Rhys Piper

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 41
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 32
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 20-05-2017 19
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 41
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 13-05-2017 17
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 30
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 7 02-04-2017 20
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 31
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 41
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 26
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2016 27
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 18-12-2016 22
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 7 10-12-2016 34
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2016 24
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 34
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 25-09-2016 16
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 27
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 12-06-2016 24
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 33
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 33
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 28
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 44
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 07-05-2016 22
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 27
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 29
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 28
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 26
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 22
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 49
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 30
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 31
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 34
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 26
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 33
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 30
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 24
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 5 13-09-2015 23
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 28
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 32
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 21
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 44
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 20
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 23
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 33
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 29
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 32
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 28
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 22
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 34
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 31
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 25
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 27
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 34
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 19
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 4 14-09-2014 16
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 18
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 26
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 20
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 06-07-2014 13
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 24
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 34
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 23
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 34
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 27
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 37

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.