Bram Sprangers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Raamsdonksveer Prominenten 28-06-2015 19
37ste Wieler Ronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 08-07-2012 17
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 29-06-2012 71
Afwachtingswedstrijd tijdens ARGOS Oil Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2012 14
62ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2012 27
30e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2012 60
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 15-04-2012 21
46e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 09-04-2012 19
56e Ronde van de Molen Junioren 02-10-2011 10
De Westbrabantse Pijl Junioren 28-08-2011 13
De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 28-08-2011 16
De Westbrabantse Pijl Junioren 27-08-2011 11
De Westbrabantse Pijl Junioren 27-08-2011 19
De Westbrabantse Pijl Junioren 26-08-2011 37
78ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 02-07-2011 3
Ronde van Ginneken Junioren 29-05-2011 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 25-05-2011 9
Ronde van Zuid Oost-Friesland te Appelscha Junioren 21-05-2011 65
55e Ronde van de Molen Junioren 03-10-2010 20
48ste ronde van Wernhout Junioren 26-09-2010 2
Ronde van Hoogerheide Junioren 19-09-2010 19
De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2010 36
De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 22-08-2010 25
De Westbrabantse Pijl Junioren 21-08-2010 5
De Westbrabantse Pijl Junioren 21-08-2010 33
De Westbrabantse Pijl Junioren 20-08-2010 27
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 16-06-2010 5
Districtskampioenschap Zuid-West Nederland Junioren 24-05-2010 5
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Junioren 16-05-2010 10
47e Flevotour Junioren 08-05-2010 27
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Junioren 01-05-2010 73
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Junioren Eindklassement 01-05-2010 47
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Junioren 30-04-2010 20
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Junioren 30-04-2010 33
27e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 24-04-2010 16
6e Friesche Wouden Klassieker Junioren 18-04-2010 9
44e Grote Ronde van Gerwen Junioren 05-04-2010 7
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Nieuwelingen 04-10-2009 18
47ste Ronde van Wernhout Nieuwelingen 27-09-2009 4
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 20-09-2009 5
56e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2009 12
GP Cor Vlemmix Nieuwelingen 12-09-2009 3
Roger Wijnen Klimomloop Nieuwelingen 29-08-2009 21
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-08-2009 33
44e Ronde van Philippine Nieuwelingen 18-07-2009 7
Ronde van Dongen Nieuwelingen 12-07-2009 10
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 05-07-2009 13
76e Ronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2009 8
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 20-06-2009 34
Districtkampioenschappen tijdrijden District Zuidwest Nederland Nieuwelingen 17-06-2009 4
District Kampioenschap Zuid-West en Regiokampioenschap Zuid (JV en NM) Nieuwelingen 01-06-2009 15
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 30-05-2009 19
Tweede Ronde van de Leur Nieuwelingen 24-05-2009 19
Omloop van Margraten Nieuwelingen 10-05-2009 29
Flevotour Nieuwelingen 09-05-2009 6
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 02-05-2009 23
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 54
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 52
68e Profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2009 8
3e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 25-04-2009 13
53e wielerronde van Werkendam Nieuwelingen 13-04-2009 15
59ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 22-03-2009 42
51e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2009 23
53 ronde van de Molen Nieuwelingen 05-10-2008 15
Ronde van Dongen 2008 Nieuwelingen 28-09-2008 14
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 21-09-2008 12
Ronde van Nieuwdorp Nieuwelingen 30-08-2008 17
27e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 11-08-2008 23
36e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 31-07-2008 16
75e Ronde van Kruiningen Nieuwelingen 28-06-2008 15
Districtskampioenschappen tijdrijden ZW Nederland Nieuwelingen 18-06-2008 20
50e Rijk Zwaan Ronde van Stampersgat Nieuwelingen 01-06-2008 17
DSB -Bank 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 31-05-2008 15
Regio Kampioenschap Zuid (Elite-Vr. Vr. B) en District Kampioenschap Zuid-West Nieuwelingen 12-05-2008 3
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 03-05-2008 9
Van Esch Biketotaal Tour Nieuwelingen 27-04-2008 9
2e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2008 30
42e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 24-03-2008 9
50e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2008 27
Regiokampioenschappen veldrijden Zuid Nieuwelingen 27-10-2007 13
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 7 09-09-2007 7
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 7 02-09-2007 5
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2007 5
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 7 26-08-2007 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 19-08-2007 7
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 7 08-07-2007 11
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 7 01-07-2007 6
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 17-06-2007 11
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 7 09-06-2007 63
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-06-2007 8
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 7 06-05-2007 7
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 21-04-2007 8
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 7 09-04-2007 18
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 7 01-04-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-03-2007 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 14 jaar 20-01-2007 20
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 7 07-01-2007 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 29-12-2006 13
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 7 02-12-2006 21
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 7 25-11-2006 11
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 18-11-2006 17
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 04-11-2006 16
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 7 14-10-2006 12
51e Ronde van de Molen om de Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 6 01-10-2006 8
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 20-08-2006 2
Kreekkant Wielerronde Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 18-08-2006 6
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 6 09-07-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 6 24-06-2006 4
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 6 18-06-2006 5
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 6 05-06-2006 9
9e Mol Klim Jeugd Cat. 6 04-06-2006 5
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 6 28-05-2006 1
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 6 26-05-2006 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 6 21-05-2006 2
Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 6 07-05-2006 3
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 23-04-2006 3
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 17-04-2006 4
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 6 29-03-2006 4
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 05-11-2005 8
50e Ronde van de Molen om de Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 5 02-10-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 25-09-2005 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 11-09-2005 4
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 04-09-2005 3
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 4 28-08-2005 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2005 4
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 4 17-07-2005 4
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 4 02-07-2005 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 25-06-2005 3
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 4 19-06-2005 2
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 4 08-06-2005 2
Jeugd Klimomnium Jeugd Cat. 4 05-06-2005 1
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 04-06-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2005 1
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 4 22-05-2005 3
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 4 16-05-2005 1
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 4 08-05-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-04-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 23-04-2005 1
5e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 16-04-2005 2
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 4 10-04-2005 1
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-04-2005 2
Jeugdwedstrijd DJR Jeugd Cat. 4 03-04-2005 1
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2005 3
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 4 30-03-2005 3
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 28-03-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : 9e Sapim Paasronde Jeugd Cat. 4 27-03-2005 3
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 4 15-01-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 4 09-01-2005 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 26-12-2004 5
25e Jeugdveldrit van Lieshout ofwel 5e Landelijk Jeugdveldrittoernooi van Lieshout Jeugd Cat. 4 12-12-2004 4
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 4 04-12-2004 8
10e Driebergse Veldrit Jeugd Cat. 4 20-11-2004 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 12-09-2004 5
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 3 29-08-2004 6
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 04-07-2004 1
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2004 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 26-06-2004 4
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 3 09-06-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Westland Wil Vooruit Jeugd Cat. 3 29-05-2004 9
kNWU jeugdwedstrijd Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 23-05-2004 3
6e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 15-05-2004 2
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 3 30-04-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Bergeijk Jeugd Cat. 3 25-04-2004 4
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 28-03-2004 3
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 3 06-12-2003 5
Van Heeswijk Landelijk Jeugd Toernooi Veldrijden (Schijndel) Jeugd Cat. 3 08-11-2003 7
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 3 21-09-2003 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2003 1
21e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 31-08-2003 1
Jeugdronde Bergen op Zoom Jeugd Cat. 2 24-08-2003 3
Ronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 2 20-07-2003 3
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 13-07-2003 4
Landelijk Jeugd Toernooi ; Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 29-06-2003 2
1e Rabobank Jeugdwielerronde van Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2003 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 2 09-06-2003 4
Jeugdronde van Honselerdijk Jeugd Cat. 2 07-06-2003 3
Klimomnium Jeugd Cat. 2 01-06-2003 3
Omloop van de Hoekse Waard Jeugd Cat. 2 30-05-2003 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 18-05-2003 3
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 11-05-2003 6
25e Jubileum Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 03-05-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-04-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-04-2003 6
Jeugdcriterium te Velden (LB) Jeugd Cat. 2 13-04-2003 3
Int. Cyclo-Cross Heerlen; GP Heuts Automaterialen Topcompetitie Veldrijden Jeugd Cat. 2 25-01-2003 4
Rabo-Veldrit Jeugd Cat. 2 18-01-2003 5
Veldrit-weekend Schijndel Jeugd Cat. 2 05-01-2003 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 29-12-2002 6
NK Cyclo-Cross Jeugd Jeugd Cat. 2 07-12-2002 8
8e Veldrit Driebergen Jeugd Cat. 2 30-11-2002 9
Landelijke Jeugd Cyclo-Cross Jeugd Cat. 2 24-11-2002 10
1e Jeugdveldrit Moergestel Jeugd Cat. 2 23-11-2002 9
Landelijk Jeugdtoernooi Cyclo-Cross Jeugd Cat. 2 03-11-2002 7
Jeugd Cross Jeugd Cat. 2 02-11-2002 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.