Tim Dijke

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Grote prijs Kivada Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 1
71e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 16-03-2019 1
NK Veldrijden Beloften 13-01-2019 5
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 23-10-2018 24
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Junioren 16-09-2018 2
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Junioren 26-08-2018 1
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Junioren 22-07-2018 1
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Junioren 24-06-2018 1
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Junioren 09-06-2018 2
NK Streetrace Goirle DIVLIC 21-05-2018 4
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Junioren 06-05-2018 1
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Junioren 22-04-2018 1
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Junioren 08-04-2018 5
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Junioren 18-03-2018 1
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 19-11-2017 6
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Junioren 24-09-2017 3
Wielerronde Haamstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2017 20
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Junioren 16-07-2017 1
NL Cup - Stappenbelt Trophy Junioren 02-07-2017 2
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Junioren 21-05-2017 60
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Junioren 17-04-2017 3
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Junioren 26-03-2017 2
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Junioren 19-03-2017 1
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 1) Nieuwelingen 24-09-2016 6
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Nieuwelingen 18-09-2016 3
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Nieuwelingen 27-08-2016 13
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Nieuwelingen 31-07-2016 3
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Nieuwelingen 16-07-2016 3
Pearl Izumi Cup Landgraaf Nieuwelingen 25-06-2016 2
NK Weg 15-18 jr. Nieuwelingen 18-06-2016 8
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 12-06-2016 3
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Nieuwelingen 05-06-2016 45
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 2
Zwiep Trek MTB Cup Nieuwelingen 17-04-2016 1
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Nieuwelingen 10-04-2016 2
MPL Stappenbelt Trophy Nieuwelingen 28-03-2016 1
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 20-03-2016 1
KNWU NK MTB 2015 Nieuwelingen 18-07-2015 1
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 14-06-2015 3
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 31-05-2015 2
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Nieuwelingen 16-05-2015 2
Koningscup Nieuwelingen 26-04-2015 2
Zwiep Trek MTB cup Nieuwelingen 19-04-2015 2
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 05-04-2015 3
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 22-03-2015 7
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 20
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 7 18-05-2014 15
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 04-05-2014 8
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 7 03-05-2014 4
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 26-04-2014 3
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 19-04-2014 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 4
Criterium Jeugd Cat. 7 06-04-2014 3
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 05-04-2014 3
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 01-09-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 24
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 6 01-06-2013 2
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 8
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 11-05-2013 3
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 18
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 8
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 07-04-2013 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-03-2013 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 4
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 5 19-08-2012 3
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 10
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 07-04-2012 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 5 (12 jaar) 24-03-2012 4
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 9
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2011 7
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 6
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 16-07-2011 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 11
NK mountainbike jeugd 2011 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 04-06-2011 3
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 7
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 9
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 8
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 4
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 (11 jaar) 19-03-2011 4
LJW Honselersdijk Jeugd 10 jaar Categorie 3 25-09-2010 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 4
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 10 jaar Categorie 3 04-09-2010 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 18
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 4
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 17-07-2010 5
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 10 jaar Categorie 3 19-06-2010 3
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 10 jaar Categorie 3 08-05-2010 2
2e LJC MTB Breda Jeugd 10 jaar Categorie 3 17-04-2010 3
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 9 jaar Categorie 2 05-09-2009 3
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 9 jaar Categorie 2 20-06-2009 2
LJC MTB Breda Jeugd 9 jaar Categorie 2 25-04-2009 3
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 15-03-2008 5