Gijs Broere

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 7 19-05-2019 3
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 7 18-05-2019 1
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 12-05-2019 5
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Jeugd Cat. 7 04-05-2019 7
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 32
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 14-04-2019 2
Casteel Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 06-04-2019 16
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 7 31-03-2019 15
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 30-03-2019 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 24-03-2019 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 13
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 22
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 04-11-2018 17
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 26-08-2018 3
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 6 23-07-2018 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 47
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 26
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 6 27-05-2018 4
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 26-05-2018 7
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 20
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 25
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 32
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 19
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 06-05-2018 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 22
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 17
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 14
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 07-04-2018 15
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 22
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 26
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 27
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 40
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 35
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 22
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 51
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 5 05-06-2017 8
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 25
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-05-2017 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 20-05-2017 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 26
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 07-05-2017 3
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 23
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 13
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 16
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 17
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 18
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 22
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 4
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 6
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 3
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 13
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 28-05-2016 14
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 22-05-2016 6
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 3
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 4 14-05-2016 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 18
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 13
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 3
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 5
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 12
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 9
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 26
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 28
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 11
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 35
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 27
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 09-05-2015 7
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 25-04-2015 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 22
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 3 30-11-2014 18
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 22
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 12
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 8
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 2 25-05-2014 3
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 7
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 2 17-05-2014 3
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 20-04-2014 3
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 2 06-04-2014 3
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 01-12-2013 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.