Pete Uptegrove

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 82
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 16
Vestingcross Hulst Junioren 17-02-2019 10
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Junioren 26-01-2019 6
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 7
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Junioren 05-01-2019 3
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 2
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junioren 09-12-2018 7
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 08-12-2018 1
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 1
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 18-11-2018 1
TC - Janet Memorial Veldrit Junioren 17-11-2018 3
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 10-11-2018 1
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 3
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 1
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 18
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 6
1e Nationale Kleeberg Cross Junioren 08-09-2018 11
Vestingcross Hulst Junioren 18-02-2018 15
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Junioren 27-01-2018 10
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 18
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 06-01-2018 15
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Junioren 24-12-2017 3
Nationale veldrit van Wierden Junioren 17-12-2017 5
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Junioren 10-12-2017 11
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 26-11-2017 3
Veldrit van Oudewater Junioren 25-11-2017 4
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 19-11-2017 8
Janet Memorial Junioren 18-11-2017 5
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Junioren 12-11-2017 4
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 14
17e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 24-10-2017 10
6e Nationale veldrit van Rhenen Junioren 21-10-2017 9
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 01-10-2017 35
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 20
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 72
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 34
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 12
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuwelingen 20-05-2017 22
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 25
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 69
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 22
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 36
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 9
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 15
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 13
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2016 10
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 18-12-2016 9
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 9
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 18
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2016 13
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 03-12-2016 8
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 27-11-2016 7
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 26-11-2016 10
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 14
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuwelingen 19-11-2016 8
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 18
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Nieuwelingen 06-11-2016 5
Nationale veldrit Nieuwelingen 30-10-2016 11
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 11
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 7
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 8
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 10
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 11
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 14
8e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 01-10-2016 4
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 16
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 32
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 19
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 28-05-2016 7
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 12
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 37
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 16
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 01-05-2016 18
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 19
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 41
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 43
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 28
5e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 23-01-2016 22
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 31
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2016 19
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 29
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 16
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuwelingen 05-12-2015 13
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Nieuwelingen 29-11-2015 15
Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 28-11-2015 11
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 21-11-2015 8
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 17
4e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 14-11-2015 12
Nationale veldrit Almelo Nieuwelingen 01-11-2015 12
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 18
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 04-10-2015 23
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 20
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 7 13-09-2015 4
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 06-09-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 8
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 13
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 14-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 31-05-2015 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 14-05-2015 5
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 7 10-05-2015 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 09-05-2015 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 7
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2015 10
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 6
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 7 19-04-2015 8
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 6
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 18
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 10-01-2015 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 7 04-01-2015 9
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 03-01-2015 10
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2014 8
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 7 13-12-2014 13
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 07-12-2014 7
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 29-11-2014 9
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2014 10
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 16-11-2014 7
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 08-11-2014 18
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 26-10-2014 5
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-10-2014 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 19-10-2014 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 12-10-2014 15
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 6 28-09-2014 6
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 6 14-09-2014 5
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 6 07-09-2014 5
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 24-08-2014 10
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 10
Baanomnium Jeugd Cat. 6 22-06-2014 4
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 9
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2014 4
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 13
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 25-05-2014 2
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 6 18-05-2014 4
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 3
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 21-04-2014 7
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 20-04-2014 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 10
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 10
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 15-12-2013 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 08-12-2013 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 5
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 01-12-2013 10
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2013 2
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 10
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 6 17-11-2013 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 2
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 12
Nationale veldrit Jeugd Cat. 6 03-11-2013 7
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 45
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 10
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 15-09-2013 4
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 5
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 6
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 7
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 30-06-2013 1
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 5
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 02-06-2013 1
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2013 2
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 9
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 25-05-2013 7
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 5 19-05-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 20
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-04-2013 4
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 5 21-04-2013 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-04-2013 2
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 1
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 4
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 06-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 5
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 10
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 14
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 4
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 23-12-2012 2
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 09-12-2012 9
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 8
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2012 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 8
pietencross Jeugd Cat. 5 25-11-2012 4
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 8
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 18-11-2012 6
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 17-11-2012 8
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2012 3
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 8
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 5 28-10-2012 4
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 9
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 13
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 5
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 02-09-2012 6
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 15-07-2012 5
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 10
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 03-06-2012 5
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 02-06-2012 5
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 3
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 26-05-2012 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 20-05-2012 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 13
RABO Komtoer Jeugd Cat. 4 13-05-2012 6
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 21-04-2012 5
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2012 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 12
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 21-01-2012 4
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 15-01-2012 4
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 4 14-01-2012 4
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 17-12-2011 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 6
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 7
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 03-12-2011 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 4
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 6
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 7
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-11-2011 7
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 4 13-11-2011 4
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 06-11-2011 3
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 12
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 5
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 18-09-2011 3
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 3 10-09-2011 4
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2011 2
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 13
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2011 2
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 4
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 4
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 3 19-06-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 6
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 05-06-2011 1
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 3 04-06-2011 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 2
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 29-05-2011 3
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 22-05-2011 4
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 3 08-05-2011 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 6
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 4
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 3
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2011 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 Jongens 03-04-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 3
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 02-01-2011 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 29-12-2010 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 18-12-2010 11
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 12-12-2010 5
pietencross Jeugd Cat. 3 28-11-2010 3
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 6
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 9
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 20-11-2010 5
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 7
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 3 07-11-2010 3
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 9
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 31-10-2010 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2010 13
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2010 11
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 09-10-2010 4
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 26-09-2010 7
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 2 12-09-2010 2
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 05-09-2010 7
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 04-07-2010 2
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 2 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 16
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 06-06-2010 2
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 05-06-2010 6
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 2 30-05-2010 3
Baanomnium Jeugd Cat. 2 24-05-2010 6
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 2 16-05-2010 3
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 2 13-05-2010 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 8
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 24-04-2010 2
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 2 18-04-2010 1
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 3
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 04-04-2010 2
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 2 27-03-2010 1
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 2 17-01-2010 3
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 10-01-2010 4
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 1
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 27-12-2009 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-12-2009 3
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 2 13-12-2009 1
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 1
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 05-12-2009 2
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2009 1
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 3
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 22-11-2009 2
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 15-11-2009 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 08-11-2009 2
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2009 3
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 2 31-10-2009 4
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 2
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 20-09-2009 3
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 1 13-09-2009 1
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 06-09-2009 2
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-07-2009 1
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-07-2009 2
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 12-07-2009 2
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 1
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 28-06-2009 1
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 21-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 2
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 07-06-2009 1
Baanomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2009 1
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 21-05-2009 1
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 17-05-2009 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 4
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 1 10-05-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2009 2
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 26-04-2009 2
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 19-04-2009 1
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 12-04-2009 2
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 05-04-2009 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 3
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 18-01-2009 1
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 1 04-01-2009 5
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 1 03-01-2009 1
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 28-12-2008 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 27-12-2008 3
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 1 20-12-2008 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 14-12-2008 4
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 1 07-12-2008 3
Pietencross Jeugd Cat. 1 30-11-2008 3
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 23-11-2008 4
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 1 09-11-2008 5
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 02-11-2008 6
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 26-10-2008 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.