Shirin Anrooij

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junior-Vrouwen 22-06-2019 9
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junior-Vrouwen 19-06-2019 1
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Junior-Vrouwen 12-06-2019 2
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Junior-Vrouwen 10-06-2019 2
71e Ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-03-2019 3
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-02-2019 17
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 13-01-2019 2
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 20
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Nieuweling-Meisjes 19-08-2018 3
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-08-2018 3
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 27-01-2018 2
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuweling-Meisjes 13-01-2018 1
TB Veldrit Breda Nieuweling-Meisjes 27-12-2017 1
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 24-12-2017 2
Nationale veldrit van Wierden Nieuweling-Meisjes 17-12-2017 1
25e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 16-12-2017 2
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuweling-Meisjes 03-12-2017 1
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 19-11-2017 2
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuweling-Meisjes 12-11-2017 1
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 28-10-2017 2
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 24-10-2017 1
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 01-10-2017 2
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 1
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Nieuweling-Meisjes 07-06-2017 4
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 8
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 21
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 3
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2016 1
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuweling-Meisjes 11-12-2016 1
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 1
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 27-11-2016 2
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuweling-Meisjes 26-11-2016 1
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 20-11-2016 1
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuweling-Meisjes 19-11-2016 1
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 12-11-2016 1
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 1
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 25-10-2016 3
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 02-10-2016 1
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 3
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 9
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 3
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 4
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 6 16-04-2016 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2016 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 26-03-2016 11
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 23-01-2016 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 3
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 3
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 4
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 04-07-2015 3
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 5 27-06-2015 18
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 13-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 3
LJC Wijchen Jeugd Cat. 5 06-06-2015 6
LJC Jeugd Cat. 5 30-05-2015 9
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 5 16-05-2015 11
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 5 14-05-2015 4
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 10-05-2015 3
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 5 09-05-2015 9
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 02-05-2015 16
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 9
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 18-04-2015 3
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 8
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 3
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 5 28-03-2015 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-01-2015 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 14
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 5
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 7
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 9
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 1
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 7
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 3
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 19-10-2014 3
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 18-10-2014 4
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 4 21-09-2014 1
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 4
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 28-06-2014 2
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 14-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 13
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 29-05-2014 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 2
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 6
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 04-05-2014 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2014 4
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 26-04-2014 9
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 2
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 19-04-2014 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 05-04-2014 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-01-2014 4
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 16
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 14
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 11
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 18
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 17
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 16
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 7
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 5
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 01-09-2013 2
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 11
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 01-06-2013 4
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 5
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 11-05-2013 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 8
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 4
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 14-04-2013 3
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 07-04-2013 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-03-2013 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2013 6
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 26-01-2013 2
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 4
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 05-01-2013 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 5
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 3 22-12-2012 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 09-12-2012 3
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 08-12-2012 2
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2012 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 6
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 17-11-2012 4
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 4
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 3
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 3 28-10-2012 4
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 13-10-2012 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 15-09-2012 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 09-09-2012 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 09-06-2012 9
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 3
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 19-05-2012 11
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 13-05-2012 2
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 06-05-2012 2
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 05-05-2012 4
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 2 29-04-2012 3
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 21-04-2012 3
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 15-04-2012 2
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 2 09-04-2012 2
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 07-04-2012 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 2 (9 jaar) 24-03-2012 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 10 jaar 21-01-2012 2
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 2 14-01-2012 6
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 2 08-01-2012 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2011 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 17-12-2011 1
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 10-12-2011 2
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2011 1
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 03-12-2011 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 27-11-2011 5
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-11-2011 2
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 12-11-2011 4
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2011 3
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 30-10-2011 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 23-10-2011 2
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 2 22-10-2011 2
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 15-10-2011 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 11-09-2011 2
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 28-08-2011 2
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2011 2
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 16-07-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 12-06-2011 3
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 1 05-06-2011 1
NK mountainbike jeugd 2011 Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 04-06-2011 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 1
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 1 28-05-2011 1
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 2 22-05-2011 4
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 1 15-05-2011 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 1
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2011 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-04-2011 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2011 1
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2011 2
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 1 (7/8 jaar) 19-03-2011 3
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 2 22-01-2011 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-01-2011 4
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 1 15-01-2011 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2011 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 02-01-2011 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 29-12-2010 2
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-12-2010 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 04-12-2010 2
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 1 21-11-2010 5
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 20-11-2010 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 13-11-2010 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 31-10-2010 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 5
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 17-07-2010 5
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 1 26-06-2010 3
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2010 2
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 8
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 11
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 7
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 7
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 08-05-2010 5
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 7
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 18-04-2010 4
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 24-03-2010 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.