
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 22-05-2011 1
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 7 21-05-2011 2
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 15-05-2011 2
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 7 14-05-2011 2
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 08-05-2011 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 01-05-2011 11
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 7 30-04-2011 3
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 7 25-04-2011 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2011 16
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 7 17-04-2011 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 16-04-2011 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 09-04-2011 7
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 03-04-2011 5
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 26-09-2010 10
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 19-09-2010 15
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2010 9
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 6 12-09-2010 8
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 05-09-2010 5
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 04-09-2010 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 29-08-2010 15
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 22-08-2010 5
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 6 14-08-2010 7
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 13-08-2010 3
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 6 10-08-2010 3
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 6 10-07-2010 4
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 07-07-2010 6
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 04-07-2010 12
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 6 20-06-2010 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2010 18
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-06-2010 12
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-05-2010 4
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 29-05-2010 10
Baanomnium Jeugd Cat. 6 24-05-2010 8
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 6 22-05-2010 4
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 6 16-05-2010 16
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 6 15-05-2010 6
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 6 13-05-2010 11
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 6 08-05-2010 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 02-05-2010 8
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2010 11
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2010 11
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-04-2010 8
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 6 18-04-2010 4
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 10-04-2010 9
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-04-2010 9
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 04-04-2010 11
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 24-03-2010 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 20-03-2010 11
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 6 14-03-2010 4
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 22-11-2009 26
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 5 04-10-2009 7
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 27-09-2009 11
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 20-09-2009 9
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 19-09-2009 9
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 10
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2009 5
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2009 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 30-08-2009 11
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 5 23-08-2009 4
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-07-2009 15
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 12-07-2009 19
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 5 04-07-2009 9
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-06-2009 14
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 21-06-2009 13
Gouda Jeugd Cat. 5 20-06-2009 10
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 21
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 5 07-06-2009 17
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 06-06-2009 3
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 24-05-2009 7
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 21-05-2009 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-05-2009 10
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 10-05-2009 6
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 5 09-05-2009 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2009 12
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2009 13
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2009 10
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 19-04-2009 2
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 13-04-2009 3
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 11-04-2009 9
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 5 05-04-2009 9
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 04-04-2009 14
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2009 19
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 5 21-03-2009 9
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 20-09-2008 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 14-09-2008 14
klimcriterium Jeugd Cat. 4 06-09-2008 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 30-08-2008 10
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 13-07-2008 20
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 06-07-2008 13
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 4 29-06-2008 12
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 22-06-2008 15
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 4 21-06-2008 14
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 4 08-06-2008 8
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 4 24-05-2008 9
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-1 11-05-2008 14
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-1 27-04-2008 12
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 20-04-2008 19
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 4-2 19-04-2008 15
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 4 05-04-2008 14
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 15-03-2008 14
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-09-2007 11
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2007 9
kermis criterium Elim Jeugd Cat. 3 05-09-2007 8
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 3 01-07-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 09-06-2007 26
1e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 03-06-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2007 19
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 28-03-2007 11
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd - Rabobank MTB Jeugd Cup Jeugd 9 jaar Categorie 2 09-09-2006 8