Max Lincel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2019 2
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 2
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 28-06-2019 3
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 5 23-06-2019 2
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 22-06-2019 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 6
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 25-05-2019 7
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 18-05-2019 4
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 5 15-05-2019 1
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 12-05-2019 2
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 2
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 11
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 04-05-2019 3
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2019 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2019 3
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 22-04-2019 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 20-04-2019 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 14-04-2019 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2019 2
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 3
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 30-03-2019 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 11
Alpencross Assen Jeugd Cat. 5 19-01-2019 7
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 5 06-01-2019 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 9
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 7
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 11
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 10
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 14
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 5 25-11-2018 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 9
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 8
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 4
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 04-11-2018 10
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 21-10-2018 10
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 10
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 1
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 2
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 26-08-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 6
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-07-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-06-2018 6
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 10-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 12
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 4
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 6
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2018 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 06-05-2018 3
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 05-05-2018 3
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-04-2018 3
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 21-04-2018 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 7
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2018 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 6
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 4
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 26-08-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 5
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 7
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 07-05-2017 3
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 4
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 3 23-04-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 4
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 17-04-2017 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 3
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 7
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 6
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 8
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 15
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 20
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 6
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 22-10-2016 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 2
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 01-07-2016 4
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 26-06-2016 4
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 2 19-06-2016 4
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 4
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 4
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 3
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 2 05-05-2016 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 2 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 3
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 2
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 09-04-2016 2
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-03-2016 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 7
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 3
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2015 4
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 5
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 2 20-12-2015 10
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 10
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 13-12-2015 9
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 28-11-2015 4
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 8
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 01-11-2015 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 6
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 24-10-2015 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 5
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 20-09-2015 4
7e Jeugd Ploegentijdrit Jeugd Cat. 1 13-09-2015 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 1 30-08-2015 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 5
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 23-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 3
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 05-07-2015 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 10
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 7
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 31-05-2015 5
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 1 30-05-2015 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 3
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 1 23-05-2015 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 14-05-2015 5
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 1 10-05-2015 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2015 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 1 25-04-2015 3
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 1 19-04-2015 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 18-04-2015 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-04-2015 5
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 6
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 28-03-2015 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 24-01-2015 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 17-01-2015 4
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2015 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 1 04-01-2015 6
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 03-01-2015 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.