Menno Huising

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 17-11-2019 7
19e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 22-10-2019 2
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 13-10-2019 3
Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2019 4
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 29-09-2019 2
47e editie Profronde Westland Nieuwelingen 01-08-2019 2
70e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 28-07-2019 1
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Nieuwelingen 21-07-2019 3
3 Nations Cup - Bar End Trophy Nieuwelingen 07-07-2019 11
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 61
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Nieuwelingen 22-06-2019 6
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Nieuwelingen 16-06-2019 2
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 19
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuwelingen 22-05-2019 8
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 10
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 20
Zwiep Trek mtb cup Nieuwelingen 12-05-2019 6
Koningscup Nieuwelingen 28-04-2019 3
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 42
Grote prijs Kivada Nieuwelingen 24-03-2019 9
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 17-02-2019 11
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 11
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 8
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 10
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 12
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 12
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 11
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 11
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 7 22-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 7 15-09-2018 1
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2018 5
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 7 01-09-2018 1
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (13-14 jr.) 25-08-2018 1
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 7 14-07-2018 1
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 11-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 5
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 7 23-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 19
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 27-05-2018 2
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 7 26-05-2018 1
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 4
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 12-05-2018 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 06-05-2018 11
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 7 28-04-2018 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2018 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 21-04-2018 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2018 2
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 07-04-2018 2
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 31-03-2018 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 17-03-2018 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 10-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 1
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 1
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2017 2
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 23-12-2017 1
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 25-11-2017 1
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 19-11-2017 1
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 18-11-2017 2
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 11-11-2017 1
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 30-09-2017 5
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 16-09-2017 1
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 6 09-09-2017 2
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 02-09-2017 1
Benelux Cup Jeugd (13-14 jr.) 26-08-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 5
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 05-07-2017 2
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 24-06-2017 1
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 17-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 1
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 6 03-06-2017 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 20-05-2017 1
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 6 13-05-2017 5
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 06-05-2017 6
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 30-04-2017 1
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 29-04-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 18
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 16-04-2017 1
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 6 15-04-2017 1
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 08-04-2017 5
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 01-04-2017 1
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 6 25-03-2017 1
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 6 18-03-2017 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 11-03-2017 1
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 6 21-01-2017 2
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 6 08-01-2017 1
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2016 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2016 1
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 2
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 27-11-2016 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 1
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 06-11-2016 1
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 16-10-2016 4
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 5 08-10-2016 1
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 01-10-2016 2
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 5 17-09-2016 6
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 5
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (11-12 jr.) 27-08-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 2
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2016 2
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 5 25-06-2016 5
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 23
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2016 3
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 5 21-05-2016 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 6
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-04-2016 10
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 5 16-04-2016 2
LJC Sittard Jeugd Cat. 5 09-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 5 26-03-2016 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 19-03-2016 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 12-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 2
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 18
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 4 26-09-2015 2
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 19-09-2015 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 1
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 4 27-06-2015 7
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 13-06-2015 7
LJC Wijchen Jeugd Cat. 4 06-06-2015 5
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 4 09-05-2015 5
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 02-05-2015 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 25-04-2015 4
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 4 18-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 6
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 28-03-2015 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 21-03-2015 5
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 14-03-2015 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 13-09-2014 11
Finale topcompetitie Jeugd (8-10 jr.) 30-08-2014 1
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 14-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 10
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2014 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-04-2014 4
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 3
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Funklasse Jeugd (8-10 jr.) 07-09-2013 5
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 2 01-06-2013 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.