Nina Spapen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 108
18e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 09-03-2019 21
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junior-Vrouwen 29-12-2018 6
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junior-Vrouwen 28-12-2018 10
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2018 1
Ronde van Twente Nieuweling-Meisjes 07-07-2018 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-07-2018 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 5
Ronde van Elden Nieuweling-Meisjes 17-06-2018 6
Hart van Gilze Funklasse 10-06-2018 40
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 1
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 23-05-2018 2
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 1
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 1
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 11
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuweling-Meisjes 07-04-2018 26
17e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 10-03-2018 5
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 21-01-2018 3
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 14-01-2018 4
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 07-01-2018 5
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 10
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 11
56e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 10
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 01-07-2017 9
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 21-06-2017 24
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 28
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Nieuweling-Meisjes 07-06-2017 3
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 1
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuweling-Meisjes 27-05-2017 14
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 9
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 12
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 2
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 6
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 6
KNWU Grote Prijs Jan Derksen 2017 Nieuweling-Meisjes 22-01-2017 2
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuweling-Meisjes 15-01-2017 5
Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 08-01-2017 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 13
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 6 22-05-2016 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 7
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 1
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 2
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 1
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 15
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR DIVLIC 17-01-2016 1
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT DIVLIC 03-01-2016 1
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 23
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 5
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 3
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 1
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 5 16-08-2015 2
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 04-07-2015 2
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 11
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 9
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 4
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2015 1
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 35
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 04-04-2015 2
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-01-2015 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 20
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 13
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 18
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 7
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 17
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 17
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 19
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 02-11-2014 19
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 18
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 19-10-2014 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 8
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 31-08-2014 10
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 28-06-2014 3
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 15-06-2014 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 5
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 1
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 25-05-2014 1
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 24-05-2014 1
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 3
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 04-05-2014 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2014 3
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 26-04-2014 1
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 1
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 19-04-2014 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 1
Criterium Jeugd Cat. 4 06-04-2014 1
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 05-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 15-03-2014 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-01-2014 6
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 29-12-2013 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 12
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 15-12-2013 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 4
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 5
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 4 30-11-2013 7
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 17-11-2013 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 16-11-2013 4
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 5
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 4
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 4
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 13-10-2013 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 5
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 2
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 3
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 07-07-2013 5
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 4
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 7
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 14
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 3 02-06-2013 3
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 4
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 25-05-2013 2
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 9
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 7
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 11-05-2013 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 14
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-05-2013 4
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 6
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 3 22-12-2012 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 09-12-2012 11
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 08-12-2012 4
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2012 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 7
pietencross Jeugd Cat. 3 25-11-2012 5
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2012 3
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 9
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 5
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-10-2012 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 13-10-2012 6
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 15-09-2012 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2012 7
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 14-07-2012 1
Criterium Volendam Jeugd Cat. 2 08-07-2012 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 01-07-2012 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 17-06-2012 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 09-06-2012 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 03-06-2012 3
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-06-2012 3
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 2 28-05-2012 5
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 26-05-2012 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 20-05-2012 4
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 19-05-2012 16
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 8
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 13-05-2012 3
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 06-05-2012 3
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 05-05-2012 3
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 2 29-04-2012 1
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 21-04-2012 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 15-04-2012 1
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 2 09-04-2012 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 07-04-2012 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 01-04-2012 1
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 1
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 2 11-03-2012 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 10 jaar 21-01-2012 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 15-01-2012 3
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 2 14-01-2012 4
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 2 08-01-2012 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 17-12-2011 2
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 10-12-2011 4
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 26-11-2011 2
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 20-11-2011 3
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-11-2011 6
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 12-11-2011 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 30-10-2011 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 23-10-2011 5
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 2 22-10-2011 5
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 15-10-2011 4
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 18-09-2011 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 17-09-2011 4
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 11
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2011 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2011 10
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 16-07-2011 3
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 2
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 2
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 26-06-2011 2
st Linie Crossers Jeugd Cat. 1 19-06-2011 1
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-06-2011 2
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 1 05-06-2011 4
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 3
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 1 29-05-2011 2
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 2 22-05-2011 3
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 1 15-05-2011 1
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 7
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2011 3
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 1 25-04-2011 1
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 24-04-2011 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-04-2011 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-01-2011 3
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 1 15-01-2011 4
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2011 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 02-01-2011 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 29-12-2010 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 18-12-2010 5
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 12-12-2010 2
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 05-12-2010 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 04-12-2010 1
pietencross Jeugd Cat. 1 28-11-2010 2
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 27-11-2010 2
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 1 21-11-2010 1
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 20-11-2010 3
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 14-11-2010 2
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 06-11-2010 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 31-10-2010 4
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 23-10-2010 3
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 1 16-10-2010 1
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 09-10-2010 4
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 26-09-2010 9
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 13
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 11-09-2010 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 20
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 11-07-2010 8
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 04-07-2010 14
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2010 7
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 05-06-2010 8
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 14
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 11
Baanomnium Jeugd Cat. 1 24-05-2010 9
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 1 23-05-2010 8
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 10
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 08-05-2010 4
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 6
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 25-04-2010 10
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 24-04-2010 4
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 18-04-2010 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 8
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-04-2010 4
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 04-04-2010 3
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 1 28-03-2010 5
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 24-03-2010 5
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 1 14-03-2010 2
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 1 17-01-2010 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 10-01-2010 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 03-01-2010 8
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 27-12-2009 4
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 1 13-12-2009 6
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2009 9
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 1 05-12-2009 6
Pietencross Jeugd Cat. 1 29-11-2009 10
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 28-11-2009 3
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 1 21-11-2009 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 08-11-2009 8
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2009 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.