Mika Os

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit WWV Jeugd Cat. 7 07-12-2019 25
Future Series by eXtropy AR & TV De Adelaar wedstrijddag 3 Jeugd Cat. 7 23-11-2019 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 16-11-2019 28
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-11-2019 25
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2019 20
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 20-10-2019 24
Jeugdronde Jeugd Cat. 6 29-09-2019 10
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 22-09-2019 24
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 31
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 01-09-2019 15
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 14-07-2019 15
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 6 06-07-2019 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 56
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 34
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 14
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 8
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 27
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 19
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 16
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2019 17
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 7
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 8
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 14
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-03-2019 19
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 40
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 22
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 13-01-2019 22
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 31
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 29
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 26
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 09-12-2018 22
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 17
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 20
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 21
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 38
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2018 21
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 16-09-2018 13
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 23
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 15-07-2018 16
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 18
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 40
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 27-05-2018 17
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 21
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 12
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 22
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 16
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 22
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 16
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2018 20
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 12
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 38
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 30
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 14
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 18
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 13
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 25
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 10
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 30
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 25
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 23
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 23
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 15
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 35
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 26-08-2017 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 28
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 23
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 9
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 4 24-06-2017 18
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 9
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 9
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 15
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 13
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 30-04-2017 12
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 4 29-04-2017 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 21
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 11
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 9
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 18
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 20
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 24
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 19
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 28
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 21
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 17
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 19
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 26
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 20
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 23-10-2016 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 20
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 31
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2016 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 29
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 3 12-06-2016 17
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 45
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 19
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 19
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 14
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 5
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 7
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 9
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 18
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 22
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 37
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 19-03-2016 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 14
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 22
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 23
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 9
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 29
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 19-09-2015 29
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 18
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 15
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 18
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 04-07-2015 9
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 12
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 21-06-2015 11
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 17
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 2 13-06-2015 8
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 14
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 11
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 2 09-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 6
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2015 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 18
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2015 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 14
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 11
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 21-03-2015 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 13
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 11
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 13
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 11
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 14
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 02-11-2014 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 12
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 14
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 4
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 20-09-2014 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 12
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 6
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2014 10
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 1 31-08-2014 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 30-08-2014 9
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 1 24-08-2014 9
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 13-07-2014 4
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 06-07-2014 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 29-06-2014 4
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 28-06-2014 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 22-06-2014 5
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 21-06-2014 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 14-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 13
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 15
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 9
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 1 18-05-2014 5
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 1 11-05-2014 4
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 10-05-2014 10
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 04-05-2014 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 03-05-2014 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 27-04-2014 3
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 26-04-2014 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2014 8
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 13-04-2014 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 12-04-2014 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 06-04-2014 6
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 30-03-2014 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 15-03-2014 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-03-2014 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.