Danny Turkstra

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 6 29-07-2019 34
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 6 13-07-2019 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 22
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 22
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 6 06-07-2019 31
Jan Plat Ronde Jeugd Cat. 6 29-06-2019 7
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 6 22-06-2019 23
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 41
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 21
EnergyStock Jeugdronde Veendam , NHC Handbike en Amateurs/Junioren Jeugd Cat. 6 26-05-2019 8
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 25-05-2019 18
de Ronde van De Wijk Jeugd Cat. 6 19-05-2019 8
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 20
Districtskampioenschappen MTB Jeugd Noord Nederland DIVLIC 12-05-2019 3
Districtskampioenschappen MTB Jeugd Noord Nederland DIVLIC 12-05-2019 6
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 6 11-05-2019 13
OWC jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 04-05-2019 13
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 15
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2019 5
Eierrace 2019 Jeugd Cat. 6 22-04-2019 2
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 DIVLIC 21-04-2019 9
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 20
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-04-2019 3
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 06-04-2019 19
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 9
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 30-03-2019 23
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 12
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 9
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-03-2019 33
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-03-2019 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 19
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 19
Alpencross Assen Jeugd Cat. 6 19-01-2019 6
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 7
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 10
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 16
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 5
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 10
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 14
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2018 8
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 4
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 09-12-2018 10
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 18
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 10
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 DIVLIC 25-11-2018 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 18
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 16
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 6 10-11-2018 7
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 04-11-2018 7
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 8
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2018 5
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 9
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 21-10-2018 6
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 13
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 24
Zechstein Borgerswold Classic DK DIVLIC 07-10-2018 1
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 14
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 5 16-09-2018 2
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 20
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 4
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 5 02-09-2018 5
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 9
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 18-08-2018 7
39ste Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 14-07-2018 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 14
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 19
Bar End LJC Jeugd Cat. 5 07-07-2018 27
Jeugd ronde van Haarle Jeugd Cat. 5 30-06-2018 4
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 5 23-06-2018 17
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 17
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 5 10-06-2018 3
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 5 02-06-2018 4
2e Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 5 27-05-2018 2
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 26-05-2018 12
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 13
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 5 06-05-2018 3
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 5 28-04-2018 17
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2018 13
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 4
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 21-04-2018 9
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 15-04-2018 11
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 7
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 5 02-04-2018 2
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 31-03-2018 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 6
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-03-2018 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 16
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 6
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 5
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 4
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 1
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 7
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 6
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 4
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 3
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 4
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 1
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 5 02-12-2017 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 3
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 10
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 14
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 7
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 12
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 5
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 4
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 13
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 18
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 10
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 4 17-09-2017 3
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 16-09-2017 15
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 7
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 02-09-2017 8
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 19-08-2017 2
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 4 15-07-2017 7
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 4 08-07-2017 2
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 11
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 12
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 4 17-06-2017 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 14
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 4 03-06-2017 10
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 4 21-05-2017 4
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-05-2017 3
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 13-05-2017 26
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 07-05-2017 3
Jeugd Ronde van Assen 2017 Jeugd Cat. 4 06-05-2017 2
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2017 7
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2017 6
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 19
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 22-04-2017 5
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 4 17-04-2017 3
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 4 15-04-2017 4
Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 4 08-04-2017 2
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 4 01-04-2017 5
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 4 25-03-2017 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 20
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 7
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 3
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 6
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 7
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 3
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 6
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 6
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 3
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 3
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 1
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 3
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 10
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 5
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 23-10-2016 7
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 7
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 3 25-09-2016 8
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 3 24-09-2016 2
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 10
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 8
Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 3 04-09-2016 2
NK Streetrace DIVLIC 03-09-2016 2
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 20-08-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 14
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 3 02-07-2016 3
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 11
Baggelhuizerplas MTB DIVLIC 18-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 18
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 29-05-2016 13
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2016 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 5
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 3 21-05-2016 6
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 15-05-2016 4
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 14-05-2016 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2016 6
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-04-2016 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2016 8
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 1
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 17-04-2016 2
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 3 16-04-2016 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 1
LJC Sittard Jeugd Cat. 3 09-04-2016 2
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 02-04-2016 16
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 3 28-03-2016 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 19-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 11
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 12-03-2016 4
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 4
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 1
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 9
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 06-12-2015 1
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 3 05-12-2015 3
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 6
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 22-11-2015 1
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 1
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 6
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 2
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 6
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 01-11-2015 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 8
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 18-10-2015 6
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 8
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 14
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 19-09-2015 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 12-09-2015 2
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 2 05-09-2015 4
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 22-08-2015 8
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 15-08-2015 9
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 9
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 2 27-06-2015 4
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 2 20-06-2015 5
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 13-06-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 16
LJC Wijchen Jeugd Cat. 2 06-06-2015 11
LJC Jeugd Cat. 2 30-05-2015 8
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 23-05-2015 16
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 14-05-2015 3
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 2 10-05-2015 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 02-05-2015 13
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2015 10
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 2 25-04-2015 2
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 19-04-2015 8
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 2 11-04-2015 1
Eierrace Jeugd Cat. 2 06-04-2015 6
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 04-04-2015 3
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 28-03-2015 3
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 22-03-2015 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 14-03-2015 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 6
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 3
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 12
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 7
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 10
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 8
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 2 30-11-2014 6
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 29-11-2014 7
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 8
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 10
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 12
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 11
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 10
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 02-11-2014 9
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 10
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 8
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 10
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 13-09-2014 6
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 07-09-2014 4
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 1 06-09-2014 6
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 16-08-2014 3
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 1 29-06-2014 8
35e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 1 28-06-2014 4
Rabo Jeugdronde en ID Cycling Stadskanaal Jeugd Cat. 1 21-06-2014 6
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 1 14-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 29-05-2014 6
3de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 1 25-05-2014 3
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 1 24-05-2014 5
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 10-05-2014 7
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Jeugd Cat. 1 03-05-2014 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 26-04-2014 5
Eierrace Jeugd Cat. 1 21-04-2014 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 9
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 1 12-04-2014 3
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 05-04-2014 6
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 29-03-2014 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-01-2014 5
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 1 21-12-2013 4
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 1 30-11-2013 5
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 1 17-11-2013 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 16-11-2013 4
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 1 09-11-2013 4
Nationale veldrit Jeugd Cat. 1 03-11-2013 6
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 02-11-2013 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 27-10-2013 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 20-10-2013 2
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-10-2013 5
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 1 13-10-2013 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 06-10-2013 4
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 14-09-2013 15
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 08-09-2013 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.