Isere Koster

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 18-08-2019 7
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 4 23-06-2019 11
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 4 22-06-2019 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 12
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 09-06-2019 9
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 19
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 30-05-2019 15
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 26-05-2019 17
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 18-05-2019 5
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 4 12-05-2019 7
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 4 11-05-2019 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 8
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 06-04-2019 6
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 30-03-2019 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 6
Alpencross Assen Jeugd Cat. 4 19-01-2019 9
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 12
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 22-12-2018 8
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 9
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 14
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 17
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 4 25-11-2018 10
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 5
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 16
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 04-11-2018 15
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 8
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 21-10-2018 16
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 11
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 30-09-2018 9
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 12
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2018 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 25-08-2018 5
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 19-08-2018 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 13
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 14
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 17
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 10
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 8
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 3 13-05-2018 12
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 26
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 12
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 18
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 12
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 19
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 15
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 21
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 24
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 12
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 18
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 20
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 14
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 19-11-2017 10
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 04-11-2017 13
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 17
Klompenronde Jeugd Cat. 2 09-09-2017 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 13
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 11
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 6
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 2 24-06-2017 12
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 18-06-2017 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 21
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-05-2017 9
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 2 20-05-2017 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 13-05-2017 18
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 06-05-2017 14
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 01-04-2017 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.