Maud Rijnbeek

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Vrouwen 12-01-2019 6
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junior-Vrouwen 30-12-2018 1
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junior-Vrouwen 29-12-2018 6
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junior-Vrouwen 28-12-2018 3
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junior-Vrouwen 27-12-2018 16
TC - Deining Strandrace Licentiehouders Vrouwen 16-12-2018 6
NK Omnium Junior-Vrouwen 02-12-2018 1
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 5
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 7
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Vrouwen 03-11-2018 6
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 5
Finale KNWU Tijdritcompetitie Nieuweling-Meisjes 15-09-2018 1
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 2
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes Eindklassement 02-09-2018 3
81e Kermisronde Roosendaal Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 2
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 5
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 3
Ronde van Ede (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 22-08-2018 4
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Nieuweling-Meisjes 19-08-2018 2
Ronde van Twente Nieuweling-Meisjes 07-07-2018 5
TCM - Klimtijdrit Vaals Junior-Vrouwen 04-07-2018 1
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 27-06-2018 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 2
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 10-06-2018 1
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 7
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 1
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 2
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 3
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 4
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 08-05-2018 2
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 4
Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 2
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuweling-Meisjes 19-04-2018 1
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 14-04-2018 2
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuweling-Meisjes 07-04-2018 7
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 11
17e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 10-03-2018 11
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Vrouwen 13-01-2018 5
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 07-01-2018 2
TC 4 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Licentiehouders Vrouwen 03-12-2017 6
Subaru Beach Battle Licentiehouders Vrouwen 26-11-2017 6
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 10
TC 3 - Paal 17 Strandrace Licentiehouders Vrouwen 18-11-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 2
11e Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 10-09-2017 3
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 09-09-2017 15
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Nieuweling-Meisjes 03-09-2017 7
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Nieuweling-Meisjes 02-09-2017 3
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Nieuweling-Meisjes 26-08-2017 6
56e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 3
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 21-06-2017 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 7
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 2
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 13
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-05-2017 3
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 1
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 15-04-2017 8
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 6
Kampioenschap van Hoorn (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 02-04-2017 4
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 11
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuweling-Meisjes 29-01-2017 3
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuweling-Meisjes 15-01-2017 4
Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 08-01-2017 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 7
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 5
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 28-08-2016 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 21-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 4
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 26-06-2016 3
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 7
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 6 19-06-2016 4
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 9
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 9
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 6 14-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 05-05-2016 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2016 6
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 6 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 17-04-2016 1
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 1
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 09-04-2016 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 03-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 6
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-03-2016 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 7
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR DIVLIC 17-01-2016 2
NK Derny's & Jeugdomnium DIVLIC 06-12-2015 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 2
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 7
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 2
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 2
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 5 30-05-2015 2
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 17-05-2015 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 14-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 5 10-05-2015 3
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 5 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 8
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 25-04-2015 4
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 5 19-04-2015 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 5
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen DIVLIC 08-11-2014 2
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 1
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 3
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 1
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 1
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 2
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-06-2014 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 22-06-2014 4
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 21-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-05-2014 1
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 4 25-05-2014 5
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 24-05-2014 2
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 18-05-2014 2
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 4 11-05-2014 2
5-Banen Toernooi ASC Olympia DIVLIC 08-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 03-05-2014 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 2
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 13-04-2014 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 2
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 06-04-2014 2
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 05-04-2014 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 15-03-2014 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-01-2014 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 12
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 7
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 7
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 4
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 12
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 6
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 17-08-2013 6
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 20
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 4
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 17
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 12
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 2
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 8
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 4 26-05-2013 5
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 12
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 20
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 11
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 6
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 13
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 7
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 20-04-2013 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 14-04-2013 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 10
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 07-04-2013 5
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 16-03-2013 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 9
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 5
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 6
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 26-08-2012 2
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 15-07-2012 2
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 01-07-2012 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-06-2012 2
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 09-06-2012 2
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 27-05-2012 1
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 2 26-05-2012 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 17-05-2012 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 13-05-2012 1
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2012 1
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 3
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 2 21-04-2012 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 2 15-04-2012 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 14-04-2012 1
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 2 07-04-2012 1
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 01-04-2012 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 17-03-2012 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2011 6
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 11-09-2011 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 2
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2011 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 28-08-2011 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 6
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 1 20-08-2011 2
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 25-06-2011 1
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2011 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 02-06-2011 1
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 1 29-05-2011 1
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2011 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-05-2011 1
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 15-05-2011 2
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 5
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 1 17-04-2011 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-04-2011 4
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 1 10-04-2011 1
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 03-04-2011 2
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 19-09-2010 3
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 11-09-2010 5
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-09-2010 8
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 1 27-06-2010 4
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 1 20-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2010 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 4