Yentl Ruijmgaard

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 29-12-2018 15
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 28-12-2018 15
NK 50km - Omlijstingsprogramma Masters 35+ en 45+ DIVLIC 22-12-2018 9
NK Omnium Elite-Mannen/Beloften 02-12-2018 6
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 2
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 62
58e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2018 36
46e Wielerronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2018 1
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 40
54e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-07-2018 25
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 20
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 66
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-06-2018 6
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 49
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 71
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 61
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Beloften 21-05-2018 3
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 46
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 54
56e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen ZC/Beloften 10-05-2018 20
50e Wielerronde van 't Zand NH (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-05-2018 30
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 54
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2018 8
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 30-12-2017 7
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 29-12-2017 19
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 28-12-2017 23
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Mannen/Beloften 23-12-2017 12
TC 4 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Licentiehouders Mannen 03-12-2017 57
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 24-09-2017 27
57e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-09-2017 2
Ronde van Sint Pancras (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2017 5
48e Ronde van Heerhugowaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2017 22
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 13-08-2017 28
Ronde van Elspeet Elite-Mannen ZC/Beloften 09-08-2017 25
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 17
32e Ronde van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 14-07-2017 24
Ronde van Hoogkarspel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2017 23
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 46
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-06-2017 23
DK Noord-Holland (El./Be./Ju.) Beloften 05-06-2017 20
55e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 35
Haagse Wielerdag (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-04-2017 29
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 99
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Elite-Mannen/Beloften 20-11-2016 9
TC 2 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder DIVLIC 13-11-2016 68
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 2
Valkenburg Klim Classic Junioren 21-08-2016 12
67e Wielerspektakel Naaldwijk Junioren 16-08-2016 22
42e Ronde van De Lier Junioren 09-08-2016 16
62e Ronde van Maasdijk Junioren 03-08-2016 7
44e Wateringse Wielerdag Junioren 28-07-2016 5
67e Ronde van Poeldijk Junioren 24-07-2016 26
31e Ronde van Kwintsheul Junioren 15-07-2016 6
83ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 02-07-2016 8
53e Ronde van Honselersdijk Junioren 30-06-2016 8
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 34
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 39
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 44
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 80
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 76
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 33
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2016 2
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 22-05-2016 39
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 22-05-2016 46
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 56
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 109
District Kampioenschap Zuid Holland Junioren 16-05-2016 18
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 37
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 56
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 4
Eurobottle Zuiderzeeronde Junioren 09-04-2016 19
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 15
Ronde van Waddinxveen Junioren 28-03-2016 13
43ste Ronde van het lage Land Junioren 20-03-2016 12
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 4
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 28-12-2015 6
NK Baan Duur/Sprint Junioren 20-12-2015 7
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 7
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 1
Officieus open NK derny junioren Junioren 14-11-2015 6
53e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Junioren 13-09-2015 4
Ronde van Sint Pancras Junioren 12-09-2015 4
Wielerronde van Abbenbroek Junioren 06-09-2015 15
66e Wielerspektakel van Naaldwijk Junioren 18-08-2015 14
Ronde van Pijnacker Junioren 15-08-2015 3
41e Ronde van De Lier Junioren 11-08-2015 5
Ronde van Nootdorp Junioren 06-08-2015 8
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Junioren 03-08-2015 10
43e Wateringse Wielerdag Junioren 30-07-2015 16
66e Ronde van Poeldijk Junioren 26-07-2015 8
61e Ronde van Maasdijk Junioren 22-07-2015 16
49e Ronde van Oudenbosch Junioren 19-07-2015 4
Ronde van IJmuiden Junioren 15-07-2015 1
Ronde van Twente Junioren 11-07-2015 16
30e Ronde van Kwintsheul Junioren 10-07-2015 8
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 46
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 35
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 42
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 51
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 56
52e Ronde van Honselersdijk Junioren 25-06-2015 3
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junioren 24-06-2015 37
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 41
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 13
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 15
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 19
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 28
Wielerronde van Erp Junioren 31-05-2015 5
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junioren 30-05-2015 8
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 25-05-2015 26
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 24-05-2015 44
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2015 45
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 86
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 50
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2015 93
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Junioren 10-05-2015 14
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Junioren 06-05-2015 6
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 03-05-2015 12
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junioren 26-04-2015 44
Ronde van Oud Gastel Junioren 19-04-2015 5
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 32
Grote Prijs Koppert Biological Systems (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-04-2015 24
44e Omloop van Noord West Overijssel Junioren 28-03-2015 34
NK Baanwielrennen Junioren 29-12-2014 5
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 1
NK Baanwielrennen Junioren 27-12-2014 8
NK Omnium - Sprint - Keirin Junioren 29-11-2014 10
Kwalificatiewedstrijden NK Omnium Junioren 09-11-2014 18
Officieus NK Derny Vrouwen-Junioren-Amateurs/Sportklasse Junioren 18-10-2014 2
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 28-09-2014 9
10e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 27-09-2014 5
D&D Klimcriterium van Molenberg Nieuwelingen 21-09-2014 6
Grote Prijs Zwanenburg Nieuwelingen 20-09-2014 10
Ronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 14-09-2014 7
Wielerronde van Uden - dag 1 Nieuwelingen 13-09-2014 11
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 07-09-2014 5
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 06-09-2014 52
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 31-08-2014 18
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 15
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 16-08-2014 3
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 8
51e Ronde van Hoogkarspel Nieuwelingen 06-07-2014 7
29e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 02-07-2014 10
Ronde van Uitgeest Nieuwelingen 29-06-2014 21
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 34
Landelijk Jeugd Toernooi Nieuwelingen 22-06-2014 38
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 86
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) Nieuwelingen 15-06-2014 10
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 8
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Nieuwelingen 07-06-2014 46
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 54
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuwelingen 21-05-2014 5
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 6
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 17-05-2014 12
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 11-05-2014 2
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 24
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 15
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuwelingen 03-05-2014 26
De Win fietsen Ronde van Geldrop Nieuwelingen 27-04-2014 2
Ronde van de Bult Nieuwelingen 26-04-2014 6
10e Wielerronde van Weesp Nieuwelingen 20-04-2014 12
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 69
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Nieuwelingen 06-04-2014 16
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 105
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 29
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 30-12-2013 5
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 12
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 28-12-2013 7
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 8
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 8
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 29-09-2013 8
Grote Prijs Zwanenburg Nieuwelingen 21-09-2013 19
Rabo Wielerronde van Purmerend Diverse Licentiecategorieen (C) 15-09-2013 27
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 07-09-2013 52
Rooth Wielersport Ronde van Hilversum Nieuwelingen 01-09-2013 3
39e Ronde van De Lier Nieuwelingen 20-08-2013 13
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 17-08-2013 31
58e Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-08-2013 10
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 08-08-2013 19
41e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 04-08-2013 6
28e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 11-07-2013 44
38ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 06-07-2013 21
59e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 03-07-2013 19
40e ronde van Schaijk Nieuwelingen 30-06-2013 18
50e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 27-06-2013 20
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 23-06-2013 15
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Nieuwelingen 16-06-2013 23
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 05-06-2013 37
Amstel Wielerronde van Erp Nieuwelingen 02-06-2013 32
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 20-05-2013 7
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Nieuwelingen 18-05-2013 12
50e Flevotour Nieuwelingen 11-05-2013 15
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 07-05-2013 5
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Nieuwelingen 05-05-2013 32
59e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2013 30
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 89
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2013 8
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 41
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (C) 07-04-2013 15
Guldemond Ronde Diverse Licentiecategorieen (B) 01-04-2013 34
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 27-03-2013 17
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 17-03-2013 26
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuwelingen 10-02-2013 6
GP Duur DIVLIC 04-11-2012 3
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 7 06-10-2012 2
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 7 29-09-2012 9
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 7 16-09-2012 5
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 7 09-09-2012 5
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2012 19
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2012 18
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 26-08-2012 10
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 7 19-08-2012 14
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 01-07-2012 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 24-06-2012 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 22
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 7 03-06-2012 11
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 27-05-2012 8
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 7 26-05-2012 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 17-05-2012 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 13-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2012 12
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2012 11
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2012 11
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 7 21-04-2012 7
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 7 15-04-2012 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 14-04-2012 20
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 7 07-04-2012 9
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 01-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 21
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 17-03-2012 17
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 10
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 16
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2011 10
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2011 5
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 11-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 18
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 15
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 6 20-08-2011 7
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2011 12
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 6 03-07-2011 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 26-06-2011 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 25-06-2011 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-06-2011 15
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 29-05-2011 9
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 6 28-05-2011 6
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 22-05-2011 10
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 5
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 15-05-2011 5
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 6 14-05-2011 12
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 19
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 30-04-2011 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 7
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 6 17-04-2011 9
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 10-04-2011 19
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 03-04-2011 4
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 05-03-2011 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 11
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 19-09-2010 2
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-09-2010 15
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 16
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 5 27-06-2010 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 8
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 11
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 13
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 4
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 11
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 5 22-05-2010 3
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 5 08-05-2010 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 02-05-2010 6
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2010 27
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 7
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 18-04-2010 4
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 4
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 9
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 04-04-2010 4
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 11
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 14
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 24-03-2010 11
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 20-03-2010 5
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 11
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 20-09-2009 11
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 8
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2009 9
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 4 23-08-2009 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 18
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-06-2009 8
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 10
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 22
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 7
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 06-06-2009 2
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 7
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 24-05-2009 10
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 7
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 10-05-2009 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 14
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 19-04-2009 4
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 13-04-2009 8
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 12
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 4 21-03-2009 12
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 4
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 4
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 15-06-2008 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 10 jaar 14-06-2008 9
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 08-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 6
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 24-05-2008 3
Baanomnium Jeugd Cat. 3-1 12-05-2008 5
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 6
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 01-05-2008 5
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 27-04-2008 6
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 3 19-04-2008 6
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 6
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 6
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 6
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 1
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 15-03-2008 3
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2007 3
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 2 09-09-2007 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2007 6
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2007 6
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 2 26-08-2007 1
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 2 01-07-2007 2
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 17-06-2007 6
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 09-06-2007 5
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2007 3
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 17-05-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 12-05-2007 4
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 05-05-2007 4
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2007 4
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 21-04-2007 5
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 14-04-2007 4
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 2 09-04-2007 2
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 8
Kampioenschap van hoorn Jeugd Cat. 2 01-04-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 8
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 17-03-2007 4
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-09-2006 5
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 1 02-07-2006 10
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 18-06-2006 4
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 1 10-06-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 1 21-05-2006 16
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 1 18-03-2006 4