Marissa Baks

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
59e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2019 19
Nacht van s-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-08-2019 14
39e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-07-2019 18
56e Ronde van Honselersdijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 04-07-2019 31
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 89
EPZ Omloop van Borsele Elite Vrouwen 2019 Elite Women 27-04-2019 82
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 07-10-2018 3
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 06-10-2018 8
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 10
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 37
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 12
5e Kermisronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2018 14
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 51
Rabo Paardenmarktronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-07-2018 24
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-07-2018 16
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 5
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 30
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 10
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 49
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 19
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-04-2018 7
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 86
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 95
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 80
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 49
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 92
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 52
48e Ronde van Heerhugowaard (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-08-2017 30
11de profronde Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2017 41
Ronde van de Bakkerstraat Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-07-2017 7
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 13
36e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-07-2017 16
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 37
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 60
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 4
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 4
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 52
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 43
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 15
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 78
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-05-2017 15
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 34
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-04-2017 22
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 46
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 09-04-2017 67
Healthy Ageing Tour Elite Women 09-04-2017 56
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2017 62
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2017 71
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 79
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 75
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 41
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 5
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 41
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 27
Klompenronde Junior-Vrouwen 10-09-2016 15
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 11
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-07-2016 31
37e Ronde van Kloosterburen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2016 14
Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2016 22
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 53
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 63
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 90
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 74
Rabobank Wielerronde van Volendam (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2016 29
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 50
42e Ronde van Groot Ammers (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2016 11
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 27
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junior-Vrouwen 28-05-2016 12
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-05-2016 9
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junior-Vrouwen 16-05-2016 7
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 27
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 01-05-2016 20
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 65
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Junior-Vrouwen 17-04-2016 4
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 30
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 52
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 60
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 56
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 68
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 03-04-2016 21
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 21
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 28-03-2016 20
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 59
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junior-Vrouwen 20-09-2015 10
Klompenronde Junior-Vrouwen 12-09-2015 8
Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 06-09-2015 28
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 18
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 19
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 30
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 21
54e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 15-07-2015 6
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 15
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 13
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 42
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 45
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 2
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Junior-Vrouwen 25-05-2015 15
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 17-05-2015 12
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 13
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 68
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 60
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 70
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 35
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Junior-Vrouwen 11-04-2015 7
12e Jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 04-04-2015 12
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 38
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 21-09-2014 12
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 13-09-2014 21
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 33
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 24
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 24-08-2014 32
53e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2014 24
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 44
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 10
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 28-06-2014 10
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 68
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 19
11e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 10-05-2014 21
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 39
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 44
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 19
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 49
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 24
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 14-09-2013 17
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 24
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 25
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 20
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 49
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 27
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 20
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 13
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 22
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 04-05-2013 18
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 27-04-2013 22
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 22
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 26
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 21
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 27
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 35
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 6 26-08-2012 16
Criterium Volendam Jeugd Cat. 6 08-07-2012 26
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 20
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 20
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 22
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 41
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 23
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 32
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 7 20-05-2012 16
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 26
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 31
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 33
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2012 19
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2012 27
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 34
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2011 20
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 33
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 28
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 6 14-08-2011 10
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 21
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 36
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 28
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 04-06-2011 16
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 18
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 27
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 23
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 40
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 30
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 21
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 33
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 11-09-2010 15
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 33
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 19
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 27
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 23
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 15
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 20
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 32
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 26
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 18-04-2010 15
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 27
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 17
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 29
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 17
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2009 17
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 17-05-2009 17
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 26
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2009 20

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.