Cedric Jager

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 17-07-2019 4
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 29-06-2019 6
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 20
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 13
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 5
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2019 6
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 22-04-2019 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 13
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 6
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 2
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-03-2019 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 11
Alpencross Assen Jeugd Cat. 6 19-01-2019 5
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 10
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 6
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 6
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 8
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 7
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 6 10-11-2018 8
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 3
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 12
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 6
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 5 01-09-2018 3
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 5 23-07-2018 2
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 11-07-2018 6
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 07-07-2018 2
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 30-06-2018 2
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 5 23-06-2018 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 7
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 9
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 5 26-05-2018 4
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 5
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2018 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 4
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 4
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 5 28-04-2018 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 9
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 4
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 02-04-2018 2
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 8
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 3
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 8
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 2
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 4
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 6
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 9
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 5
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 5 02-12-2017 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 4
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 3
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 2
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 26-08-2017 1
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 4 19-08-2017 1
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 01-07-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 4 24-06-2017 5
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 17-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 5
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 4 05-06-2017 2
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 3
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 6
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 2
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 4 29-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 4
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2017 4
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 15-04-2017 4
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 5
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 4
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 4
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 3
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 1
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 1
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 1
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 3
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 1
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 1
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 20-08-2016 1
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 02-07-2016 1
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2016 5
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 3
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 3
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 14-05-2016 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2016 2
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-04-2016 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 1
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 3
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 19-03-2016 6
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 7
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 13
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 3 05-12-2015 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 12
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 10
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 12
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 4
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 2
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2015 5
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 25-07-2015 1
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 04-07-2015 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 27-06-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 3
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 14-05-2015 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2015 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 18-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 6
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 4
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 28-03-2015 2
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 21-03-2015 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 3
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2014 2
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 05-07-2014 6
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 21-06-2014 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 14-06-2014 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 29-05-2014 4
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 24-05-2014 2
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 10-05-2014 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 03-05-2014 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 26-04-2014 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2014 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 12-04-2014 2
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2014 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.