Mark Eikelenboom

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2012 24
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 31
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 26
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 18
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 21
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 22-05-2011 20
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 13
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 27
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 23
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 25
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 37
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 24
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 20
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 31-10-2010 22
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 24
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 22
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 19-09-2010 16
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 18
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 2 27-06-2010 5
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 9
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 2 13-06-2010 10
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 12
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 15
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 20
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 2 16-05-2010 7
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 2 13-05-2010 4
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 9
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2010 14
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 18-04-2010 21
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 13
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 11
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 13
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 16
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 14
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 8
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 2 17-01-2010 17
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 15
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 2 13-12-2009 13
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 20
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 14-11-2009 11
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 08-11-2009 16
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2009 8
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 01-11-2009 8
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 8
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 20-09-2009 6
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 16
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 6
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 5
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 5
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-07-2009 6
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-07-2009 12
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 11
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 21-06-2009 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 6
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 18-01-2009 11
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 1 04-01-2009 9
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 1 20-12-2008 8
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 14-12-2008 9
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 1 07-12-2008 6
Pietencross Jeugd Cat. 1 30-11-2008 6
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 23-11-2008 5
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 1 09-11-2008 7
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 02-11-2008 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 26-10-2008 9
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 1 25-10-2008 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.