Joost Burg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Olympia's Tour Beloften 20-10-2019 47
Olympia's Tour Beloften Eindklassement 20-10-2019 47
Olympia's Tour Beloften 19-10-2019 51
Olympia's Tour Beloften 18-10-2019 48
Olympia's Tour Beloften 17-10-2019 75
Tacx Pro Classic M_ELITE 12-10-2019 61
70e Valstar Wielerspektakel Professionals 27-08-2019 6
13de Techno Groep Profwielerronde van Etten-Leur Professionals 18-08-2019 18
39e Profwielerronde van Oostvoorne Professionals 08-08-2019 29
Acht van Chaam Professionals 31-07-2019 28
70e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2019 32
53e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2019 17
ZLM Tour Elite Men Eindklassement 23-06-2019 91
ZLM Tour M_ELITE 23-06-2019 62
ZLM Tour M_ELITE 22-06-2019 101
ZLM Tour M_ELITE 21-06-2019 75
ZLM Tour M_ELITE 20-06-2019 93
ZLM Tour M_ELITE 19-06-2019 56
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 109
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 46
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 162
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 31
57e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 30-05-2019 41
TCM - 4e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 05-05-2019 45
Ronde van Overijssel M_ELITE 04-05-2019 58
37e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 47
Nobutec Omloop van de Glazenstad Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 46
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 23-03-2019 16
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 28-12-2018 14
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 27-12-2018 1
NK Omnium Elite-Mannen/Beloften 02-12-2018 7
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 2
Tacx Pro Classic/Ronde van Zeeland & NK Wattmeister M_ELITE 13-10-2018 38
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 42
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 09-09-2018 22
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 39
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 19
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 19
38e Profronde van Oostvoorne Professionals 09-08-2018 26
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 42
46e Editie Profronde Westland Professionals 02-08-2018 37
Rabo Paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 25-07-2018 7
48e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 6
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 49
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 25
55e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-06-2018 12
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 18
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 34
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 22
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 17
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 18
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 32
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 26
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 28-04-2018 21
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 25
45 e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 12
62e Ronde van Werkendam Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 8
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2018 98
65e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 10-03-2018 31
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 24-02-2018 13
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 29-12-2017 18
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 28-12-2017 18
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Mannen/Beloften 23-12-2017 8
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 35
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 16-09-2017 83
64e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-09-2017 5
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 143
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 145
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 44
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Elite-Mannen/Beloften 19-08-2017 9
26e Ronde van Noordeloos (Vrouwen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 31-07-2017 2
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-07-2017 27
Rabo paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 4
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 8
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 25-06-2017 53
55e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 8
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 54
Ronde van Katendrecht 2017 Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 8
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 14-05-2017 2
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 71
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2017 8
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 4
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 22
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 14
ZHE tour Elite-Mannen/Beloften 21-05-2016 68
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 30-04-2016 39
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2016 5
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 31
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 28-12-2015 6
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 20-12-2015 16
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 20-12-2015 15
Nederlands Kampioenschap 50Km Elite-Mannen/Beloften 13-12-2015 9
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Elite-Mannen/Beloften 21-11-2015 3
wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 22-08-2015 15
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 15-08-2015 37
49e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 19-07-2015 56
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 84
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Beloften 24-06-2015 11
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 28
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 13-06-2015 13
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 07-06-2015 31
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 07-06-2015 33
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 06-06-2015 10
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 16-05-2015 2
53e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 14-05-2015 2
On Tour Bikes A7 Classic Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Beloften 06-05-2015 4
63ste Ronde van Overijssel M_ELITE 02-05-2015 70
33e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 17
69ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 19-04-2015 82
65ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 29-03-2015 6
NK Baanwielrennen Elite-Mannen/Beloften 28-12-2014 14
NK Baanwielrennen Elite-Mannen/Beloften 27-12-2014 14
NK Baanwielrennen Elite-Mannen/Beloften 27-12-2014 5
NK Omnium - Sprint - Keirin Elite-Mannen/Beloften 29-11-2014 8
Kwalificatiewedstrijden NK Omnium Elite-Mannen/Beloften 09-11-2014 6
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 33
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 84
ESJ Wielerweekend Beloften Eindklassement 05-10-2014 84
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 93
Rabobank Amersfoort 16e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 20-09-2014 92
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2014 24
76e ronde van Dordrecht Elite-Mannen/Beloften 06-09-2014 56
59e Rabobank wielerdag Berkel en Rodenrijs Elite-Mannen/Beloften 09-08-2014 18
Bergcriterium Wolder (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-07-2014 15
29e Ronde van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 02-07-2014 20
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 70
NK Tijdrijden Beloften 25-06-2014 32
44 e Ronde van Nieuwendijk Elite-Mannen/Beloften 21-06-2014 24
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Beloften 15-06-2014 77
Flexpoint Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 13-06-2014 60
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 09-06-2014 19
Tijdritten Wielerfestival Montferland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2014 9
5e Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 07-06-2014 80
34e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 31-05-2014 82
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Beloften 21-05-2014 7
Zuid-Hollandse Eilanden tour Elite-Mannen/Beloften 17-05-2014 32
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 11-05-2014 20
Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-05-2014 29
32e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 27-04-2014 89
60e Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 26-04-2014 21
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 39
45e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 12-04-2014 74
30e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 06-04-2014 74
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Mannen/Beloften 27-12-2013 8
NK Derny Elite-Mannen/Beloften 08-12-2013 7
NK Omnium Elite-Mannen/Beloften 09-11-2013 5
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2013 110
75e Ronde van Dordrecht om de Grote prijs Kloens Elite-Mannen/Beloften 07-09-2013 28
39e Ronde van De Lier Elite-Mannen/Beloften 20-08-2013 19
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 17-08-2013 30
22e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 05-08-2013 25
41e Wielerdag van Wateringen Elite-Mannen/Beloften 25-07-2013 35
Bergcriterium Berg en Terblijt Elite-Mannen/Beloften 21-07-2013 25
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 16-07-2013 26
50e Ronde van Honselersdijk Elite-Mannen/Beloften 27-06-2013 33
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Beloften 05-06-2013 35
Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 24-05-2013 45
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Beloften 20-05-2013 30
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2013 47
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Beloften 08-05-2013 2
31e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2013 62
29e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 07-04-2013 102
44e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 30-03-2013 68
Grote Prijs RWC Ahoy Elite-Mannen/Beloften 27-03-2013 46
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Elite-Mannen/Beloften 09-02-2013 8
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 29-12-2012 24
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 27-12-2012 13
Finale Clubcompetitie Diverse Licentiecategorieen (A) 08-09-2012 57
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 08-09-2012 81
Finale Clubcompetitie Diverse Licentiecategorieen (B) 08-09-2012 57
28e Profwielerronde Oostvoorne Elite-Mannen/Beloften 02-08-2012 29
40e Wielerdag van Wateringen Elite-Mannen/Beloften 26-07-2012 46
7e Ster van Moerdijk Beloften 17-06-2012 57
Zuidhollandse Eilanden Toer Elite-Mannen/Beloften 19-05-2012 63
DK tijdrijden Zuid-Holland Beloften 16-05-2012 6
4e Altena Biesboschronde Elite-Mannen/Beloften 09-04-2012 51
Grote Prijs RWC Ahoy Elite-Mannen/Beloften 28-03-2012 65
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Elite-Mannen/Beloften 28-01-2012 5
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Elite-Mannen/Beloften 27-12-2011 11
NK 50 KM Elite-Mannen/Beloften 20-11-2011 12
De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 28-08-2011 25
De Westbrabantse Pijl Junioren 28-08-2011 43
De Westbrabantse Pijl Junioren 27-08-2011 35
De Westbrabantse Pijl Junioren 27-08-2011 4
De Westbrabantse Pijl Junioren 26-08-2011 25
Ronde van Pijnacker Junioren 20-08-2011 12
Ronde van Nootdorp Junioren 11-08-2011 12
36ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 10-07-2011 34
62e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 26-06-2011 85
DISTRICT KAMPIOENSCHAP ZUID-HOLLAND Junioren 13-06-2011 31
NK Tijdrijden Beloften & 15-18 jarigen Junioren 08-06-2011 13
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2011 4
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 22-05-2011 53
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2011 57
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 76
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 41
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2011 82
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Noord-en Zuid-Holland voor Vrouwen Junioren 11-05-2011 5
Omloop door het Land van Bartje Junioren 07-05-2011 20
53e Wielerronde van Woensdrecht Junioren 20-03-2011 20
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Junioren 05-03-2011 1
NK Baan Junioren 29-12-2010 2
NK Baan Junioren 29-12-2010 4
NK Baan Junioren 28-12-2010 2
30e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junioren 05-09-2010 25
De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2010 41
De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 22-08-2010 22
De Westbrabantse Pijl Junioren 21-08-2010 25
De Westbrabantse Pijl Junioren 21-08-2010 45
De Westbrabantse Pijl Junioren 20-08-2010 72
Bergomloop Simpelveld Junioren 15-08-2010 20
55e Berkelse Wielerdag Junioren 14-08-2010 13
61e Ronde van Naaldwijk Junioren 10-08-2010 18
Ronde van Nootdorp Junioren 05-08-2010 10
38e Ronde van het Lage Land Junioren 01-08-2010 21
38e Wateringse Wielerdag Junioren 29-07-2010 13
35ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 11-07-2010 15
Wielerronde van Schoondijke Junioren 27-06-2010 5
10e Rabobank wielerronde van Tilburg-Reeshof Junioren 09-06-2010 25
Districtskampioenschap Zuid-Holland Junioren 24-05-2010 8
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Algemeen Klassement Junior Men 23-05-2010 42
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2010 37
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2010 80
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2010 73
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2010 31
Ronde Van Velden Diverse Licentiecategorieen 16-05-2010 2
Omloop van Margraten Junioren 09-05-2010 41
6e Friesche Wouden Klassieker Junioren 18-04-2010 78
Grote Prijs Oostland Junioren 31-03-2010 11
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-08-2009 24
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Nieuwelingen 22-08-2009 4
60e Ronde van Naaldwijk Nieuwelingen 18-08-2009 10
35e Ronde van De Lier Nieuwelingen 11-08-2009 9
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 06-08-2009 15
37e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 30-07-2009 7
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2009 33
Daags na de Tour Nieuwelingen 27-07-2009 7
24e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 09-07-2009 12
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 05-07-2009 25
Afwachtingswedstrijden 60e BTH Acht van Bladel Nieuwelingen 27-06-2009 7
28e Wielerronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 21-06-2009 4
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 10-06-2009 2
Districtskampioenschap Zuid-Holland + Regiokampioenschap elite vrouwen/vrouwen-B Noord- en Zuid-Holland. Nieuwelingen 01-06-2009 17
LJW Bleiswijk Nieuwelingen 31-05-2009 15
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Vrouwen, Junior-Vrouwen en Nieuweling-Meisjes NH en ZH Nieuwelingen 13-05-2009 4
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 02-05-2009 13
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 13
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2009 3
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 5
68e Profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2009 4
3e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 25-04-2009 12
30e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2009 30
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 11-04-2009 29
23e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 04-04-2009 5
NK Baan Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 27-12-2008 13
Ronde van Lisse Nieuwelingen 21-09-2008 23
54e Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 13-09-2008 15
26e Wielerronde van Oudewater Nieuwelingen 30-08-2008 19
59e Ronde Van Naaldwijk Nieuwelingen 26-08-2008 4
27e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 11-08-2008 9
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 07-08-2008 12
36e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 31-07-2008 20
47e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 16-07-2008 26
23e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 10-07-2008 16
Kasseien criterium van Eijsden Nieuwelingen 06-07-2008 12
Districtskampioenschappen tijdrijden zuid-holland Nieuwelingen 02-07-2008 12
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2008 12
54e wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 18-06-2008 13
27e Wielerronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 15-06-2008 12
8e Wielerronde van Tilburg-Reeshof Nieuwelingen 11-06-2008 17
DSB -Bank 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 31-05-2008 16
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 28-05-2008 13
Rabobank t Hoogeland 2 daagse voor Nieuwelingen en Junioren Nieuwelingen 02-05-2008 24
69e Ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2008 31
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2008 12
Afwachtingswedstrijd Campina Ronde van het Groene Hart Nieuwelingen 23-03-2008 13
50e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2008 17
NK Baan Elite-Mannen en Vrouwen, Junioren Nieuwelingen 27-12-2007 11
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 7 23-09-2007 11
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2007 10
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 7 26-08-2007 7
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 12-08-2007 11
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 7 08-07-2007 14
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 7 01-07-2007 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 23-06-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 7 09-06-2007 23
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 7 03-06-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 29-04-2007 11
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 07-04-2007 7
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 7 01-04-2007 13
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 17-03-2007 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 6 10-09-2006 5
Groot Dernyspektakel Jeugd Cat. 6 03-09-2006 4
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 6 27-08-2006 8
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 20-08-2006 7
Kreekkant Wielerronde Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 18-08-2006 11
32e Hornbach Wielerronde van Nieuwegein Jeugd Cat. 6 13-08-2006 10
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 6 18-07-2006 5
28e Acht van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 19-06-2006 2
24e ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 12-06-2006 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 5 05-06-2006 4
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 04-06-2006 7
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 5 26-05-2006 7
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 5 21-05-2006 4
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 14-05-2006 4
8e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 5 13-05-2006 2
Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 5 07-05-2006 3
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 5 23-04-2006 4
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 17-04-2006 5
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 15-04-2006 4
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-04-2006 4
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 01-04-2006 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 5 29-03-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2005 9
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 18-09-2005 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 11-09-2005 6
23e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2005 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2005 8
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 21-08-2005 5
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 4 17-07-2005 6
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2005 5
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 25-06-2005 9
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 4 19-06-2005 9
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 4 12-06-2005 8
Jeugdavondcriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 04-06-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2005 10
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 4 27-05-2005 5
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 4 22-05-2005 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 21-05-2005 6
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 4 16-05-2005 9
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 4 08-05-2005 9
27e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 4 07-05-2005 5
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 30-04-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 23-04-2005 7
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 4 17-04-2005 6
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 4 10-04-2005 5
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-04-2005 6
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2005 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 4 30-03-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 28-03-2005 9
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-03-2005 9
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 3 12-06-2004 4
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 3 02-05-2004 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.