Siert Minkema

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
3 Nations Cup - Bar End Trophy Elite-Mannen/Beloften 07-07-2019 17
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Elite-Mannen/Beloften 16-06-2019 6
Grote prijs Kivada Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 19
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 33
NLcup - Koningscup Havelte Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 2
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 9
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 20
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 08-04-2018 50
NLcup - Wollebrand Elite-Mannen/Beloften 01-04-2018 3
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 9
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Junioren 24-09-2017 8
Benelux Cup Junioren 27-08-2017 3
Benelux Cup - Kluisbergen Junioren 20-08-2017 12
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Junioren 30-07-2017 5
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Junioren 16-07-2017 8
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XM Junioren 25-06-2017 5
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Junioren 18-06-2017 1
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Junioren 21-05-2017 19
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Junioren 14-05-2017 8
NL Cup - Koningscup Junioren 30-04-2017 2
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Junioren 17-04-2017 21
Benelux Cup - GP Stad Beringen Junioren 09-04-2017 27
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Junioren 02-04-2017 3
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Junioren 26-03-2017 5
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Junioren 19-03-2017 9
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Junioren 17-07-2016 8
Pearl Izumi Cup Landgraaf Junioren 26-06-2016 28
Baggelhuizerplas MTB Junioren 19-06-2016 2
MTB Cup Heeswijk Junioren 12-06-2016 5
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Junioren 05-06-2016 22
Koningscup Junioren 24-04-2016 5
Zwiep Trek MTB Cup Junioren 17-04-2016 13
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Junioren 10-04-2016 16
MPL Stappenbelt Trophy Junioren 28-03-2016 13
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Junioren 20-03-2016 14
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 1 Nieuwelingen 22-08-2015 3
KNWU NK MTB 2015 Nieuwelingen 18-07-2015 5
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 14-06-2015 8
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 31-05-2015 7
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Nieuwelingen 16-05-2015 8
Koningscup Nieuwelingen 26-04-2015 14
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 05-04-2015 9
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 22-03-2015 12
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Nieuwelingen 28-09-2014 10
Finale topcompetitie Nieuwelingen 30-08-2014 9
Specialized NK Mountainbike Nieuwelingen 12-07-2014 12
3e Topcompetitie Mountainbike Nieuwelingen 05-07-2014 4
MTB Trophy Sittard-Geleen Nieuwelingen 29-06-2014 7
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 15-06-2014 4
MTB CUP Heeswijk Nieuwelingen 01-06-2014 9
NK MTB Eliminator Nieuwelingen 11-05-2014 3
KOGA cup Nieuwelingen 27-04-2014 7
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 20-04-2014 9
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 23-03-2014 10
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 7 01-06-2013 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 6 (13 jaar) 24-03-2012 10
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 5 11-06-2011 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 26
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 15-05-2011 7
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 13
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 31
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 7 (14 jaar) 19-03-2011 7
LJW Honselersdijk Jeugd 11 jaar Categorie 4 25-09-2010 7
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 04-09-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 45
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 4
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 6
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 08-05-2010 9
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 18-04-2010 11
2e LJC MTB Breda Jeugd 11 jaar Categorie 4 17-04-2010 11
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 10 jaar Categorie 3 05-09-2009 8
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 10 jaar Categorie 3 20-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 39
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 7
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 8
LJC MTB Breda Jeugd 10 jaar Categorie 3 25-04-2009 4
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 19-04-2009 4
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 15-03-2008 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.