Dennis Mertens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
72e Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 27
Van den Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 31-03-2019 75
36e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 11-06-2018 39
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 34
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 18-09-2016 29
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 121
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Junioren 22-05-2016 19
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junioren 18-05-2016 29
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 29
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 30
62e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2016 6
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 66
66 ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-04-2016 13
50e Grote Ronde van Gerwen Junioren 28-03-2016 22
Omloop van Schijndel Junioren 06-03-2016 16
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Junioren 31-10-2015 14
7e Veldrit van Montfoort Junioren 03-10-2015 18
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 26
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 29
78e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 10-09-2015 11
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 19
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 79
41e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 12-07-2015 14
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 32
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 3
Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 28-06-2015 25
45e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 20-06-2015 24
62e Ronde van papendrecht Nieuwelingen 06-06-2015 12
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 16
40e Wielerronde van Yerseke Nieuwelingen 30-05-2015 17
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 27-05-2015 22
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 28
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 23
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 58
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 27
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 24
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 18
EVM19 Wielerevent Maurik Nieuwelingen 08-11-2014 32
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-10-2014 29
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 18-10-2014 31
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 43
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 28
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 35
77e Kermisronde Nieuwelingen 11-09-2014 27
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 29
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 06-07-2014 18
32e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 28-06-2014 25
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 25-05-2014 24
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 33
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 29
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 44
NK veldrijden Nieuwelingen 11-01-2014 54
Veldrit Jeugd & Senioren Nieuwelingen 23-11-2013 22
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 02-11-2013 17
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 29-09-2013 29
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 23-06-2013 13
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 7 02-06-2013 10
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 7 01-06-2013 13
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 25-05-2013 20
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 7 20-05-2013 14
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 19-05-2013 32
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 11-05-2013 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 09-05-2013 25
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-05-2013 14
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2013 20
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-04-2013 15
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 27-04-2013 10
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-04-2013 15
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 14-04-2013 12
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 07-04-2013 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-04-2013 26
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 30-03-2013 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2013 19
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 7 26-01-2013 29
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 20-01-2013 18
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 7 06-01-2013 19
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 01-12-2012 27
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 7 27-10-2012 18
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 6 16-09-2012 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 21
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 27
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 21
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 14-07-2012 14
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 07-07-2012 21
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 34
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 24-06-2012 17
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 34
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 21
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 19-05-2012 13
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 27
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 46
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 22
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 06-05-2012 16
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 29
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 8
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 21-04-2012 14
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 19
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 29
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 14
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 20
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 18
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 28
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 48
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 28
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 49
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2011 15
st Linie Crossers Jeugd Cat. 5 19-06-2011 20
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 5 05-06-2011 9
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 28-05-2011 27
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 21
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 27
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2011 13
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-04-2011 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 26
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 24
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 30
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 35
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 22
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 31
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 26-06-2010 9
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 22
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 4 13-06-2010 21
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2010 15
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 25
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 20
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 31
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 27
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 33
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 18
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 21
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 36
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 41
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 20
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 31
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 22
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 18-07-2009 10
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 3 04-07-2009 22
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 27
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 19
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 06-06-2009 22
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 29
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 23
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 19
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 36
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 25
Groesbike Festival 2003 (Europa Cup MTB) Nieuwelingen 21-06-2003 29

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.