Babette Reijm

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 12-09-2015 25
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 21
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 38
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 29
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 46
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 28-12-2014 11
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 27-12-2014 10
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 27-12-2014 6
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 20
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 17
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 6 20-09-2014 9
Klompenronde Jeugd Cat. 6 13-09-2014 21
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 29
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 25
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 27
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-05-2014 30
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 36
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 16
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 26
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 25
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 17
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 23
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 26
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 34
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 19
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 16-08-2013 11
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 5 07-07-2013 9
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 8
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 10
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 17
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 38
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 13
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 17
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 19-05-2013 20
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 29
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 13
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 16
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 16
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 26
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 4 26-08-2012 24
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 26-08-2012 18
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 31
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 01-07-2012 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 25
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 33
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 13
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 19
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 13
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 16
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 20
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 28
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 34
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 21
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 18
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 31
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 17
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 27
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 23
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 16
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 04-06-2011 15
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 25
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 4 22-05-2011 15
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 23
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 25
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 28
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 42
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 27
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 41
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 23
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 26-06-2010 26
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 12-06-2010 12
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-06-2010 19
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 23
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 20
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2010 10
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2010 27
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 2 17-04-2010 15
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 10
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 23

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.