Carola Wetering

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 08-09-2019 18
58e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 14-07-2019 10
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2019 6
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 30-06-2019 3
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2019 4
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2019 3
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 28-06-2019 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 36
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuweling-Meisjes 19-06-2019 20
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 16-06-2019 9
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 3
64ste Ronde van ZEIST Nieuweling-Meisjes 02-06-2019 10
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 22-05-2019 8
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 20
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 13
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 22
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 12
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2019 2
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 15
Omloop van het Munnikenland (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 13-04-2019 15
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 25
16e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 30-03-2019 5
6e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 23-09-2018 5
68e Ronde van OCHTEN (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 21-07-2018 19
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 01-07-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 01-07-2018 12
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2018 4
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 24-06-2018 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 19
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 26
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 10-06-2018 18
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 18
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 14
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 31
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 7
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 17
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 41
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 08-05-2018 9
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2018 12
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 22
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 19
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 9
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 26
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 40
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 25-03-2018 1
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 6
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 25
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 03-09-2017 13
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-07-2017 8
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 18-06-2017 16
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 15
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 6 21-05-2017 1
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 13-05-2017 12
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 06-05-2017 11
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 29-04-2017 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2017 4
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 19
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 31
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 15
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 2
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 13
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2016 16
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 26
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2016 18
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 02-07-2016 9
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 26-06-2016 16
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 29
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 21
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 5 14-05-2016 12
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 07-05-2016 13
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 20
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 17-04-2016 14
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 16
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 17
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 26
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 28
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 30-08-2015 9
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 05-07-2015 10
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 17
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 21-06-2015 18
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 34
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 31-05-2015 15
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 22
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 17-05-2015 14
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 4 10-05-2015 13
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 25-04-2015 13
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 4 19-04-2015 16
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 15
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 24
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-03-2015 11
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 20-09-2014 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-06-2014 18
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 22-06-2014 15
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 30
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 31-05-2014 13
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 16
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 18-05-2014 18
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 24
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 03-05-2014 17
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 28
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 06-04-2014 22
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 15-03-2014 20

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.