Gemma Esselaar

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-09-2019 31
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 65
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 58
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 45
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 28
Wielerronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2019 33
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 87
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 07-10-2018 11
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 23
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 51
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 63
Pijl van Heerlerheide (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 12
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2018 26
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 32
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 39
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 48
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 31
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 38
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 52
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 38
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 17
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 27
EPO - Tour d'Oospel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2017 24
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-08-2017 18
RaboRonde Heerlen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 28-07-2017 18
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 71
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 33
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 45
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 30
Kermisronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-05-2017 27
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 29
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 36
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 69
RaboRonde Heerlen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2016 23
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 20
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-06-2016 15
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-05-2016 5
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Junior-Vrouwen 16-05-2016 9
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 58
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 63
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 58
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 60
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 43
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 51
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 40
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 44
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 11
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 29
Wielerronde van Uden (dag 2) Junior-Vrouwen 13-09-2015 2
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 9
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 16
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 16
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 13-06-2015 16
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 16
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 4
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 17-05-2015 11
6e Kasteelronde van Mill Junior-Vrouwen 10-05-2015 6
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 62
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 32
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 95
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 12
Wielerweekend van Bocholtz Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 4
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 21-09-2014 13
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 10
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 24
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 19
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 24-08-2014 6
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 36
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 15
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 10
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 17
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 34
11e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 10-05-2014 14
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Nieuweling-Meisjes 07-05-2014 2
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 18
Ronde van het Maaskantje Nieuweling-Meisjes 20-04-2014 10
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 18
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 19
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 15
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 55
Ronde van bocholtz Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 11
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 14
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 10
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 17
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 25
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 23
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 21
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 14
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 20
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuweling-Meisjes 15-06-2013 2
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 9
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 9
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 15
DK tijdrijden Limburg Nieuweling-Meisjes 07-05-2013 4
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 10
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 18
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 13
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 15
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 23
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 30-09-2012 18
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 6 23-09-2012 14
WK Breedte Sport Evenement Jeugd Cat. 6 20-09-2012 5
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 6 16-09-2012 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 16
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 02-09-2012 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 26-08-2012 24
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 6 19-08-2012 8
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 01-07-2012 10
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 18
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 23
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 6 26-05-2012 13
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 6 20-05-2012 5
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 35
RABO Komtoer Jeugd Cat. 6 13-05-2012 17
Ronde van Velden Jeugd Cat. 6 22-04-2012 10
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 22
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 6 01-04-2012 11
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 12
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 21
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 8
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2011 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 24
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 5 21-08-2011 4
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 11
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 30
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 19
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 33
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 26-06-2011 26
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 23
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 23
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 18
Ronde van Velden Jeugd Cat. 5 15-05-2011 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 23
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 20
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 23
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2011 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 Meisjes 03-04-2011 2
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 26-09-2010 14
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 16
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 8
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 05-09-2010 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 18
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 14
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 11-07-2010 11
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 04-07-2010 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 27
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 4
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 06-06-2010 9
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 3
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 30-05-2010 6
Baanomnium Jeugd Cat. 4 24-05-2010 5
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 4 16-05-2010 2
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 02-05-2010 15
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2010 16
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 4 18-04-2010 6
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 6
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 04-04-2010 6
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 19
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 6
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 8
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 4 13-09-2009 7
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2009 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 30-08-2009 19
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 4
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 12-07-2009 9
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 05-07-2009 3
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 28-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 4
Baanomnium Jeugd Cat. 3 01-06-2009 3
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 2
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 4 24-05-2009 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 9
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 17-05-2009 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2009 8
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2009 7
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 12-04-2009 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 6
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 28-09-2008 2
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 21-09-2008 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 14-09-2008 2
klimcriterium Jeugd Cat. 2 06-09-2008 3
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 2 24-08-2008 1
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 17-08-2008 2
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 2
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 06-07-2008 2
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 4
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 14-06-2008 1
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 2 08-06-2008 1
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 2 25-05-2008 3
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 1
Baanomnium Jeugd Cat. 2-1 12-05-2008 1
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 2 04-05-2008 1
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 1
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-2 meisjes 27-04-2008 1
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 20-04-2008 2
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2-M 13-04-2008 1
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 2 06-04-2008 2
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 23-03-2008 1
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 23-09-2007 3
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 16-09-2007 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 01-09-2007 2
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 1 26-08-2007 1
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 19-08-2007 1
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 12-08-2007 1
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 6
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 1 01-07-2007 1
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 1 24-06-2007 2
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 17-06-2007 3
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-06-2007 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 09-06-2007 3
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 03-06-2007 1
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 1 28-05-2007 1
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 1 27-05-2007 2
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 6
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 13-05-2007 3
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 06-05-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 29-04-2007 5
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 1 15-04-2007 1
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 1 09-04-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 07-04-2007 2
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 1 01-04-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 25-03-2007 5
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 1 10-09-2006 6
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 1 27-08-2006 8
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 20-08-2006 5
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 1 18-07-2006 3
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 25-06-2006 7
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 04-06-2006 7
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 1 28-05-2006 3
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 25-05-2006 6
Jack Janssen Trofee - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 21-05-2006 2
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 1 07-05-2006 10
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 02-04-2006 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.