Ilse Groen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 31
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 26
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 45
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 14-05-2015 28
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 10-05-2015 23
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 4 09-05-2015 20
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 24
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 25-04-2015 21
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2015 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 18
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 26
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 27
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 28-03-2015 20
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-03-2015 15
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 3 21-09-2014 10
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 20-09-2014 10
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-09-2014 10
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 31-08-2014 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2014 14
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 3 24-08-2014 16
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 16-08-2014 21
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 06-07-2014 10
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-06-2014 11
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 21-06-2014 11
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 15-06-2014 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 22
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-05-2014 27
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 19
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 18-05-2014 7
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 18
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 10-05-2014 16
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 03-05-2014 20
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2014 16
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2014 15
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 06-04-2014 14
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 05-04-2014 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-01-2014 18
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 29-12-2013 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 22-12-2013 22
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 3 21-12-2013 24
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 3 17-11-2013 20
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 03-11-2013 21
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 27-10-2013 24
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-10-2013 15
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 13-10-2013 19
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2013 14
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 08-09-2013 14
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 2 01-09-2013 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 31-08-2013 10
2e Rabobank Jeugdronde van Annen Jeugd Cat. 2 27-07-2013 11
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 22-06-2013 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 15-06-2013 12
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 27
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 2 05-06-2013 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 01-06-2013 9
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 2 25-05-2013 15
Ronde van Elim Jeugd Cat. 2 18-05-2013 22
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 09-05-2013 28
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 04-05-2013 10
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2013 15
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-04-2013 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 14-04-2013 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 13-04-2013 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 07-04-2013 10
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 26-01-2013 10
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 2 06-01-2013 14
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 2 22-12-2012 8
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 18-11-2012 9
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 2 14-10-2012 8
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 1 23-09-2012 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 9
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 1 28-07-2012 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 23-06-2012 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 09-06-2012 15
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 02-06-2012 8
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 1 26-05-2012 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 17-05-2012 18
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 13-05-2012 7
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 12-05-2012 7
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 05-05-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 22-04-2012 9
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 15-04-2012 6
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2012 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2012 9
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 1 16-10-2011 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2011 23
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 02-06-2011 25
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 29-05-2011 14
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 1 22-05-2011 3
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 15-05-2011 16
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 30-04-2011 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2011 14
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 1 17-04-2011 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 10-04-2011 13
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 02-04-2011 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.