Lars Laan

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 16-11-2019 3
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 5 09-11-2019 2
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 03-11-2019 3
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2019 2
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 27-10-2019 2
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 5 26-10-2019 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2019 2
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 13-10-2019 5
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 4 21-09-2019 10
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 4 14-09-2019 9
MTB LJC Bavelse Berg(let op clubparkoers WV Bredaen let op de gewijzigde starttijden. Jeugd Cat. 4 07-09-2019 8
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 4 31-08-2019 4
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 4 29-07-2019 13
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 25-05-2019 5
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 4 19-05-2019 3
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 4 18-05-2019 3
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 4 11-05-2019 6
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Jeugd Cat. 4 04-05-2019 6
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 4 27-04-2019 7
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 14-04-2019 6
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 4 13-04-2019 15
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 06-04-2019 8
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 4 31-03-2019 4
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 30-03-2019 36
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 23-03-2019 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 09-03-2019 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 26-01-2019 3
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 4 20-01-2019 2
Alpencross Assen Jeugd Cat. 4 19-01-2019 1
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 4
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 1
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 1
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 2
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 2
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 1
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 2
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 9
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 04-11-2018 3
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 1
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 21-10-2018 2
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 20-10-2018 2
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 3
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 3 22-09-2018 7
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 3 15-09-2018 12
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 3 01-09-2018 5
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 26-08-2018 1
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (8-10 jr.) 25-08-2018 3
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 3 18-08-2018 4
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 3 14-07-2018 4
Bar End LJC Jeugd Cat. 3 07-07-2018 6
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 3 23-06-2018 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 8
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 3 27-05-2018 1
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 3 26-05-2018 2
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 06-05-2018 5
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 3 28-04-2018 6
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2018 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 21-04-2018 2
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 15-04-2018 2
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 07-04-2018 9
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 17-03-2018 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 10-03-2018 4
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 27-01-2018 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 1
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 5
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 1
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 3
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 1
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 3 02-12-2017 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 1
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 1
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 05-11-2017 2
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 2
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 4
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 30-09-2017 11
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 2 09-09-2017 6
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 2 02-09-2017 7
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 5
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 2 01-07-2017 6
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 2 24-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 4
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 21-05-2017 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 13-05-2017 4
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 07-05-2017 1
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2017 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 3
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 1
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 08-04-2017 1
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 2 01-04-2017 6
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 2 18-03-2017 6
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 11-03-2017 7
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 2 21-01-2017 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2016 4
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 1
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 1
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 2
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 12-11-2016 2
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 06-11-2016 1
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 2 22-10-2016 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 10-09-2016 2
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 3
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 20-08-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-06-2016 2
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 28-05-2016 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 1 21-05-2016 1
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 15-05-2016 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 05-05-2016 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-04-2016 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2016 5
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 09-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 9
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 1 23-01-2016 4
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 19-12-2015 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 28-11-2015 4
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 08-11-2015 8
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2015 5
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 24-10-2015 5
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 1 17-10-2015 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.