Daphne Guerra

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2018 41
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2017 59
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 19
Dames/Meisjes wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-04-2016 61
68e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-03-2016 31
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-05-2015 32
Ronde van Oud Gastel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 19-04-2015 32
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-04-2015 44
RABOBANK Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-04-2015 50
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 42
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 33
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 11-06-2014 9
RK en DK Zuid Junior-Vrouwen 09-06-2014 12
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 21
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 18-05-2014 18
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 46
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 54
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 65
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 89
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 21-04-2014 13
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 27
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 12-04-2014 74
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 11-04-2014 87
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 22
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 22-09-2013 13
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 26
Grote Prijs Leende Junior-Vrouwen 29-05-2013 20
36 Rabobank Kersenronde Junior-Vrouwen 26-05-2013 23
Regio Kampioenschap Zuid Junior-Vrouwen 20-05-2013 8
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 80
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 72
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 69
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 87
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 14-04-2013 26
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 25-07-2012 29
62ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 03-06-2012 27
KNWU Tijdritcompetitie 3 Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2012 5
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 18
Kleeberg Cycling Classic Nieuweling-Meisjes 26-05-2012 32
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 02-05-2012 3
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 17
56e Ronde van de Molen Nieuweling-Meisjes 02-10-2011 14
8e Wielerronde van Ameide Nieuweling-Meisjes 24-09-2011 5
42 ste Jeugd- en Damesronde Nieuweling-Meisjes 18-09-2011 20
5e RABO-wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 21-08-2011 17
Dames en meisjesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 14-08-2011 6
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 15-05-2011 9
63ste Rabobank wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2011 20
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 11
25e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 02-04-2011 14
25e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 02-04-2011 38
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2010 29
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 04-09-2010 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 27-06-2010 15
linie crossers Jeugd Cat. 6 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2010 33
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 29-05-2010 22
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 08-05-2010 29
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2010 17
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 18-04-2010 19
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 27
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-04-2010 33
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 5 04-10-2009 20
Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 23-08-2009 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2009 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2009 32
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2009 20
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-05-2009 6
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 13-04-2009 20
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 5 05-04-2009 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.