Geert Verheijen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Beloften 09-06-2019 10
57e Wielerronde van Wernhout Elite-Mannen/Beloften 30-05-2019 11
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 05-05-2019 43
37e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 91
70e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 08-08-2018 12
52e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 21
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 41
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 46
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 26
56e Wielerronde van Wernhout Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 16
Wim Hendriks Trofee - 36e Elite/Beloften eendaagse Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 16
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 57
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 99
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 11
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 15
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 13
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 03-08-2016 3
44e Wateringse Wielerdag Junioren 28-07-2016 15
83ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 02-07-2016 6
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Junioren 22-05-2016 9
Ronde van Waddinxveen Junioren 28-03-2016 21
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 26
78e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 10-09-2015 13
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 12
41e Ronde van De Lier Nieuwelingen 11-08-2015 10
60e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 09-08-2015 9
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 05-08-2015 23
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2015 17
41e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 12-07-2015 16
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 47
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 31
Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 28-06-2015 11
45e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 20-06-2015 7
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 50
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 13
40e Wielerronde van Yerseke Nieuwelingen 30-05-2015 10
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 7
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 13
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 49
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 7
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 82
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 61
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 26
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 74
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 37
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2015 25
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2014 22
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 32
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 28-09-2014 24
77e Kermisronde Nieuwelingen 11-09-2014 32
40e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 17-08-2014 16
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 18
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 07-08-2014 12
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 06-08-2014 11
Acht van Chaam Nieuwelingen 30-07-2014 12
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 06-07-2014 27
44 e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 21-06-2014 10
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 29
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 25-05-2014 25
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 26
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 73
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 30
GP Jan van Haneghem Nieuwelingen 19-04-2014 31
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 67
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 04-01-2014 30
3e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 28-12-2013 22
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2013 22
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 6 16-09-2012 4
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 15
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 20
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 18
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 14
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 29
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 21
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 26-05-2012 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 20-05-2012 12
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 26
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 17
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 06-05-2012 15
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 19
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 19
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 21-04-2012 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 12
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 28
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 23
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2012 14
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 18
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 16
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 20
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 12
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 19
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 21
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 5 09-07-2011 14
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 18
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 42
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 30-06-2011 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2011 14
st Linie Crossers Jeugd Cat. 5 19-06-2011 16
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 28-05-2011 14
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 15
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 25
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2011 8
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 20
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 19
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 15
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 18
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 16
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 18
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 13
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 18
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 4 13-06-2010 9
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 15
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 16
Baanomnium Jeugd Cat. 4 24-05-2010 1
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 15
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 30
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 23
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-04-2010 11
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 15
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 13
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 22
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 18
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 24
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 10
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 21
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 16
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 13
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 18
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 16
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 3 04-07-2009 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 12
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 14
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 16
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 12
Baanomnium Jeugd Cat. 3 01-06-2009 2
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 19
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 13
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 16
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-05-2009 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2009 18
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 18
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 24
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 15
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 32
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 21-09-2008 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 31
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 15
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 19
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 17-08-2008 26

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.