Bas Burg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Veldrit van Oudewater Junioren 30-11-2019 13
Jubileum Veldritweekend Junioren 23-11-2019 8
Nationale Veldrit Heerde GP Velosport Veluwe Junioren 09-11-2019 19
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Junioren 27-10-2019 21
19e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 22-10-2019 30
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 19-10-2019 16
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 13-10-2019 49
Veldrit van Montfoort Junioren 05-10-2019 25
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 29-09-2019 26
64ste Ster van berkel Nieuwelingen 14-09-2019 17
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Nieuwelingen 24-08-2019 16
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Nieuwelingen 21-07-2019 28
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Nieuwelingen 22-06-2019 36
Koningscup Nieuwelingen 28-04-2019 22
Grote prijs Kivada Nieuwelingen 24-03-2019 17
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 17-02-2019 24
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 23
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 50
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 21
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 20
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 21
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 35
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 21
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 13-10-2018 7
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 25
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 32
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Nieuwelingen 16-09-2018 32
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Nieuwelingen 08-09-2018 22
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuwelingen 02-09-2018 21
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Nieuwelingen 25-08-2018 31
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Nieuwelingen 30-06-2018 40
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Nieuwelingen 23-06-2018 34
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuwelingen 17-06-2018 26
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 37
25ste NLcup - Heeswijk Nieuwelingen 27-05-2018 25
2e Ronde van Woerden Nieuwelingen 13-05-2018 32
NLcup - Koningscup Havelte Nieuwelingen 29-04-2018 23
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Nieuwelingen 21-04-2018 23
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Nieuwelingen 08-04-2018 51
NLcup - Wollebrand Nieuwelingen 01-04-2018 24
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Nieuwelingen 18-03-2018 28
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 29
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 35
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 25-11-2017 26
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 30
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuwelingen 04-11-2017 22
Nationale veldrit Almelo Nieuwelingen 29-10-2017 12
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 42
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 37
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 40
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 28
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 30-09-2017 9
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 38
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 16-09-2017 8
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 7 09-09-2017 10
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 7 02-09-2017 14
Benelux Cup Jeugd (13-14 jr.) 26-08-2017 10
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 7 01-07-2017 18
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 24-06-2017 21
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 7 17-06-2017 17
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 64
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 7 03-06-2017 11
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-05-2017 15
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 20-05-2017 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 12
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 13
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 13
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 29-04-2017 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 8
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 7 15-04-2017 10
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 08-04-2017 9
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 7 01-04-2017 13
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 7 25-03-2017 9
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 7 18-03-2017 14
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 11-03-2017 13
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 28
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 7 08-01-2017 18
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2016 17
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 23
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 27-11-2016 13
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 18
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 06-11-2016 11
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 18
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 23-10-2016 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 15
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 15
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 01-10-2016 17
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 6 24-09-2016 22
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 6 17-09-2016 16
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 28
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 20
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2016 14
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 6 25-06-2016 13
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 13
LJC Wijchen Jeugd Cat. 6 04-06-2016 10
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 20
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 6 21-05-2016 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 18
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 16
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 6 16-04-2016 18
LJC Sittard Jeugd Cat. 6 09-04-2016 16
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 26-03-2016 12
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 19-03-2016 16
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 12-03-2016 14
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 24
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 24
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 26
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 27
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 25
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 18
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 16
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 08-11-2015 11
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 20
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 20
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 21
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 5 26-09-2015 23
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 5 19-09-2015 33
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 5 27-06-2015 23
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 13-06-2015 19
LJC Wijchen Jeugd Cat. 5 06-06-2015 22
LJC Jeugd Cat. 5 30-05-2015 26
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 02-05-2015 25
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 5 25-04-2015 21
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 37
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 5 28-03-2015 27
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 21-03-2015 23
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 14-03-2015 26
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 21
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 30
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 26
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 21
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 23
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 14
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 25
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 22
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 29
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 11
Finale topcompetitie Jeugd (11-12 jr.) 30-08-2014 15
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 11
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 05-07-2014 13
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 28-06-2014 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 22-06-2014 8
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 14-06-2014 17
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 4 08-06-2014 2
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 16
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 18
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 15
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 14
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 21
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 29-12-2013 15
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 15
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 12
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 17-11-2013 12
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 22
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 19
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 11
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 21
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Funklasse Jeugd (8-10 jr.) 07-09-2013 3
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 29-06-2013 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 23-06-2013 6
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 24
Klimomnium Jeugd Cat. 3 02-06-2013 7
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 3 01-06-2013 20
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 13
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 14
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 17
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 9
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 3 27-04-2013 5
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 16
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 31-03-2013 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2013 11
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 2 29-09-2012 6
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 2 16-09-2012 8
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 15-09-2012 8
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2012 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 18-08-2012 11
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 07-07-2012 8
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 24-06-2012 8
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 11
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 13
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 10
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 05-05-2012 12
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 8
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.